Aby przeczytać raport kliknij „czytaj dalej”
Autor: Show Off PunkRok temu, na WrestleManii XXV, HBK Shawn Michaels nie dał rady przerwać streaku, czy uda mu się to tym razem w Arizonie podczas WrestleManii XXVI? Stawką jest streak Dead Man’a jak i kariera Shawna Michaels’a, zwycięzca będzie jeden – czy streak wyniesie 18-0 czy też HBK zostanie tym pierwszym który przerwał passę The Undertaker’a na WrestleManiach i zamiast 18-0 zobaczymy 17-1 ?
No Disqualification Streak vs. Career Match: The Undertaker vs. Shawn Michaels
Gdy obaj zawodnicy są już w ringu Shawn wykonuje typowy taunt Dead Man’a w postaci przecięcia gardła, słyszymy gong, co oznacza że rozpoczynamy ten pojedynek ! The Phenom atakuje HBK’a, ale ten unika i obija go w narożniku, jednak po chwili The Undertaker wynosi przeciwnika i rzuca nim w narożnik, po czym do tego otrzymuje Big Boot. Po chwili Clotheslne w narożniku, Dead Man wykonuje po tym swoją typową akcję z ścieżką po linach. Próba Chokeslam ale nic z tego i atakują się nawzajem, ponowna próba ale tym razem Tombstone Piledriver i też nie gdyż HBK kontruje i osłabia rękę Dead Man’a, wydostaje się on i ponownie wymieniają się ciosami. Shawn tym razem skupia się na osłabieniu nóg The Phenom’a obijając je w narożniku, lecz Taker przejmuje kontrolę nad sytuacją i dzięki Clothesline’owi wyrzuca Michaels’a z ringu, po czym próbuje na niego wyskoczyć ale przeciwnik szybko wraca i wykonuje Spear, próbuje potem przejść w Figure Four ale akcja przenosi się poza ring gdzie Umarlak obija HBK’a i wkonuje Leg Drop na skraju ringu, następnie w kwadratowym pierścieniu Shawn zapina Figure Four, Deadman nie poddaje się po czym zawodnicy wstają, wymiana uderzeń po czym Irish Whip i Shoulder Block, po chwili Chokeslam od The Undertaker’a, przypięcie: 1, 2 i kick out ! Następnie wyniesienie pod Tombstone Piledriver ale kontra i Ankle Lock, Umarlak wydostaje się po paru kopnięciach ale otrzymuje Clothesline i ląduje poza kwadratowym pierścieniem.
HBK odbija się od lin ale przeciwnik łapie go w locie i Tombstone Piledriver ! Po chwili na arenę wbiegają lekarze aby sprawdzić czy nic nie stało się Michaels’owi, The Undertaker popycha ich i bierze rywala do ringu gdzie go przypina jednak tylko 2 county!!! Po chwili próbuje on wykonać Last ride jednak HBK kontruje, to nie wystarczy aby zakończyć streak. Elbow z narożnika, kontra od Umarlaka, po chwili wstają i Sweet Chin Music ! HBK przypina po wykonaniu tej akcji: 1, 2 i kick out ! Shawn Michaels próbuje ponownie wykonać Sweet Chin Music ale Dead Man łapie jego nogę i wykonuje Last Ride, przypina: 1, 2 i kick out ! Po tych zdarzeniach The Phenom wyrzuca przeciwnika poza ring i zdejmuje obudowę ze stołu komentatorskiego, po czym próbuje wykonać Last ride na stół, Shawn przelatuje nad nim i Sweet Chin Music, po którym Dead Man ląduje na stole komentatorskim ! HBK wpina się na narożnik i Moonsault na stół komentatorski ! Następnie gdy akcja wraca do ringu ponownie Sweet Chin Music dla The Undertaker’a po czym Shawn przypina: 1, 2 i kick out !!!!! Fani nie wierzą, HBK uderza nogą o matę czyżby po raz kolejny Sweet Chin Music ? Nie jednak The Phenom unika i wykonuje Chokeslam na rywalu ! Następnie Umarlak podnosi HBK”a i wykonuje Tombstone Piledriver, przypina jednak daje to 2 county !!!! The Undertaker wykonuje typowy dla niego ruch palcem przecinający gardło ale przestaje i patrzy na przeciwnika który się go chwyta i wstaje, następnie pokazuje ten sam taunt którego Dead Man nie dokończył przed chwilą, po czym uderza go w twarz, The Undertaker wykonuje Tombstone Piledriver, przypina: 1, 2 i 3 ! Oznacza to, że streak wynosi 18-0, natomiast Shawn Michaels kończy karierę w WWE !
Zwycięzca: The Undertaker (czas trwania walki: 23:59)

Po zakończeniu pojedynku pojawia się napis 18-0 i fajerwerki z tej okazji, The Undertaker podnosi Shawn’a Michaels’a po czym podają sobie rękę. The Undertaker opuszcza ring, a Shawn Michaels żegna się z fanami.


Autor: Show Off Punk