Aby przeczytać raport kliknij „czytaj dalej”

W Kick-offie TLC powitał nas Josh Matthews, który był wraz z Mickiem Foleyem, Bookerem T i The Mizem. Obecna była również Renee Young, która informowała o nowych tweetach. Następnie na titantronie pojawiło się The Shield z wiadomością dla CM Punka. Po promie Tarczy zaczął mówić Miz, który chwalił się, iż pokonał Kofiego Kingstona kilka razy w ciągu ostatnich tygodni. Pod koniec transmisji Kingston zaatakował Miza, co było zapowiedzią walki na głównym show TLC.


KickOff: Singles Match

Fandango (w/Summer Rae) vs Dolph Ziggler

Zwarcie pchnięcie na liny i Shoulder block od Fandango. Mamy pchnięcie na liny, Leap Frog ze strony Zigglera, po czym Drop Kick, Ziggy chce iść za ciosem a rywal wyprowadza Back Body Dropa poza ring. Po reklamach widzimy jak Fandango utrzymuje oponenta …wstają i Back Suplex od Dolpha. Mamy Splash od The Show Offa w narożniku, po czym 10 punchów, Dolph na fali dorzuca jeszcze Neckbreaker i jumping clothesline – 1,2 Kick Out. Próba Fameassera, ale kontra i Roll Up – 2 count. Mamy Fameasser od Zigglera Pin – 2 county. Próba Zig Zaga nieudana i Suplex do przodu od Fandango – 1,2 Kick Out. Fandango na narożniku…ale Ziggy ocknął się i wchodzi, próba SuperPlexu jednak przeszkodziła Summer Rea, tańczący zawodnik popycha oponenta i wykonuje Flying Leg Drop – 1,2,3.

Zwycięzca: Fandango (Czas trwania walki – 4:40)
Po walce w Kick-offie znów dostaliśmy porcje tweetów od fanów oraz promo main eventu. Na koniec pojawiła się limuzyna z której wysiedli Triple H, Stephanie McMahon oraz Vince McMahon. Czas na main show.

Triple H i Stephanie McMahon rozpoczęli gale pojawiając się na stage’u areny. Hunter mówił o unifikacji tytułów oraz ich historii. Gale komentują Michael Cole, Jerry Lawler oraz JBL, za stołem komentatorskim Hiszpanów zasiadł, prócz Carlosa Cabrery i Marcello Rodrigueza, Ricardo Rodriguez.


Three On One Handicap Match
CM Punk vs The Shield (Dean Ambrose, Roman Reigns & Seth Rollins)

Zaczyna Dean z Punkiem, zwarcie z którego nic nie przyszło. Dean przechodzi do utrzymywania rywala a ten się natychmiast wydostaje. Zwarcie i Headlock, po czym Snapmare. Zmiana Seth wchodzi, Phil wychodzi poza ring, Rollins wybiega a Brooks wraca, Savior zaatakował Deana, a do ringu wszedł Seth, którego Punk atakuje w narożniku. Mamy Swinnging Neckbreaker od Phila – Pin…1 count. Brooks utrzymuje oponenta…wstają, Rollins zbliża się do narożnika w końcu Punk puszcza rywala a Seth zmienia się z Romanem. Punk zaskakuje go atakami z łokcia, Reigns wynosi go i rzuca w narożnik. Kontra ze strony Punka oraz Big Boot, następnie pozbył się z ringu pozostałych z Shield, ale Roman powalił go clotheslinem. Zmiana z Sethem, ten częstuje rywala kopnięciami, po czym Neckbreakerem. Zmiana z Ambrosem, który wyprowadza Elbow Drop – 1 count. Dean dominuje wyprowadza trzy kopnięcia w brzuch, po czym Irish Whip wbijający w narożnik. Zmiana z Romanem, mamy mocny clothesline z naciągnięcia. Reigns wyprowadza mocne kopnięcie, natomiast w stójce Punk kontruje i wyprowadza serie ciosów, odbicie od lin ale clothesline od Romana. Reigns wyrzuca Brooksa poza ring i sam wychodzi. Biegnie na Punka a ten się odsuwa i podopieczny Shield ląduje na stole komentatorskim. Po 8 countach wraca, Phil obija go w narożniku, po czym w podłożu. Phil chciał nadal osłabiać rywala, ale nic z tego, bo Roman wyrzuca go poza ring i zmienia się z Sethem. Próba puncha, ale blok Saviora który wychodzi z serią ataków, próba GTS jednak kontra i Enzuigiri ? Pin 1,2, Kick Out. Rollins wynosi Punka a ten się wydostaje, pcha oponenta na Deana i wyprowadza Roundhouse Kick! – Pin 1,2,3. Widzimy, że lekarze sprawdzają stan zdrowia Romana. Seth biegnie a Punk częstuje go Drop Kickiem, po czym clothesline i Swinning Neckbreake. High Knee od Punka, Brooks wchodzi na narożnik i Cross Body – 2 county. Savior zapina Anaconde Vise ?przerywa Dean. Zmiana właśnie z Ambrosem. Dean brutalnie wbija rywala w osłonę w narożniku, po czym ustawił Punka na szczycie lin i próba Double underhook Super Plexa jednak Savior broni się headbuttem zrzucając oponenta, po czym wykonuje Flying Elbow – Pin…2 count. Sygnalizacja Go To Sleep wyniesienie, ale wbiega Seth, który otrzymuje finihera, próba GTS dla Deana ale
wydostanie, Roman chce wykonać Speara Punkowi ale nieumyślnie trafia w Deana! CM Punk wyrzuca z ringu Reignsa i pinuje Ambrosea ! – 1,2,3.


Zwycięzca: CM Punk (Czas trwania walki – 13:41)

WWE Divas Title Match
AJ Lee (w/Tamina Snuka) (c) vs Natalya

Przed walką AJ odbyła wywiad z Renee Young, mistrzyni Div powiedziała, że udowodni iż jest najlepsza i będzie mogła dalej się śmiać. AJ mówiła również, że nagroda Slammy za dive roku dla Bliźniaczek Bella to żart tak jak i program Total Divas.

Mamy gong i zaczynają, Nattie przechodzi w Roll Up – 2 county. Kanadyjka zapina headlock takedowon po chwili wstają i AJ kontruje zapina hammerlock a Natalya się wydostaje i wyprowadza Spulex – 1,2, Kick Out. Nattie utrzymuje rywalkę po chwili mamy arm bar…wstają i Snapmare od Nattie, po czym Drop Kick. Lee wychodzi poza ring. Nattie goni ja, ale na jej drodze staje Tamina, Lee chce zaatakować, ale chybnie i Nattie wbija ją w barierki. Natalya weszła na krawędź ringu, powiedziała coś do Taminy co wykorzystała AJ podcinając rywalkę. W ringu – Pin 1,2… Kick Out. Mamy headlock od mistrzyni… wstają cios z barka, Nattie odbija się od lin, ale zostaje zaskoczona kopnięciem z obrotu. Natalya rusza, wbija AJ w narożnik chce iść za ciosem a ta kontruje kopnięciem z obu nóg, pcha ją do narożnika gdzie obija kilkoma kopnięciami i próba Splasha ale nie trafiła, próba Body Slama jednak kontra od AJ i dźwignia na rękę Nattie, ta się wydostaje i chciała przypiąć Roll Upem ale nic z tego a w dodatku mocny Drop Kick. W stójce próba kopnięcia, ale dwa clothesliny i Suplex, po czym znowu Suplex i Sit Down Scoop Slam. Nattie zapina Sharpshootera…Lee dochodzi do lin, ale Natalya odciąga rywalkę…po chwili Lee sprytnie wychodzi z dźwigni, Snuka wchodzi na krawędź ringu, odwróciła uwagę a Lee zapina Black Widow, Nattie się wydostaje, mocny Discus Clthesline i próba Sharpshootera jednak kontra i Roll Up od AJ – 1,2,3.

Zwyciężczyni: AJ Lee (Czas trwania walki – 6:35)

Intercontinental Title Match
Big E. Langston (c) vs Damien Sandow

Przed kolejnym pojedynkiem swoje krótkie promo wygłosił Damien Sandow.

Zaczynają, Sandow rusza i zapina headlock, ale Big się wydostaje i już próba Big Ending jednak kontra i próba You?re Welcome znów kontra, zwarcie E przepycha rywala do narożnika i tam obija. Irish Whip i Splash w narożniku. Znowu Irish Whip i Back Body Drop. Akcja przenosi się poza ring, próba ciosu ale E blokuje i sam go wyprowadza. Damien nie poddaje się i pcha oponenta w metalowy narożnik w ringu – Pin…2 count. Damien atakuje leżącego rywala…zapina headlock…wstają i ciosy w brzuch, Sandow nie tracił przewagi, w końcu Big E pozbywa się rywala i próba Big Ending jednak kontra i clothesline od Snadowa – Pin…2 count. Widzimy typowy Elbow Drop dla Sandowa, po czym Knee Drop – Pin…2 count. Mamy headlock takedown…rywale podnoszą się i Big E pcha oponenta w narożnik po czym wbija się spearem, obija się od lin ale zostaje zaskoczony Drop Kickiem –  Pin …2 count. Sandow przeważa osłabiając plecy, po czym przez przypadek znalazł się na barkach rywala a ten wykonał mu Electric Chair ! Mamy clothesline oraz Belly to Belly. Langston odbija się od lin i wykonuje Big Splash dający 2 county. Próba Big Ending jednak kolejna konta w postaci zaciągnięcia rywala do parteru za głowę. Próba You?re Welcome także skontrowane, kolejna próba Big Ending, ale kontra w postaci Roll Upu – 2 county. Próba Splashu nieudana, ponieważ Sandow wystawił nogi. Obaj odbili się od lin i mocny clothesline od Langstona po czym Big Ending! Pin – 1,2,3.

Zwycięzca: Big E Langston (Czas trwania walki – 6:27)


Za kulisami pokazany został przygotowujący się do swojej walki Randy Orton, doszedł do niego Vince McMahon, który potrząsnął rękę pretendenta do zunifikowanego tytułu WWE.

Jeszcze dziś na TLC Miz vs. Kofi w No DQ matchu, nie ma co stypulacja prosto ze znaczenia gali TLC.

WWE Tag Team Title Fatal Four Way Elimination Match
Cody Rhodes & Goldust (c) vs The Real Americans (Antonio Cesaro & Jack Swagger) (w/Zeb Colter) vs Curt
is Axel & Ryback vs Rey Mysterio & The Big Show


Zaczyna Ryback z Rhodesem, zwarcie i Ryback odpycha rywala, znowu zwarcie i atak z kolana. Mamy zespołową akcję – Cody zapina Boston Craba na jedną nogę a Goldust wyprowadza Elbow Drop – Pin…2 count. Goldust chce iść za ciosem, ale Ryback łapie go i zaprowadza do narożnika, wbija się kilka razy barkiem i zmiana z Axelem. Curtis pcha oponenta na liny i wyprowadza Drop Kick. Mamy headlock od Axela…pchnięcie na liny, akcja nabrała trochę tępa, Złoty wyprowadza kopnięcie w brzuch, pcha na liny po czym Drop Kick. [?] W ringu Show z Axelem mamy mocny Slap na klatkę. Fani skandują One More Time i Show ponownie wyprowadza Slapa. Zmiana z Reyem, mamy kopnięcie, ale przewagę uzyskuje Axel, zmienia się z Rybackiem a ten wykonuje Splash z narożnika. Seria ciosów w podłożu od The Big Guya. Zmiana z Axelem, pchnięcie do narożnika, Rey ominął ataku odbił się od lin, po czym trafili na siebie CrossBody. Mamy zmianę i wchodzi Ryback, Rey odbija się od lin a tam Goldust klepie go w plecy, więc mamy zmianę. Złoty wyprowadza clothesline, mamy Irish Whip który Wędkarz odwraca, próba Back Body Dropu ale typowy dla Złotego podbródkowy. Goldust wyprowadza Spinebuster, pozbył się z ringu Axela a następnie, gdy odwrócił się low Kickiem zaskoczył go Ryback, wyniesienie ale kontra i Roll Up – 1,2,3.

Wyeliminowani: Curtis Axel & Ryback (Czas pojedynku do tego momentu – 6:08)


Swagger wychodzi poza ring i wykonuje clothesline Goldustowi. Wracają i próba zamiany, ale Jack odciąga rywala i zmienia się z Cesaro. Goldust sobie z nimi radzi, ale tylko na chwile, bo Szwajcar kontruje akcje na Gutwrench suplex – 2 county. Arm bar…wstają i ciosy od Goldusta, próba zmiany jednak znów nic z tego. Zmiana u Amerykanów, Jack poddusza Goldiego na linach po czym zapina bearhuga…  wydostanie się, próba zmiany ale Jack uniemożliwił mu to, wynosi rywala ale ten sprytne przechodzi w RollUp  – 2 county. Zmiana u Amerykanów mamy Cesaro Swing dla Goldusta, zmiana powrotna Złoty rzucony na Jacka a ten wykonał belly to belly – 2…przerywa Cody. Mamy Swagger Bomb, wchodzi Cesaro i naskakuje na brzuch oponenta – Pin…2 count. Widzimy headlock…wstają odbicie od lin i świetna akcja od Złotego, Jack chciał atakować ale otrzymał Back Body Drop, próba zmiany ale Codiego poza ringiem podcina Jack. W ringu Hurricanrana z narożnika. Poza ringiem widzimy jak Show rozprawił się z Jackiem. Szwajcar atakuje Reya odwraca się chce atakować a Złoty zaskakuje go Power Slamem. Goldust zmienia się z Showem, mamy 2 clothesliny, irish whip i back body drop, rzut do narożnika i splash, pchnięcie na liny i shoulder block, próba Chokeslama jednak nie bo wchodzi Swagger który otrzymuje KO Punch. Cesaro skacze z narożnika i drugie KO Punch tym razem dla Szwajcara! ? 1,2,3.

Wyeliminowani: The Real Americans (Czas pojedynku do tego momentu – 14:35)


Złoty z Showem w ringu, ten pierwszy zapina headlock, wydostanie się poprzez ciosy w brzuch. Złoty wyleciał poza ring, ale po chwili wrócił. Goldust na narożniku i mamy Cross Body – 2 count. Odbicie od lin ale kontra i próba Chokeslama jednak nic z tego i mamy DDT – 2 count. Zmiana, wchodzi Cody i wraz z bratem wykonuje Double Suplex. Show ledwo wstaje a Rhodes chciał wykonać Disaster Kick jednak kontra i mocny Slap. Wchodzi Rey, który wykonuje Hurricanranę, po czym West Coast Pop, odbicie od lin próba Roll Up?a ale Head Kick od Reya. Irish Whip odwrócony, próba Splasha i kontra. Mamy Distaster Kick – 2 county. Próba Cross Rhodes ale kontra, Rey podcina na jedną stronę lin w ringu Goldusta a na drugą Cody?ego, wykonuje 619 Goldustowi [?] Próba Springboard Drop Kicku jednak kontra i Power Bomb – 2 count! Rey na narożniku skacze, ale kontra ze strony Rhodesa mamy Cross Rhodes – 1,2,3.

Wyeliminowani: Rey Mysterio & The Big Show

Zwycięzcy: Cody Rhodes & Goldust (Czas trwania walki – 21:04)


Na backstage’u Prime Time Players, Khali, Los Matadores a także Vickie i Brad bawili się zabawkami ?brawler buddy?. Na koniec pojawił się Kane, który wziął zabawkę Ceny oraz Brodusa i maskotką Claya uderzył tą Ceny.

Singles Match

R-Truth (w/Xavier Woods) vs Brodus Clay (w/Cameron, Naomi & Tensai)

Zaczynają Brodus i Truth, ten drugi wyprowadza ciosy i zyskuje przewagę. Próba Splasha od Claya, ale kontra, Truth na narożniku i mamy Drop Kick. Prawda wyprowadza Scissor Kick – Pin…2 count. Truth na narożniku a Brodus pozbywa się go uderzając w linę, obił trochę, po czym można powiedzieć odbijając się od 2 liny siadł na rywalu. Pin i 2 couty. Mamy 2 Elbow Dropy po czym Leg Drop na brzuch. W stójce mocny cios od Claya. Clay wykonuje typowego dla siebie suplexa, po czym splash w narożniku. Truth wypadł poza ring, rywal chciał wbić go w schody, ale przeszkadzał mu Tensai. Rywale weszli do ringu, Clay ustawia rywala do góry nogami w narożniku po czy dobija go. Widzimy, że Tensami wchodzi na krawędź i przeszkadza, wymienili się słowami, po czym Tensai opuścił arenę z dwoma divami Brodusa, Clay odwraca się a tam Truth zaskakuje go kopnięciem, po czym Roll Up – 2 county.


Zwycięzca: R-Truth (Czas trwania walki – 6:02)
Na zapleczu tym razem Vince wita się z Johnem Ceną.

No Disqualification Match
Kofi Kingston vs The Miz

Kofi uzyskał przewagę i pozbył się rywala z ringu gdzie obijał go kopnięciami. Wracają a Kofi ponownie wyrzuca oponenta poza ring, Ghańczyk chciał skoczyć, ale Miz zatrzymał go ciosem w szczękę. Cios o krawędź ringu, próba uderzenia w barierkę nic z tego, bo kontra i Miz ląduje wbity w barierkę. Widzimy clothesline od Kofiego.  Próba Trouble In Paradise jednak Miz się odsunął i Kofi trafił w metalowy narożnik zamiast w Miza. Wracają Pin…2 count. The Awesome One skupia się na osłabianiu nogi…po chwili kontra i Roll Up – 2 count. Próba nabiegnięcia, ale kontra i Awesome One nadziewa się na nogi rywala. Miz pomimo zainkasowania przejmuje kontrole i osłabia bolącą nogę Kingstona. Akcja poza ringiem. Miz rzuca rywala na barierki, po czym wyprowadza Big Boota. Wracają do ringu – Pin…2 count. Miz zdejmuje ochronę z narożnika. The Awesome One obił kopnięciami oponenta, po czym wyprowadził mocny atak z kolana, próba Skull Crushing Finale na narożnik bez ochrony. Kontra od Kofiego Roll Up  – 2 county. W stójce clothesline, po czym to samo, ale w narożniku. Miz na narożniku próba Double Axe Handle, ale kontra w postaci Drop Kicka. Pchnięcie na liny próba S.O.S ale kontra próba Trouble In Paradise znowu kontra, Ghańczyk nie poddaje się i pcha rywala na narożnik bez ochrony po czym wykonuje finishera! – Pin 1,2,3.

Zwycięzca: Kofi Kingston (Czas trwania walki – 8:00)
Three On One Handicap Match
The Wyatt Family (Bray Wyatt, Erick Rowan & Luke Harper) vs Daniel Bryan 

Daniel rusza na Rowana, ten opanował sytuacje i wykonuje Irish Whip chce nabiec, ale mamy Drop to Hold. Zmiana z Harperem, ten przeważa nad rywalem, ale Bryan nie poddaje się i kontruje zapinając dźwignię, po czym wyprowadza Kicki, ale Harper odpowiada mocnym slapem. Zmiana, kopnięcia w narożniku, następnie podduszenie. Mamy dwa Scoop Slamy, po czym mocny cios w plecy. Erick zapina bearhug…po chwili pchnięcie na liny i Back Body Drop. Zmiana Irish Whip Bryan przeskakuje oponenta odbija się od lin ominął clothesline, ale Harper wykonał Sit Down Power Bomb. Z fotelu wstał Bray i zmienił się z Tag Partnem, rozpędził się i wykonał Splash w narożniku, po czym brutalnie obił rywala. Zmiana z Harperem, ten wykonuje Gethe Roll, po czym headlock, Bryan próbuje kontrować, lecz nic z tego. Kolejna zmiana i wchodzi Rowan, który wyprowadza headbutt po czym, przerzuca oponenta za siebie. Zmiana i zespołowa akcja, Harper popchnął Ericka na Daniela a ten wykonał Splash, po czym Harper dorzucił Big Boota. Wchodzi Bray, który mówi żeby Bryan podał mu rękę…Daniel wyprowadza w nią kopniaka, odbija się od lin i próba jumping clotheslinu, ale kontra i mocny łokieć od Wyatta. Zmiana z Harperem, mamy mocny Sit Down Power Bomb – 2 county. Harper chciał nabiec w narożniku ale Daniel się odsunął, Bryan pozbywa się z ringu Ericka jak i Braya, dał na narożnik Harpera po czym sam wszedł i wykonał Super Back Supelex!! – Pin…2 county. Danielson wyprowadza kopnięcia w klatkę piersiową, po czym kończy head Kickiem. Wchodzi na narożnik i wykonuje Diving Headbuut – 1,2… przerywa Rowan. Erick obił rywala w narożniku, ale przez przypadek zablokował się na linach i Daniel go obił kopnięciami. Danielson pozbył się z ringu Harpera i Rowana. W ringu pozostał Bray z Danielem, pchnięcie na liny minięty clothesline i Daniel wykonuje Suicide Dive dwóm członkom Wyatt Family. Daniel na narożniku i Missile Drop Kick…Daniel próbuje zapiąć Yes Locka, ale Wyatt kontruje i obija Bryana w podłożu po czym wykonuje Sister Abigail.

Zwycięzcy: The Wyatt Family (Czas trwania walki – 12:25)
WWE Title / World Heavyweight Title Unification Tables, Ladders & Chairs Match
Randy Orton [WWE Champ] (c) vs John Cena [World HvT Champ] (c)

Zaczynają od zwarcia, przepychają się i zrobiła się trochę chaotyczna walka w końcu headlock takedown… wstają pchnięcie na liny i shoulder block od Ceny. John poszedł poza ring i dopadł go tam Randy, wniósł do ringu drabinę, rozłożył ją ale przeszkodził mu John który złożył ją z potworem po czym uderzył rywala. Lider Cenation wnosi do ringu stół oparł go na narożnik, próba AA jednak kontra i próba wbicia w stół, ale ponownie kontra. Randy wypadł poza ring, a tam uzbroił się w krzesełko. Próba ciosu, ale Cena łapie krzesło…Orton przełamuje rywala i wyprowadza Chair Shota w plecy oraz w brzuch. Akcja poza ringiem i tam mamy kolejne Chair Shoty. Randy chce uderzyć Cene, ale trafia w metalowy narożnik, John wziął krzesełko i atakuje Randalla. Mr.P rozłożył stół i próba Power Bombu jednak kontra, Randall wbija oponenta w schody. Viper wnosi do ringu drabinę, wspina się ale w porę dochodzi do niego Cena i powstrzymuje…wyprowadza ciosy odbija się od lin i zostaje zaskoczony Drop Kickiem. Randall ma przewagę osłabia przeciwnika kopnięciami. W stójce rusza John, który wymierza mocne ciosy, odbicie od lin i kontra, Power Slam od Ortona. The Viper wnosi
drabinę do ringu, którą łapie John i uderza Randalla, Mr.P wchodzi na nią, ale zatrzymuje go Viper, mamy Back Suplex. Apex Predator chciał uderzyć rywala drabiną jednak nie trafił, sięgnął po krzesełko i uderzył Lidera Cenation w plecy. Randall ?wbił krzesło w narożnik, a Cena zaskakuje go dwoma shoulder tackle, pokazuje You Can?t See Me a Orton kopie go w twarz i pcha w krzesełko znajdujące się w narożniku. Orton wniósł drabinę, rozłożył i wchodzi, był bliski zdobycia pasów, ale w porę powstrzymał go John, który jest na drabinie i pokazuje You Can?t See Me wymierzając po chwili Five Knuckle Shuffle!! Orton na krawędzi ringu a Cena ma w ręku drabinę, którą uderza rywala a ten upada na stół. John wchodzi na drabinę, był bliski zdobycia pasa, ale w porę Orton zdążył zrzucić Johna po czym wykonał RKO. Viper wyprowadza Headbutty, ale Cena nie poddaje się i kontruje punchami, następnie wyprowadza clothesline poza ring. Akcja tam się właśnie przenosi, John uderza Żmiję dwukrotnie schodami. Cena oparł stół o narożnik i wrócił po Ortona a ten wyprowadził cios z mikrofonu. Apex Predator uderza mikrofonem leżącego Cene. Randall wyczyścił stół komentatorski, próbował Punt Kicka ale John się odsunął, po czym wykonał Attitude Adjustment na stół komentatorski! Lider Cenation, jako pierwszy wchodzi do ringu rozkłada drabinę, w porę przerywa Orton, który popchnął drabinę, ale John trzymał się nadal pasów!! Randy bierze krzesełko uderza Johna a ten spada. W ringu Randall także poczęstował rywala kilkoma Chair Shotami. Viper chciał iść za ciosem, jednak nic z tego bo Mr.P wykonuje Speara na stół znajdujący się w narożniku. Orton wyjmuje kajdanki i zapina Johna do lin!  Randall wszedł do ringu gdzie pokazywał kluczyk Johnowi a następnie wyrzucił go w publiczność! Orton poszedł po drabinę a John próbował się wydostać. Legend Killer spokojnie rozkłada drabinę, ale Cena zdołał się wydostać, walka na szycie drabiny!! Orton spada…Cena jest bliski tytułów, ale przeszkadza mu Orton, w końcu John spada w wcześniej rozłożony w narożniku stół, który niestety nie złamał się w pół! Randal poprawia drabinę, wchodzi i zdejmuje pasy!


Zwycięzca: Randy Orton (Czas trwania walki – 24:35)

Po walce pojawiają się: Triple H, Vince McMahon oraz Stephanie McMahon którzy gratulują Ortonowi. I takim widokiem kończymy Tables Ladders & Chairs 2013, widzimy się jutro na RAW.

By być na bieżąco z blogiem możesz polubić nas na FB, zaobserwować na Twitterze lub Google+ albo dodać nasz kanał RSS do swojego czytnika.
Jeżeli lajkujesz nas na fb to pamiętaj o tych ustawieniach na fanpage’u aby być na bieżąco
-> najedź na „Lubisz To” -> Ustawienia… -> Wszystkie wydarzenia