Wygląda na to, że feud Randy’ego Ortona z Kevinem Owensem będzie kontynuowany przez najbliższe tygodnie, bowiem ich pojedynki zapowiadane są na live eventy, które mają odbyć się na początku 2018 roku. Warto dodać, że pojedynki Shinsuke Nakamury z Samim Zaynem również zapowiedziane zostały na najbliższe live eventy.

WWE zapowiedziało trzy nowe walki mistrzowskie na Clash of Champions PPV, które odbędzie się 17 grudnia. Na gali Charlotte zmierzy się z Natalyą, Baron Corbin będzie bronić mistrzostwa US w walce z Bobbym Roodeem i Dolphem Zigglerem, a The Usos zmierzą się z The New Day oraz Sheltonem Benjaminem i Chadem Gablem.

Cesaro zdradził w wywiadzie, że o utworzeniu tag teamu z Sheamusem dowiedział się wtedy, kiedy fani, czyli w momencie, kiedy Mick Foley ogłosił to na Raw. Szwajcar dodał, że dzięki tej współpracy razem z Sheamusem stali się bardzo dobrymi przyjaciółmi.

Ronda Rousey opublikowała materiały ze swoich treningów w WWE Performance Center. Być może Rousey wystąpi na Wrestlemanii 34 w walce Four Horsewomen vs. Four Horsewoman – (Charlotte Flair, Becky Lynch, Sasha Banks i Bayley vs. Ronda Rousey, Shayna Baszler, Jessamyn Duke i Marina Shafir).

WWE ogłosiło, że Sasha Banks zmierzy się z Paige na najbliższym odcinku Raw.

W ramach promocji filmu Jumanji: Welcome to the Jungle, The Rock opowiedział, jak podczas live event’u w Madison Square Garden w 1984 udało mu się złapać bandanę rzuconą przez Hulka Hogana.

WWE opublikowało film z live event’u w Salt Lake City, Utah. Na materiale widać, jak Matt Hardy krzyczy „Delete”, a sam wpis zawiera hashtag #Woken, co potwierdza nowy gimmick dla Hardy’ego. Film możecie zobaczyć tutaj: https://www.instagram.com/p/BcOYzsIA4gQ/?taken-by=wwe

Według PWInsider, podczas live eventu w Meksyku, Mojo Rawley wystąpił w drużynie z Erickiem Rowanem, ponieważ Luke Harper wrócił do Stanów Zjednoczonych. Na razie nie wiadomo, czym spowodowany był przedwczesny powrót tego zawodnika.

Na koniec The Bella Twins.