18 września 2011 – Night of Champions 2011
First Niagara Center w Buffalo, New York
No Disqualification match; jeśli Triple H przegra, musi zrezygnować z funkcji COO w WWE!
Triple H vs. CM Punk
Numer walki w karcie: siódma (na siedem)
Ocena walki według Dave’a Meltzera: ***?

Opis feudu znajdziecie pod tym linkiem:
http://cmpunk-fani.blogspot.com/2014/04/2011-cm-punk-vs-triple-h-feudy.html
Po pokonaniu przez John’a Cene Alberto Del Rio w starciu o WWE Championship czeka nas Main Event z udziałem CM Punk’a i Triple H’a w starciu bez dyskwalifikacji. Jeśli The Game przegra musi z rezygnować z funkcji COO w WWE !
Na arenę jako pierwszy wchodzi CM Punk w koszulce „Ice Cream Bar”. Natomiast jako drugi Triple H. Gdy Hunter jeszcze nie był gotowy, Punk atakuje go od tyłu, słyszymy gong, co oznacza początek pojedynku! Akcja toczy się przy barierkach na korzyść Brooks’a. Gdy Savior zdejmuje obudowę stołu, tym razem to Hunter atakuje rywala od tyłu. I ponownie widzimy akcję przy barierkach, lecz na korzyść The Game’a. Na stole komentatorskim próba Pedigree, kontra na GTS, jednak Hunter się wyrywa, a Phil wskakuje do ringu.
 
Po paru wymianach ciosów Punk wykonał High Knee na opartym o narożnik Triple H’u. Po próbie Buldoga, Hunter wrzuca Saviora w widownie. Brooks obijany w widowni, jednak po chwili akcja przenosi się na stage gdzie przewagę ma Savior. Po paru akcjach na stage’u akcja przenosi się do ringu, a Straight Edge Superstar szuka pod ringiem przedmiotów, które mogą pomóc mu przy wygranej. Decyduje się na krzesło, którym obija przeciwnika i pokazuje „Suck it”.  Próba przypięcia, jednak przy 2 councie Cerebral Assassin odkopuje. Odbicie od lin, jednak SpineBuster, po czym HHH wrzuca Mr. Straight Edge’a w narożnik. Gdy akcja przenosi się poza ring Hunter znajduje się na stole komentatorskim, a Punk wykonuje Flying Elbow na leżącego zięcia Vince’a.
 
Gdy obaj ledwo żywi wchodzą, a raczej wtaczają, się do ringu wkracza Awesome Truth, czyli The Miz i R-Truth. Awesome One bierze się za HHH’a, a Truth za Phil’a. Truth wykonuje swojego finishera na Brooksie. Następnie The Miz i Truth kładą rękę Punk’a na Triple H’u, co oznacza przypięcie: 1, 2 i kickout!
The Miz następnie wykłóca się z sędzią, a ten karze opuścić im ring, Miz go atakuje jednak sędzia kontruje, ale od tyłu atakuje go R-Truth i wzajemnie z The Miz’em go obijają. Na arenę wchodzi John Laurinaitis, a w tym czasie Punk wyrzuca z ringu Truth’a, a Triple H wykonuje SpineBuster na Awesome One. Pedigree na Best in the Worldzie, The Game przypina… nie ma kto odliczyć, jednak jest ktoś, na arenę wbiega sędzia, którego zatrzymuje Laurinaitis i karze zaopiekować mu się tym nieprzytomnym. Triple H patrzy się na nich po czym odwraca się i Go to Sleep dla Huntera: 1, 2 i R-Truth wyciąga Punk’a po za ring za co otrzymuje GTS. Próba Springboard Clothesline, jednak Pedigree: 1, 2 i kick-out! Na ring wchodzi nagle Kevin Nash, który uderza Brooks’a, lecz jego głównym celem jest Triple H, na którym próbuje wykonać Power Bomb, jednak Mr. Straight Edge na to nie pozwala i to on otrzymuje właśnie Power Bomb. Nash wraca do swojego celu, rozkłada stół, odwraca się i zostaje uderzony młotkiem przez Cerebral Assassin’a. Hunter wraca do ringu i tam wykonuje Pedigree na Punk’u, przypina: 1, 2 i 3 ! Triple H wygrywa to starcie i rozbrzmiewa jego Theme Song.

Zwycięzca: Triple H (Czas trwania walki – 24:10)