Autor: ffffffZaczynamy! Zawodnicy od początku spokojnie biegali sobie po ringu, słuchając fanów śpiewających sławne „na na na na na na na na hey hey goodbye”. Po dłuższej chwili zaczęli w zwarciu siłowym ,po około 45 sekundach zerwali zwarcie, Lesnar kpiąco z Goldberga pokazał swoja muskulaturę. Kolejne zwarcie zakończyło sie tak samo jak 1 ,panowie jeszcze przez chwilkę pochodzili sobie w ringu i w końcu zaczeli brać walkę na poważnie. Następnie…zwarcie, Brock zakłada boczny headlock ale to Goldberg posyła go na liny, rozpędzony Brock próbuje shoulderblocku ale Goldberg skutecznie blokuje ta akcje, po chwili kopia shoulderblocku zakończona blokiem przez Brocka chwila spokoju i obaj zawodnicy odbijają sie od lin i to Brock wykonuje shoulderblock lecz sam przy tym cierpi uderzając głową o ring – Trzeba przyznać strasznie nudny początek walki. Po chwili Lesnar atakuje kopnięciami nogi Bill’a, wpycha go w narożnik i próbuje Irish Whipu ale Bill odwraca Irish Whip i to The Next Big Thing z potężna siłą uderza o narożnik, Bill wynosi Lesnara pod Military press slam którego po chwili przekształca w spear. Po chwili Goldberg przygotowuje sie na Spear ale nie trafia i wpada w narożnik!. The Next Big Thing widzący spływającego za ring Goldberga rusza za ciosem i atakuje go kopnięciami, kolejny raz Goldberg zalicza narożnik tyle ze tym razem po za ringiem, Lesnar uderza przeciwnika w tył głowy i wrzuca do ringu, kolejne kopnięcia ze strony Lesnara oraz próba suplexu – zablokowana mimo tego Brock (powiem to jak Pan Borkowski) wysyła parę „cepow” na plecy przeciwnika i wykonuje suplex,1 próba pinu 1..2 kick out, kolejny suplex od BL i zakłada chin lock. Seria kopnięć z kolanka w brzuch od Brocka w celu przytrzymania Billa w chin locku ale Bill świetnie kontruje przerzucając przeciwnika przez siebie, odbicie od lin, shoulderblock i znów Bill na deskach, po chwili kolejny Chin Lock i kolejna (identyczna)kontra od Goldberga. BL odbija sie od lin, zaś Bill nie trafia clotheslinem i po chwili sam otrzymuje od Lesnara clothesline który zwala obu zawodników na deski. Kolejna próba pinu na Goldbergu i kolejny raz zakończona na 2, kolejne ciosy od naszego byłego mistrza UFC, wepchniecie w narożnik i taka seria ciosów z barku prosto w zebra przeciwnika, irish whip od Brocka skontrowany przez Billa który sam posyła przeciwnika w narożnik, Brock otrzymuje 2x clothesline oraz swinging neckbreaker…chwila na zebranie sil ale spear od Goldberga, pin tylko do 2 ! Goldberg wyskakuje z pretensjami do SCSA, odwraca sie i otrzymuje F5 ale tylko 2 count ! Tym razem BL startuje z pretensjami do Steve’a i próbuje wykonać speara ale Bill robi unik i sam wykonuje spear, po chwili JackHammer i koniec,3 count !

Zwycięzca: Goldberg

Po walce Brock pokazuje do publiczności i SCSA charakterystyczne”faki” ale sam otrzymuje Stunnera! Na ring wraca Bill Goldberg który razem ze Stone Coldem świętuje wygrana popijając piwko, ale po chwili okazuje sie ze to mu sie nie opłacało gdyż otrzymuje on Stunnera(poprzedzonego fejkowym kopnieciem).
Tak kończy sie 1 z wielu walk na WM’ce XXKomentujcie oceniajcie, mój 1 raport wiec nie bójcie sie mówić co Wam nie pasuje.


by ffffff