WWE Monday Night RAW #1250 – 08.05.2017
The O2 Arena – Londyn, Anglia

Gale komentują: Michael Cole, Corey Graves, Booker T

RAW otworzył Dean Ambrose, który poinformował, że Kurt Angle nie jest obecny dziś wieczorem. Jednakże Kurt przekazał mu obowiązki GM’a na dzisiejsze RAW. Chwilę później przerwali mu The Miz oraz Maryse. Miz ujawnił, że Stephanie McMahon zrobiła z niego co-GM’a RAW, więc Ambrose i Miz będą dziś wspólnie prowadzić RAW. Potem pojawił się Braun Strowman, który, kiedy skończy z Romanem, chce walki z Brockiem Lesnarem. Nagle przerwał mu Kalisto, który chce kolejny pojedynek z Strowmanem. Dean utworzył walkę z zastrzeżeniem, że wolno używać Braunowi tylko jednej ręki.

The Monster Among Men says he doesn't care who's in charge and that he plans on ending Roman Reigns after his arm is healed.

Singles match
Finn Balor def. The Miz
Miz podczas pojedynku użył swojej mocy GM’a i zdyskwalifikował Balora. Pojawił się jednak Dean, który wznowił pojedynek i wyrzucił z ringu Maryse.

Segment na zapleczu z Nią Jax i Alexą Bliss. Nia wciąż domaga się swojego title shotu.

Singles match
Alexa Bliss def. Mickie James
Po walce Nia zaatakowała Mickie James.

Segment na zapleczu z kłócącymi się ze sobą Mizem i Ambrosem. Miz dał walkę Deanowi na dziś, jego rywalem będzie Bray Wyatt.

Promo Samoa Joe na temat Setha Rollinsa. Rollins zaatakował Samoa na zapleczu.

Singles match (Strowman może używać tylko jednej ręki)
Braun Strowman vs. Kalisto
Braun, który walczył tylko z jedną wolną ręką, został zaatakowany przez Romana Reignsa, z którym toczył brawl. Roman skupił się w tej walce oczywiście na ręce Strowmana.

The brawl spills to the outside where Reigns continues to hammer away on Strowman.Reigns targets Strowman's injury with a steel chair...

Tag Team Turmoil o 1 contendera do pasów Tag Team RAW
Sheamus & Cesaro def. Enzo Amore & Big Cass, Heath Slater & Rhyno, Luke Gallows & Karl Anderson, Goldust & R-Truth.
Po walce Cesaro i Sheamus zaatakowali Goldusta i Trutha, potem pojawili się Hardy Boys, którzy spojrzeli na swoich nowych rywali.

Singles match
Seth Rollins def. Samoa Joe by DQ
Ambrose oglądał pojedynek na zapleczu, jedząc popcorn i pijąc napój. Pojedynek bardzo dobry zakończony dyskwalifikacją po nieprzepisowych atakach Samoa. Na koniec Samoa Joe wykonał Coquina Clutch.

Na następnym RAW Miz zmierzy się z Deanem Ambrosem o mistrzostwo Interkontynentalne.

Singles match
TJ Perkins def. Jack Gallagher
Walkę komentował Neville. Po zakończeniu pojedynku pojawił się Austin Aries, który zaatakował TJP.

Singles match
Sasha Banks def. Alicia Fox

Singles match
Bray Wyatt def. Dean Ambrose
Brayowi w wygranej pomógł Miz, który uderzył Deana jego pasem. Wyatt następnie wykonał Ambrose’owi Sister Abigail i wygrał pojedynek. Po walce Miz jeszcze zaatakował Deana i powiedział, że odbierze mistrzostwo w następnym tygodniu.

... and Wyatt scores the victory.Miz vows to win the Intercontinental Championship back from Ambrose.

——————————————————–
Zdjęcia: WWE.com