Aby przeczytać przewidywania kliknij „czytaj dalej”

Autorzy: Szeryf McMahon, ShowOff Punk


Na początek przypomnimy, iż są to przewidywania autora, więc nie każdy musi się z nimi zgadzać, oczywiście zachęcamy do komentowania posta gdzie możecie zamieścić własne prognozy gali1. Singles match
Kofi Kingston vs The Miz

Szeryf McMahon: Na ostatnim Raw w walce Kofi Kingston & The Miz vs Real Americans Miz uciekł z ringu, gdy Kofi chciał się zmienić, co oznacza Heel Turn Mizanina. Ciężko jest mi wskazać tutaj zwycięzcę, ale myślę jednak, że to Miz wykaże się sprytem i pokona Kofi’ego, aby wypromować swój Heel Turn. Walka może być ciekawa, około 8-10 minutowa.


Mój typ: The Miz
Procentowo:
The Miz – 58%
Kofi Kingston – 42%

ShowOff Punk: Na RAW The Miz przeszedł heel turn na wizji odwracając się od Kofiego Kingstona w Tag Team Matchu. Mizanin zdążył już zostać Mr. Pre-Show, więc czas na Kickoff (tak, wiem, że to to samo). Przeszkodą Niesamowitego jest Kofi, który może także domagać się tego miana, który jak pamiętamy na Hell in a Cell 2013 zmierzył się w Kickoffie z Sandowem. Przechodząc do rzeczy zwycięstwo The Miza jest niemal pewne choćby, dlatego że przeszedł heel turn.


Mój typ: The Miz
Procentowo:
The Miz – 75%
Kofi Kingston – 25%2. 7 on 7 Traditional Elimination Divas Tag Team Match
Team Total Divas vs Team Non-Total Divas

Szeryf McMahon: Dawno w WWE nie widzieliśmy tradycyjnego Survivor Series Matchu z udziałem Div. Walka moim zdaniem tylko po to, aby wypromować jeszcze bardziej program Total Divas. Myślę, że walka będzie przeciętna trwająca około 7 minut a wygra ją Team Total Divas. Czuję, że zwycięski pinfall da Eva Marie lub Jo-Jo z racji tego, że są nowymi zawodniczkami w federacji i to było by ich promocją. 


Mój typ: Team Total Divas
Procentowo:
Team Total Divas – 60%
Team Non Total Divas – 40%

ShowOff Punk: Jakby nie patrzeć ten Traditional Survivor Series ma podbudowę. AJ prowadziła program z Total Divas już przez jakiś czas i jak na razie dobrze sobie radziła. Divas Champion obroniła pas w Fatal-4 Wayu przeciwko Total Divom na Night of Champions, a następnie na Battleground i Hell in a Cell przeciwko Brie Belli. Wypadałoby, żeby Total Divas w końcu coś wygrały na PPV, tak więc…


Mój typ: Team Total Divas
Procentowo:
Team Total Divas – 55%
Team Non Total Divas – 45%


3. Singles match o Intercontinental Championship
Big E Langston vs Curtis Axel

Szeryf McMahon: Długo czekałem już na run Big E Langstona z jakimś pasem. Kilka tygodni temu, kiedy walczył na Hell in a Cell z Deanem Ambrosem o pas US nie udało mu się go zgarnąć, ale byłem już święcie przekonany, że niedługo Ambrose lub Axel straci pas na rzecz Langstona. No i wreszcie stało się. Na ostatnim Raw przed Survivor Series Big E pokonał Curtisa Axela i stał się nowym mistrzem. Mógłbym w tej walce dać 100% na Langstona, że wygra walkę, ale jednak WWE lubi czasami zaskakiwać tak jak dać pas Mizowi na jeden dzień (aby podtrzymał streak na Wrestlemanii). Więc wcale bym się strasznie nie zdziwił gdyby wygrał Curis, ale ja jednak uważam, że tak się nie stanie. A więc mój typ to . . . 


Mój typ: Big E Langston
Procentowo:
Big E Langston – 80%
Curtis Axel – 20%

ShowOff Punk: Na RAW Big E Langston odebrał pas Intercontinental Curtisowi Axelowi. Już na Hell in a Cell miało dojść do walki Langstona z Axelem, jednak ją odwołano i zamieniono na Kingston vs. Sandow. Niemal oczywistym było, że Big E zdobędzie jakiś mid-cardowy pas w najbliższym czasie, więc skoro go już ma to potrzyma zapewne przez parę miesięcy.


Mój typ: Big E Langston
Procentowo:
Big E Langston – 90%
Curtis Axel – 10%

4. Traditional Survivor Series Elimination Tag Team match
WWE Tag Team Champions Cody Rhodes & Goldust, The Usos & Rey Mysterio vs. The Shield & The Real Americans

Szeryf McMahon: Podczas ostatniego odcinka Raw odbyła się walka Cody Rhodes, Goldust, CM Punk, Daniel Bryan & The Usos vs The Shield & Wyatt Familly i to moim zdaniem byłby fenomenalny Survivor Series Match, który skradłby całe show. Ale nie można narzekać. Zestawienie mamy ciekawe. Najbardziej interesuje mnie występ powracającego Rey’a Mysterio. Strasznie ciężko jest mi tutaj wytypować, ale jednak myślę, że walkę wygrają face’owie a starcie będzie na prawdę na najwyższym poziomie. 

Mój typ: The Usos, Cody Rhodes, Goldust & Rey Mysterio
Procentowo:
Cody Rhodes, Goldust, Rey Mysterio & The Usos – 51%
The Shield & The Real Americans – 49%

ShowOff Punk: Po dwóch stronach mamy bardzo utalentowanych zawodników, więc można się tutaj spodziewać starcia gali. Wydaje się, że wygrana Face’ów jest nieunikniona, ale wypadałoby jeszcze wypromować Real Americans oraz The Shield, którzy są już tuż przed niedalekim rozpadem. W tym starciu można się spodziewać rozpoczęcia/kontynuowania różnych rywalizacji, choćby Rey Mysterio vs. Dean Ambrose o pas United States Championship i Cody Rhodes & Goldust vs. Antonio Cesaro & Jack Swagger o pasy Tag Team Championship.

Mój typ: The Shield & The Real Americans
Procentowo:
The Shield & The Real Americans – 51%
Cody Rhodes, Goldust, Rey Mysterio & The Usos – 49%


5. Tag Team match
CM Punk & Daniel Bryan vs. The Wyatt Family (Luke Harper & Erick Rowan)

Szeryf McMahon: Feud obu zespołów zaczął się dzień po Hell in a Cell, kiedy to Wyatt Familly zaatakowało Bryana a potem CM Punka. Pojedynek będzie naprawdę ciekawy i jestem prawie pewny, że potrwa on ponad 15 minut. Na pewno Wyatt Familly przydałoby się takie zwycięstwo na PPV i to jeszcze z takim zespołem i właśnie ja uważam, że walkę wygra Erick & Luke a starcie będzie na prawdę ciekawe i emocjonujące. Jednak nie można zapomnieć o Bray’u Wyattcie, który będzie na pewno kręcił się wokół ringu. 


Mój typ: Erick Rowan & Luke Harper
Procentowo:
Erick Rowan & Luke Harper- 53%
CM Punk & Daniel Bryan – 47% 

ShowOff Punk: Punk i Bryan byli raczej górą w tym feudzie, ale na SmackDown The Wyatt Family ich zdemolowali. Możliwa jest interwencja Braya Wyatta, co przyczyniłoby się do wygranej Harpera i Rowana, jednak bardziej prawdopodobne jest zaatakowanie przez Wyattów Punka i Bryana po walce. Zdaję mi się, że na tej gali w jednym pojedynku drużyna Face’ów wygra, a w drugim Heelów. Tak, więc jak przy 5 on 5 Survivor Series Matchu zatypowałem na Shieldów i Real Americans to tutaj…


Mój typ: CM Punk & Daniel Bryan
Procentowo:
CM Punk & Daniel Bryan – 60% 
Erick Rowan & Luke Harper- 40%


6. Singles match o World Heavyweight Championship
John Cena vs Alberto Del Rio

Szeryf McMahon: Na Hell in a Cell John Cena powrócił do WWE po swojej krótkiej przerwie spowodowanej kontuzją łokcia i pokonał Alberto Del Rio stając się nowym mistrzem Wagi Ciężkiej. Tydzień temu na SmackDown Jasiek wygrał Arm Wrestling Contest, co udowodniło, że jest silniejszy od Meksykanina. Moim zdaniem walka będzie wyrównana i będzie trzymała w napięciu tak jak podczas ostatniej gali, ale myślę, że wygra ją Cena i zatrzyma pas, bo w końcu ma go trzymać aż do Wrestlemanii 30 jednak nie zapominajmy, że Alberto też jest gotowy na wszystko i jest zdolny, aby pokonać Lidera Cenation. 

Mój typ: John Cena
Procentowo:
John Cena – 59%
Alberto Del Rio – 41%

ShowOff Punk: Zwycięstwo Ceny pewne prawie w 100 %. Rywalizacja Jasia i Alberto powinna się zakończyć, co prawda już na Survivor Series, ale nie zdziwię się, jeśli jeszcze potrwa do TLC. Na tygodniówkach Del Rio osłabiał Lidera Cenation, ale nie zmienia to faktu, że…

Mój typ: John Cena
Procentowo:
John Cena – 85%
Alberto Del Rio – 15%


7. Singles match o WWE Championship
Randy Orton vs Big Show

Szeryf McMahon: Na Hell in a Cell Randy Orton pokonał Daniela Bryana w walce w klatce i wywalczył pas WWE jednak z wielką pomocą Shawna Michaelsa, który wykonał Bryanowi Sweet Chin Music. Od tamtego czasu rozpoczął się nowy feud Big Show vs Randy Orton a raczej Big Show vs Korporacja, do której dołączył Kane tydzień po HiaC. Raz Big Show został zaatakowany przez Ortona i Tarczę, sam był wrzucony na stół, ale Big Show również raz upokorzył Orton’a wykonując mu Chokeslam na stół komentatorski. Na ostatnim Raw, kiedy to Viper chciał zaatakować giganta ten wykonał mu Spear’a a więc feud wygrał Big Show. Wiemy, że podczas walki nie będzie nikogo w narożniku Żmii a więc będzie mu ciężko wygrać i z tej racji wiele głosów jest na Big Showa, że ten wygra walkę. Jednak ja myślę, że Orton jest w świetnej formie i zdoła pokonać Show’a w czystej walce, chociaż i tak uważam, że ktoś w tym starciu zainterweniuje. 


Mój typ: Randy Orton
Procentowo:
Randy Orton – 55%
Big Show – 45%

ShowOff Punk: Walka może nie byłaby tak trudna do zatypowania, gdyby nie ostatnie newsy o zdobyciu pasa przez Big Showa. Randy powinien jeszcze trochę potrzymać pas, jednak zatypuję na giganta, nie wykluczając opcji z wygraną przez dyskwalifikację, która jest w miarę możliwa, interwencja jest wręcz pewna. Kto wie, może nawet The Shield, które pomogłoby… Bigowi! Czy Big Show miałby zostać nową „Twarzą WWE”? Nie wiadomo… Niewykluczona jest też interwencja Kane’a, który mógłby odwrócić uwagę Big Showa tym samym pomagając wygrać Randallowi. Rywalizacja zapewne zostanie pociągnięta do TLC, a może nawet do Royal Rumble. Moim zdaniem Big Show wygra przez dyskwalifikację czy też przez przypięcie.

Mój typ: Big Show
Procentowo:
Big Show – 51%
Randy Orton – 49%


Autorzy: Szeryf McMahon, ShowOff Punk


By być na bieżąco polub nasz fanpage
(Pamiętaj także o wybraniu tych ustawień na fanpage’u
najedź na „Lubisz To” -> Ustawienia.. -> Wszystkie wydarzenia)