Rich Swann został aresztowany i oskarżony o porwanie oraz bezprawne uwięzienie. Uwięzienie jest na Florydzie przestępstwem trzeciego stopnia i grozi za nie do 5 lat więzienia oraz grzywna w wysokości 5 tysięcy dolarów. Swann został również oskarżony o pobicie, co jest przestępstwem pierwszego stopnia i grozi za nie do roku więzienia lub 12 miesięcy zawieszenia i grzywna w wysokości tysiąca dolarów. W związku z naleganiami ze strony mediów policja z Gainsville udostępniła raport, z którego wynika, że ofiarą miała być żona Swanna, Su Yung (naprawdę Vannarah Riggs), która również była wrestlerką. Swann miał prowadzić samochód, kiedy to zaczął krytykować swoją partnerkę za jej występ, który odbył się wcześniej tego dnia. Swann miał być wściekły, przez co Riggs miała wyskoczyć z samochodu, bojąc się, że kłótnia mogła się nasilić. Swann zatrzymał samochód w ruchu ulicznym i wołać ją, aby ta wróciła, co skończyło się tym, że Swann chwycił jej rękę, a potem zaciągnął ją z powrotem do pojazdu. Jeden ze świadków mówi, że Riggs była przerażona i krzyczała o pomoc, kiedy odjeżdżali. Inny świadek mówi, że samochód zatrzymał się w ruchu ulicznym i nie był „zaparkowany”, lecz toczył się do momentu, kiedy uderzył w słup telefoniczny. Riggs powiedziała, że Swann „czasami się gniewa” i poczuła, że kłótnia może przerodzić się w przemoc fizyczną, więc opuściła samochód. Natomiast Swann twierdzi, że nie dotknął jej i chciał tylko wrócić do domu, gdyż używał GPSa w telefonie partnerki. Według policyjnego raportu para jest razem od 5 lat, a małżeństwem od 9 miesięcy. Zawodnik WWE znajduje się obecnie w areszcie. WWE opublikowało oświadczenie, w którym przekazali, że nie tolerują takich zachowań i że Rich Swann został zawieszony na czas nieokreślony. Warto przypomnieć, że Swann miał zmierzyć się z Drew Gulakiem na najbliższym Raw o miano pretendenta do mistrzostwa WWE Criuserweight.

Podczas live eventu WWE w Abu Dhabi odbyła się pierwsza w historii federacji walka kobiet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie Alexa Bliss obroniła mistrzostwo kobiet Raw w starciu z Sashą Banks. Zawodniczki musiały zakryć całe ciało, czego wymaga islamskie prawo. Warto dodać, że następnego dnia odbył się drugi live event w Abu Dhabi, lecz nie było już tam walki kobiet. Oto zdjęcie Alexy Bliss we wspomnianym kostiumie:

Triple H oficjalnie przywitał Nassera Alruwayeh – pierwszego zawodnika z Kuwejtu, który podpisał kontrakt z WWE. Przywitał on również Shadie Bseiso, która jest pierwszą arabką z Bliskiego Wschodu, która podpisała kontrakt z WWE.

Na najbliższe SmackDown WWE zapowiedziało walkę Kevina Owensa i Shinsuke Nakamury, a także konfrontację Jindera Mahala i mistrza WWE AJa Stylesa.

David Otunga może wrócić do WWE podczas Clash of Champions PPV, bowiem jego nazwisko pojawia się w zapowiedzi panelu Kickoff na WWE Network.

Walka John Cena vs. Roman Reigns jest reklamowana na live event 26 grudnia w Madison Square Garden.

WWE jest zainteresowane ściągnięciem do federacji Eddiego Edwardsa.

Dolph Ziggler rozważa odejście z WWE.