Aby przeczytać „topkę” kliknij „czytaj dalej”

Autor: Dario 94

10. Chris Jericho – Royal Rumble 2013:
Zaczynamy od razu z wysokiego ?C? a na pewno takim powrotem było pojawienie się Chrisa Jericho, który niespodziewanie pojawił się pod numerem 2 i przetrwał w ringu niespełna 48 minut eliminując 2 osoby. Nie tylko był to powrót miły dla oka, co również zaskakujący.


9. Mr. Perfect – Royal Rumble 2002:
Na pewno moja lista byłaby niekompletna gdyby zabrakłoby tej Legendy. Curt powracający do WWE po ponad 5 letniej przerwie pojawił się w ringu z numerem 25 i co warto wspomnieć został wyeliminowany dopiero przez ówczesnego zwycięzcę Triple Ha. Był to jeden z zaskakujących powrotów w długiej już historii gali Royal Rumble.


7. Kevin Nash aka Diesel – Royal Rumble 2011:
Zostajemy ciągle na największym RR matchu albowiem czekała na nas tam jeszcze jedna niespodzianka, wraz z zakończeniem jednego z kolejnych odliczeń rozbrzmiała muzyka jednego z najdłużej panujących mistrzów WWE. Diesel powrócił pod numerem 32 niestety w ringu nie spędził dużo czasu a ostatecznie został wyeliminowany przez Wade?a Barretta.


6. Goldust – Royal Rumble 2013:
Wiem, że dla wielu może się wydawać dość dziwne ze w moim rankingu Goldust zajmuje tak wysoko pozycje jednak moim zdaniem był to jeden z lepszych powrotów. Miło było oglądać pierw bójkę między braćmi Rhodes by następnie przerodziła się ona w współprace i kto wie czy właśnie nie dzięki niesamowitej reakcji publiczności na tą dwójkę mamy możliwość oglądać ?The most bizarre Superstar of All time? który przeżywa aktualnie drugą młodość w ringu.


5. Jimmy Snuka – Royal Rumble 2008:
Jimmy „Superfly” Snuka również pojawił się niespodziewanie przybywając pod numerkiem 18, spędzając w ringu niecałe 4 minuty został wyeliminowany przez Kane?a. Mimo swojego zaawansowanego wieku Snuka pokazał się w wysokiej dyspozycji oraz zdążył zawalczyć z panem pod numerem trzecim na mojej liście więc czytajcie do końca. 


4. Bob Backlund ? Royal Rumble 2000:
W erze attitude powroty legend można policzyć na palcach jednej ręki jednak warto wspomnieć o powrocie drugiego najdłużej panującego mistrza WWE w historii, który wszedł do ringu pod numerem 9 i był to jeden z pierwszych powrotów legend na gale Royal Rumble.


3. Roddy Piper ? Royal Rumble 2008:
Swój powrót w Royal Rumble matchu miał również „Hot Rod”, jeden z najlepszych heeli wszechczasów zameldował się w ringu pod numerkiem 19 spędzając dokładnie jedną minutę w ringu.


2. John Cena ? Royal Rumble 2008:
Gdy cała hala Madison Square Garden odliczała już sekundy do ostatniego zawodnika w Royal Rumble matchu nagle rozbrzmiała muzyka Johna Ceny który jako numer 30 wkroczył pewnie do ringu, przy amoku krzyczącej publiczności wygrał Royal Rumble Match jako drugi zawodnik wchodzący z ostatnim numerem.


1. Edge ? Royal Rumble 2010:
Czas na numer jeden mojej listy, umieściłem tu nikogo innego jak ?Rated R Superstar? Edge?a który po kontuzji rozdarcia ścięgna Achille
sa powrócił pod numerem 29 i eliminując Johna Cene został po raz pierwszy w swojej długoletniej karierze zwycięzcą Royal Rumble Matchu.


A co przyniesie Royal Rumble Match 2014? Miejmy nadzieje ze również zobaczymy byłe legendy w akcji i nie tylko, jako swoje typy dotyczące niezapowiedzianych powrotów gwiazd strzelam, że w akcji możemy zobaczyć kogoś spośród Sheamusa, Christiana, DDP, Billy Gunna, Sycho Sid, Johna Morrisona, Jake Robertsa, RVD czy Chrisa Jericho. Na pewno w akcji zobaczymy również Batiste, który ma powrócić. Jakie są wasze typy? Możecie je zostawić w komentarzu pod tym artykułem. Pozdrawiam.

Autor: Dario 94

Jeżeli lajkujesz nas na fb to pamiętaj o tych ustawieniach na fanpage’u aby być na bieżąco
-> najedź na „Lubisz To” -> Ustawienia… -> Wszystkie wydarzenia