Występ Chrisa Jericho na WrestleManii 34 stoi pod wielkim znakiem zapytania. Chris i jego zespół Fozzy 8 kwietnia odbędą ostatni koncert w Hampton Beach, New Hampshire.

Prawdopodobnie Dean Ambrose i Seth Rollins zdobędą na dzisiejszym RAW mistrzostwa Tag Team RAW.

WWE ogłosiło trzy specjalne live eventy poświęcone 205 Live. 19 (The Ryan Center), 20 (Lowell Auditorium) i 21 (Mid Hudson Civic Center) stycznia dywizja Cruiserweightów po raz pierwszy wystąpi na samodzielnym live evencie. Jak myślicie, czy takie eventy mają przyszłość?

Według najnowszych informacji zwolnienie Jima Johnsona było spowodowane wygaśnięciem kontraktu. Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio dodał, że to koniec pewnej ery, ale tak naprawdę era ta zakończyła się kilka lat temu. Podobno Jim chciał zostać w federacji, ale prawdopodobnie WWE odmówiło, gdyż częściej korzysta z usług CFO$.

Jason Jordan ponownie zaakceptował „Open Challenge” Romana Reignsa.

Nowy program Coreya Gravesa na WWE Network „Straight To The Source” zadebiutuje dzisiaj po RAW. Gościem pierwszego odcinka będzie obecny mistrz Interkontynentalny Roman Reigns.

Luke Harper opuścił wcześniej live event SmackDown w poprzednim tygodniu. Według PWInsider spowodowane to było wczesnym porodem jego żony. Jego miejsce na live evencie w Meksyku zastąpił Mojo Rawley.

Kolejną niespodzianką podczas live eventu w Meksyku był Jey Uso, który złożył hołd dla Reya Mysterio, wykonując 619 na Chadzie Gable.

Becky Lynch i The Miz prawdopodobnie wrócą do WWE za około 3 tygodnie. Oboje są obecnie na planie filmu WWE Studios „The Marine 6”.

Na koniec obecna mistrzyni Kobiet RAW – Alexa Bliss.