Aby przeczytać opis kliknij ”czytaj dalej”


1 kwietnia 2001 – WrestleMania X-Seven
Reliant Astrodome w Houston, Texas

Tables, Ladders & Chairs match o WWF Tag Team Championship
Edge & Christian vs. The Dudley Boyz (Bubba Ray & D-Von) (c) vs. The Hardy Boyz (Matt & Jeff)

Po gongu Team Dudley Boyz zaczęli atakować Christiana a Bracia Hardy wzięli się za Edge?a. Po chwili Matt i Jeff pozbyli się Edge?a z ringu, a Ray i D – Von, popchnęli CC na liny i poczęstowali Double Flapjackiem. Teraz walka toczy się pomiędzy Dudleyami a Hardymi. Przewagę mają Ci pierwsi obijają rywali w narożniku. Po chwili Jeff poradził, sobie z oponentem i pomógł bratu. Wykonują Double Irish Whip, do narożnika. D – Von chciał atakować, ale Bracia poradzili sobie i także wykonali Irish Whip do tego samego narożnika. Matt zrobił podpór przodem a Jeff wybił się z jego pleców i skoczył na obu oponentów! Jeff wyprowadza jeszcze Jumping Clothesline. Hardy odwraca się a Kanadyjczycy częstują go ciosem z drabiny. Team Dudley także otrzymał cios z drabiny. Widzimy że CC i Edge przejęli inicjatywę, skupiają się na Mattcie. Widzimy, że ustawiają go na narożniku, a raczej ustawiają go w taki sposób, że wisi on do góry nogami. Chwilę osłabiają go, po czym rozstawią krzesło… nagle atakować chce Jeff, ale otrzymuje Double Drop Toe Hold na krzesełko! Christian chciał trochę nonszalancko zaatakować D – Vona oraz Raya i to się na nim zemściło! Panowie wyjęli go z ringu i zaczęli obijać punchami.


W pierścieniu Edge zaczyna wspinać się po drabinie, ale dosyć szybko dopada go Matt. Hardy wyprowadził kilka punchów i sam zaczął wspinać się po drabinie… Edge pod wpływem adrenaliny rusza i wybijając się z krzesełka wyprowadza Clothesline!  Rated R Superstar wspina się po drabinie, ale Drop Kickiem powala go z niej Jeff! Von i Bubba chcieli wejść do ringu z drabiną, ale zostali poczęstowani Double Baseball Slidem! Christian desperacko zaczyna wspinaczkę na drabinę, ale zrzuca go z niej Matt Hardy. Matt dorzuca jeszcze Scoop Slama i wraz z bratem wchodzi na drabinę (tzn jedna była obok narożnika, a druga stała w przeciwległym narożniku). Bracia równocześnie skaczą tyle, że Jeff wyprowadza Splasha a Matt Leg Dropa! D – Von oraz Ray, wchodzą do pierścienia i pozbywają się z niego Christiana. Bubba wykonuje Scoop Slam Edgeowi a Tag Team partner wchodzi na narożnik i wykonuje Headbutta! Dudley?owie wnoszą do ringu stół. Jeden ustawiają w narożniku. Von poradził Sobie z atakującym Mattem a Ray zaczął atakować Jeff. Bubba wykonuje Irish Whip, próba Back Body Dropa, ale kontra w postaci Kicka w twarz! Hardy chce dalej atakować, a Ray wynosi go i wykonuje Power Bomba na stół, na którym leżał także Edge! Po chwili poza ringiem, widzimy jak Hardy zaatakował Vona drabiną, a CC…  Bubbe! Dudley Boyz pomimo zainkasowania wchodzą do ringu i atakują Matta. Pod pasami stoją trzy drabiny i każdy z teamów wchodzi! Widzimy batalie na szczycie! Po chwili na drabinie pozostają Edge z Rayem! Ale tak się zaczęli obijać, że w tym samym czasie spadli!


Akcja na chwile ucichła. Jako pierwszy wstaje Edge i powoli wspina się na drabinę, ale do pierścienia wbiega Spike Dudley! Wykonuje on Edgeowi Dudley Dogga! Spike podchodzi do będącego na krawędzi ringu Christiana i wykonuje mu tę akcję tyle, że po za ring i na stół!! Jeff zaczyna się wspinać po drabinie ale zatrzymuje go Rhino! Rhino uderzył D – Vona drabiną, wykonał Spear Bubbie i dołożył Speara także Mattowi ale na stół, który był ustawiony w narożniku! Edge wspina się na drabinę a my widzimy, że do ringu wbiega Lita! Diva zdejmuje Kanadyjczyka i powala go! Nagle Litę dorywa Rhino! Wyniesienie, ale znikąd pojawia się Spike i wyprowadza Low Blow. Lita wchodzi na narożnik i wykonuje Hurricanranę! Edge w tym czasie wspiął się na drabinę, lecz Rhino został uderzony przez Spike krzesłem, przez co przewrócił Edga, a ten spadł z drabiny!!


Następnie widzimy jak Bubba wynosi Rhino na barki a D – Von powala go Flying Clotheslinem!! Widzimy, że Lita pojawia się w ringu! Diva częstuje Spike?a potężnym Chair Shotem prosto w głowę! Lita odwraca się a Team Dudleyów ma dla niej Dudley Death Drop!! Edge i Christian przejmują inicjatywę uderzają krzesełkami Bubbe Ray’a, a następnie Edge ustawia dwie drabiny w narożniku. Widzimy także, że po za ringiem Jeff toczy walkę z Spikem i Rhino. Wszystko kończy się tak, że Hardy ustawia obu na stole, wchodzi na drabinę i wykonuje Swanton Bomb!


W pierścieniu widzimy jak Christian i D – Von są na drabinie. Po chwili Matt Hardy zabrał im drabinę i obaj zawiesili się na pasach!!Jako pierwszy spadł D – Von a po chwili CC. Jeff wspina się na drabinę, jednak była ona za mała i Hardy powiesił się na pasach! Edge w tym czasie wyszedł na jedną drabinę i wykonał mu Spear z drabiny!!!!!


Następnie Matt i Bubba wspięli się po drabinie i okładali się na jej szczycie, jednak zrzucił ich z niej Rhino, przez co wylądowali na podwójnie ułożonych stołach po za ringiem!!!! Na drabinę zaczął się wspinać D – Von jednak Edge mu przytrzymał nogę a Rhino wyniósł na plecach Christiana, który zdjął pasy!!!

Zwycięzcy: Edge & Christian (Czas trwania walki – 15:47)

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj – Dodaj do list zainteresowań – Włącz powiadomienia
Komentuj – Lajkuj – Udostępniaj