Autorzy: Show off Punk i Dario


Na początek przypomnimy, iż są to przewidywania autorów, więc nie każdy musi się z nimi zgadzać, oczywiście zachęcamy do komentowania posta gdzie możecie zamieścić własne prognozy gali.

WRESTLEMANIA 31
#WRESTLEMANIA #WM31

Theme song: Kid Ink – „Money and the Power”, David Guetta – „Rise” (feat. Skylar Grey)
Data: Gala odbędzie się z 29 na 30 marca (z niedzieli na poniedziałek)
Miejsce: Levi’s Stadium
Miasto: Santa Clara, Kalifornia
Poprzednia gala: Fastlane 2015
Następna gala: Extreme Rules 2015
Godzina rozpoczęcia: Pre-show – 23:00; Gala główna – 1:00 na beat-down.pl
Wyniki show znajdziecie jutro rano na naszym portalu, powtórkę natomiast jak zwykle na fight-poland.com.
Emisja w polskiej TV (ESC): 12 kwietnia o 17:00
Plakat:
Tuż przed WrestleManią odbędzie się dwugodzinny pre-show, w pierwszej godzinie zapewne zobaczymy specjalne wywiady i materiały natomiast w drugiej (o północy) odbędą się dwa pojedynki – Battle Royal oraz Fatal 4 Way o pasy Tag Team.

„America The Beautiful” na początek WrestleManii 31 zaśpiewać ma raper i piosenkarz Aloe Blacc. Prócz tego swoje występy muzyczne odbędą Skylar Grey, Kid Ink i Travis Barker.

WWE Tag Team Championship Fatal 4-Way at WrestleMania Kickoff
1. Fatal 4 Way match o pasy Tag Team
Tyson Kidd & Cesaro vs. Los Matadores vs. The New Day (Big E & Kofi Kingston) vs. The Usos

Show off Punk: Myślę, że Kickoff to odpowiednie miejsce dla tej walki, ale w żadnym razie jej nie skreślam, bo spodziewam się porządnego pojedynku przed główną galą. Liczę na zwycięstwo Tysona Kidda i Cesaro, którzy są dobrymi mistrzami i potrafią wykręcić przyzwoite walki. Cieszy mnie, że dostali miejsce chociaż w Kickoffie WrestleManii. Dawanie pasów komuś innemu byłoby nie na miejscu.
Mój typ: Tyson Kidd & Cesaro
Cesaro & Kidd – 75%
Big E & Kofi Kingston – 15%
Los Matadores – 5%
The Usos – 5%
Dario: WrestleManie, tak jak w ostatnich latach, rozpoczynamy starciem o pasy TT, ponownie jest to multi-tag match z tym, że nie zanosi się aby było to starcie eliminacyjne jak rok temu chociaż WWE może nas zaskoczyć. Po nagłym zakończeniu pushu dla Ascension, nie widzę tu drużyny która m
ogłaby odebrać pasy Cearo i Kidowi. Matadorzy pojawiają się bardzo rzadko, zazwyczaj w okresie kiedy WWE planuje zrobić właśnie większy Tag Match, stajnia New Day jest żartem, zaś Usosi swój moment na WM mieli rok temu.
Mój typ: Tyson Kidd & Cesaro
Cesaro & Kidd – 80%
The New Day – 10%
The Uso – 5%
Los Matadores – 5%

Faworyt bukmacherów: Tyson Kidd & Cesaro
Faworyt z naszego typera: Tyson Kidd & Cesaro
Faworyt według WWE.com (swoje typy dawali Shawn Michaels, Howard Finkel, Joey Styles, Bill Apter, Tommy Dreamer i Michael Hayes): Tyson Kidd & Cesaro
2. Druga rocznica Andre the Giant Memorial Battle Royal
Aktualnie potwierdzeni: 1. The Miz 2. Curtis Axel 3. Ryback 4. Fandango 5. Adam Rose 6. Zack Ryder 7. Jack Swagger 8. Titus O?Neil 9. Darren Young 10. Big Show 11. Kane 12. Erick Rowan 13. Damien Mizdow 14. Sin Cara 15. Goldust 16. Heath Slater 17. Mark Henry 18. Konnor 19. Viktor 20. Hideo Itami

Show off Punk: Bardzo ciężko walka do wytypowania. Masa jobberów i kilka wiarygodnych faworytów. Jest niby Mizdow, ale myślę, że za jego zwycięstwo uzna się samo wyrzucenie The Miza i tym samym rozpoczęcie feudu. Jest też kilka gigantów, którzy są faworytami dlatego, bo są duzi. Mark Henry, Ryback, Big Show? Takie osoby zawsze mają szanse na zwycięstwo w takiej walce. Warto też wspomnieć o Axelu, który dostał kilka oddzielnych segmentów podczas RTWM. Czy brać to na poważnie? Raczej nie, prędzej zostanie wywalony w jakiś komediowy sposób czy coś w tym stylu. No i jest jeszcze Hideo Itami, czyli gwiazda NXT. Szczerze? Dlaczego nie? Niby jest nijaki w rozwojówce, ale WWE może zechcieć dać mu zwycięstwo. Jak już pisałem – bardzo ciężka walka do wytypowania. Może nie ma co kombinować i dadzą po prostu Mizdowa, żeby publika się ucieszyła?
Mój typ: Hideo Itami
Hideo Itami – 35%
Damien Mizdow – 30%
Mark Henry – 20%
Ryback – 10%
Reszta – 5%

Dario: Walka która w tym roku pełna jest raczej jobberów i nie różni się zbytnio od Battle Royal, które jeszcze do WM 27 obywały się przed WM dla lokalnej publiczności, jednak skoro zwycięzca ma otrzymać jakiś push to widzę tu tylko jednego kandydata…

Mój typ: Ryback
Ryback – 80%
Damien Mizdow – 10%
Curtis Axel – 5%
Hideo Itami – 5%

Faworyt bukmacherów: Damien Mizdow (następny jest Sheamus)
Faworyt z naszego typera: Damien Mizdow
Faworyt według WWE.com: Erick Rowan, Damien Mizdow, Sheamus, Ryback (każdy z zawodników dostał po jedynym głosie)

3. Singles match
„The Vigilante” Sting vs. „The King” Triple H

Show off Punk: Mam nadzieję, że dodadzą do tej walki jakąś stypulację. Na pewno nie wykorzystano w pełni potencjału, ale można chociaż liczyć na przyzwoitą walkę. Myślę, że No DQ czy jakieś No Holds Barred powinno pomóc panom wykręcić dobrą walkę, ale i bez tego powinno być dobrze. Szczerze? Walka prawie w ogóle mnie nie emocjonuje, ale mam nadzieję, że jak się zacznie to będzie przepełniona emocjami. Jaki wynik? Sting wygrywa, a Triple H po raz kolejny się podkłada na WrestleManii. HHH byłby dosyć racjonalnym typem, ponieważ obrywał w feudzie i tyle razy już się podkładał, ale nie zapominajmy, że na WrestleMania to miejsce, gdzie zwycięstw face’ów jest o wiele więcej, niż tych heelów.
Mój typ: Sting
Sting – 65%
Triple H – 35%

Dario: The Icon po elektryzującym debiucie w organizacji Vince’a za cel obrał sobie Triple H?a. Każdy z nas liczył, że przyniesie to w końcu upragniony feud o władzę w organizacji pomiędzy McMahonem a jego złym zięciem a tym czasem… dalej nie poznaliśmy motywu ataku Stinga podczas Survior Series i nie każdy wie za bardzo o co chodzi. Pojedynek ten jest naprawdę rangą bardzo wysoko, obstawiam, że będzie tuż przed samym Main Eventem, jednak feud powinien być trochę lepiej poprowadzony a tak WWE bazuje tylko na tym, że w ringu spotkają się dwie legendy – jedna WCW, druga WWE.

Mój typ: Sting
Sting – 65%
Triple H – 35%

Faworyt bukmacherów: Sting
Faworyt z naszego typera: Sting
Faworyt według WWE.com: Triple H

4. Tag Team match
AJ Lee & Paige vs. The Bella Twins (Brie Bella & Nikki Bella)

Show off Punk: Niby mieli dać Divom szanse, ale czy chodziło o coś takiego? Zdaje mi się, że wiele osób wolałoby Fatal 4-Way o pas Div, z takim składem oczywiście. Nie ma co zbytnio narzekać, bo Divy chociaż dostały coś „większego” na największej gali WWE. Typuję na AJ & Paige

Mój typ: AJ Lee & Paige
AJ Lee & Paige – 60%
The Bella Twins – 40%

Dario: Bellaski wygrywały na tygodniówkach więc…

Mój typ: AJ Lee & Paige
AJ Lee & Paige – 75%
The Bella Twins – 25%

Faworyt bukmacherów: AJ Lee & Paige
Faworyt z naszego typera: AJ Lee & Paige
Faworyt według WWE.com: The Bella Twins
5. Singles match
„The Phenom” The Undertaker vs. „The New Face of Fear” Bray Wyatt

Show off Punk: Bardzo fajnie to zbudowali i aż czeka się na tę wejściówkę Marka. Nie oczekuję jakichś fajerwerków, ale mam nadzieję, że będzie przyzwoicie. Taker na zdjęciach wyglądał jakby naprawdę był w formie. Zwycięstwo Bray’a na pewno nie byłoby dobrym rozwiązaniem, bo byłoby to niewiarygodne – Taker wygrał 21 razy z rzędu, raz przegrał, a teraz dochodzi do tego po raz kolejny? Mark powinien się odbudować po przegranej z Brockiem i pójść na Stinga na WrestleManii 32, kończąc tym samym swoją karierę.

Mój typ: The Undertaker
The Undertaker – 75%
Bray Wyatt – 25%

Dario: Przyznam szczerze, że nie napalam się na nie wiadomo jaki pojedynek. Mimo tego, że Bray potrafi wykręcić dobrą walkę to jednak kondycja Takera niekoniecznie może mu na to pozwolić. Po samym feudzie oczekiwałem więcej, jednak przez brak Undertakera w TV nie zostałem do końca zaspokojony. Wynik dla mnie jest sprawą otwartą. Zarówno Deadman jak i Wyatt mogą to starcie wygrać, wszystko zależy od WWE czy postawić dość mocno na push dla Wyatta czy dać zwycięstwo Takerowi, które niejako wynagrodzi smutek fanów po potyczce z Lesnarem. Druga porażka Takera może okazać się jednak niemniejszym szokiem jak ta pierwsza.

Mój typ: The Undertaker
Undertaker – 51%
Bray Wyatt – 49%

Faworyt bukmacherów: The Undertaker
Faworyt z naszego typera: The Undertaker
Faworyt według WWE.com: The Undertaker

6. Singles match
Randy Orton vs. Seth Rollins (w/Jamie Noble & Joey Mercury)

Show off Punk: Trudno mi tutaj wytypować wynik. Niby Orton dominował przez niemal cały feud, ale czy tak nie będzie też na WrestleManii? Zdecydowanie ucieszyłbym się ze zwycięstwa Setha, ale to niestety oznaczałoby, że już prawie na pewno nie zrealizuje tej samej nocy walizki. Feud zdecydowanie był jednym z lepszych podczas tegorocznej RTWM. Jeśli Randall ma wygrać to tylko po niesamowitym Catching RKO. Jednak czy będzie to oznaczało przegraną Setha? O tym potem.
Mój typ: Randy Orton
Randy Orton – 51%
Seth Rollins – 49%

Dario: O wyniku tej walki moim zdaniem przesądził Handicap Match z RAW, gdzie Randy pokonał Rollinsa i J&J Security. Zarówno Orton jak i Rollins potrzebują wielkiego zwycięstwa. Pierwszy ze względu na to, że ostatnia jego wygrana walka na WrestleManii miała miejsce na tej z numerem 27, zaś drugi będzie przecież w końcu nowym mistrzem WWE?
Mój typ: Seth Rollins
Seth Rollins – 51%
Randy Orton – 49%

Faworyt bukmacherów: Seth Rollins
Fa
woryt z naszego typera: 
Randy Orton
Faworyt według WWE.com: Randy Orton

Statystyki zawodników w walkach ze sobą (tylko 1 vs. 1):
Seth Rollins (RAW 11/2014) 1:0 Randy Orton

7. Ladder Match o Intercontinental Championship
Daniel Bryan vs. Stardust vs. Dolph Ziggler vs. Luke Harper vs. Dean Ambrose vs. R-Truth vs. Bad News Barrett (c)

Show off Punk: Zaczynamy od prawdopodobnego showstealera. Świetny kandydat na opener i wspaniałe otwarcie gali. Feud był prowadzony naprawdę dobrze prowadzony –  najjaśniejszy punkt całej RTWM? Bardzo fajnie, że R-Truth dostał swoją szansę, bo koleś był zabawny w całym feudzie. Gdyby nie mieli przywracać tytułowi dawnego blasku może i byłby on dobrym kandydatem. Harper i Stardust dla mnie od razu odpadają, podobnie jak Bad News Barrett. Niby obrywał przez większość feudu, ale pod koniec zaczął sobie nieźle radzić. Pozostali więc face’owie (R-Trutha już omówiliśmy) – Daniel Bryan, Dean Ambrose i Dolph Ziggler. Z tych panów najmniejsze szanse ma Dolph, który wygrał Gauntlet Match na SmackDown, a nawet odniósł zwycięstwo nad Danielem Bryanem podczas RAW. Poza tym koleś miał całkiem niedawno pas, więc czy jest sens mu go jeszcze dawać? Dla mnie Bryan i Ambrose to zdecydowani faworyci. Myślę, że obaj poradziliby sobie z przywróceniem tytułowi dawnej wartości. Jest jeszcze… Sheamus. Czy jest on potrzebny? Jeśli nie wygra to może być. Bryan mu przeszkodzi w ostatniej chwili i… zgarnie pas, co rozpoczęłoby feud, do którego chyba przymierzają się już od dłuższego czasu. Jeśli miałoby być na odwrót to zdecydowanie nie. Występ Sheamusa jest o tyle możliwy, że WWE byłoby szkoda nie mieć go na WrestleManii. Na kogo stawiam? Na Bryana, ponieważ moim zdaniem same zdobycie przez niego IC Title daje pasowi bardzo dużo. O tym, że liczę na świetną walkę chyba nie muszę pisać.
Mój typ: Daniel Bryan
Daniel Bryan – 35%
Dean Ambrose – 30%
Sheamus – 20%
Dolph Ziggler – 10%
R-Truth, Stardust, Bad News Barrett, Luke Harper – 5%

Dario: Walka z drabinami powraca na największą ze scen, można by powiedzieć nareszcie mimo, że to nie walizka stanie na szali to jednak zawodnicy zawalczą o co raz bardziej promowany pas IC. Faworytów jest sporo, wśród nich na pewno Bryan czy Ambrose, jednak nie przekreślałbym do końca Barretta, który jakby nie patrzeć zbierał największe cięgi na tygodniówkach. Walka może skraść show, ale na pewno będzie piękną ozdobą gali i pokaże właśnie jak na poprzednich Wrestlemaniach brakowało tego typu walk.
Mój typ: Dean Ambrose
Dean Ambrose – 40% 
Daniel Bryan – 35%
Bad News Barrett – 25%

Faworyt bukmacherów: Daniel Bryan (następny jest Dean Ambrose)
Faworyt z naszego typera: Dean Ambrose (następny jest Daniel Bryan)
Faworyt według WWE.com: Daniel Bryan

8. Singles match o pas United States
Rusev (c) (w/Lana) vs. John Cena

Show off Punk: Szkoda, że nie zrobili z tego Submission lub „I quit” Matchu. Motyw pewnie i tak wykorzystają, ale na Extreme Rules w rewanżu o pas. Właśnie, rewanżu – nie ma chyba innego wyjścia, niż zwycięstwo Johna Ceny. Spodziewam się, że stanie się to po STF, nie trzeba chyba tłumaczyć dlaczego. Oby była Lana. :v
Mój typ: John Cena
John Cena – 80%
Rusev – 20%

Dario: Feud o pas US trwa i mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw. Co prawda Rusev nie poddał Ceny bo stracił on przytomność ale dokonał czegoś, czego nie widzieliśmy już od paru ładnych lat. Myślę, że jednak tu czas się jego kończy i mimo, że mu kibicuje to nasz monster heel w końcu przegra czysto z wyzwolicielem USA .
Mój typ: John Cena
John Cena – 60% 
Rusev – 40%

Faworyt bukmacherów: John Cena
Faworyt z naszego typera: John Cena
Faworyt według WWE.com: John Cena
Statystyki zawodników w walkach ze sobą (tylko 1 vs. 1):
Rusev (Fastlane 02/2015) 1:0 John Cena

9. Singles match o WWE World Heavyweight Championship
Brock Lesnar (c) (w/Paul Heyman) vs. Roman Reigns

Show off Punk: Czas na Main Event! Wszystko było niby oczywiste, ale Lesnar podpisał kontrakt z WWE. Bardzo nam uatrakcyjnia tę walkę, a zwycięzca staje się bardzo niepewny. Moim zdaniem zwycięstwo powinien odnieść Brock z prostego powodu – Reigns nawet nie jest tak wypromowany, aby zdobyć złoto w walce z kimś takim. Myślę, że powinien gdzieś tu pojawić się The Rock. Nie wiem w jaki sposób, ale byłoby to świetne rozpoczęcie feudu na WrestleManię 32 – The Rock vs. Brock Lesnar. A po tym jak Rocky sprzedałby „Bestii” Rock Bottom i People’s Elbow na arenę wkroczyłby… Seth Rollins (Mark Mode). Realizacja walizki zdaje się mało możliwa, ale może to zasłona dymna? Lesnar straciłby tytuł przez interwencję The Rocka, a na wszystkim skorzystałby Seth Rollins.
Mój typ: Brock Lesnar
Brock Lesnar – 51%
Roman Reigns – 49%
+ realizacja walizki

Dario: Czas na Main Event gali, walkę o pas WWE Wagi Ciężkiej. Mimo, że jeszcze od kilku tygodni mówiło się o wielkim triumfie Romana nad złą Bestią, tak dziś takie oczywiste to się nie wydaję. Roman nie udowadnia ani trochę pokrywanych w nim nadziei, zaś Brock Lesnar dalej jest wielkim drawem dla federacji i generuje duże zyski. Reigns z pasem Lesnara jest żartem i taka jest prawda, to że Brock broni tytuł raz na 3 miesiące wcale nie podnosi rangi tego tytułu a wręcz odwrotnie, mimo to pogromca Undertakera stał się ostatnio faworytem do wygrania i obrony swojego trofeum. Moim zdaniem WWE trafiło sobie prosto w stopę bo ani Reigns nie jest gotowy na ten tytuł ani też Lesnar nie powinien już go trzymać. Jedyną nadzieję upatruję w Cashingu Rollinsa czy to na Lesnarze czy to na Romanie. Jednak jeżeli miałbym obstawić kto wygra ten pojedynek to zdecydowanie stawiam na Romana.
Mój typ: Roman Reigns
Roman Reigns – 55%
Brock Lesnar – 45%
Szasne na Cashing: 75%

Faworyt bukmacherów
Identyczne szanse/lekka przewaga Romana Reigns
Faworyt z naszego typera: Roman Reigns
Faworyt według WWE.com: Brock Lesnar
Czego oczekuję od gali?
Show off Punk: Na pewno świetnej atmosfery i wielu emocji. Wszystkie walki nie muszą być genialne, ale na pewno chciałbym, aby więcej stało na dobrym poziomie. Bardzo ważna jest cała oprawa, więc kilku niesamowitych wejść też nie powinno zabraknąć.

Więcej o WrestleManii znajdziecie tutaj:
http://www.wwepolsce.pl/p/wrestlemania-31.html