WWE powróciło do bazy Naval Base San Diego z jubileuszową 15 edycją Tribute To The Troops, gala swoją emisję będą mieć 14 grudnia.

The Usos sugerują na twitterze walkę przeciwko Sethowi i Deanowi. Na opublikowanym filmiku mówią na temat wielu drużyn, które pokonali między innymi The Bar. Stwierdzili, że do pokonania została im tylko jedna drużyna i nie mogą przed nimi uciekać wiecznie. Proszą również fanów o pomoc w social mediach, aby pojedynek mógł się odbyć.

Walka Sashy Banks z Alexą Bliss, która została potwierdzona na czwartkowy live event w Abu Dhabi, będzie pierwszym w historii WWE pojedynkiem kobiet w tym państwie.

Poniedziałkowe RAW oglądało 2.813 milionów widzów, jest to wzrost względem poprzedniego tygodnia o 2%.

Według dokumentów pochodzących z rozwodu Roba Van Dama z jego byłą żoną Sonyą dowiedzieliśmy się, że RVD nie może powrócić do ringu WWE z powodu poważnych problemów ze wzrokiem.

Według PWInsider Scott Dawson ma powrócić do ringu w ciągu najbliższego miesiąca.

The Rock 13 grudnia otrzyma swoją własną gwiazdę w alei sław Hollywood, zostanie pierwszy profesjonalnym wrestlerem, który zostanie w ten sposób uhonorowany.

Nia Jax będzie sędzią specjalnym na live eventach 205 Live w walkach Enzo z Kalisto.

Podczas ostatniego NXT zostało wyświetlone wideo z tajemniczym debiutem. Według Dave’a Meltzera jest to zapowiedź Shayny Baszler, zawodniczki, która wystąpiła w finałowej walce Mae Young Classic, ale ostatecznie przegrała z Kairi Sane.