Aby przeczytać opis kliknij ”czytaj dalej”


1 kwietnia 2001 – WrestleMania X-Seven
Reliant Astrodome w Houston, Texas

No Disqualification match o WWF Championship
Steve Austin vs The Rock (c)

Gong nawet nie rozbrzmiał a SCSA momentalnie atakuje Rocka, kiedy ten zszedł z narożnika. Widzimy serie punchów w narożniku. Następnie Steve sięga po tytuł mistrzowski, chce uderzyć oponenta, ale nie trafia i Rock przejmuje kontrolę seria prawych, po czym Irish Whip… Great One nie trafia dwoma Clothesline?ami a SCSA zaskakuje go Lou Tesz Pressem i serią punchów w podłożu. Austin odbija się od lin i dorzuca dwa Elbow Dropy.


Następnie Irish Whip, próba Back Body Dropa, nieudana bo kontra w postaci Swinning Neckbreakera! Próba Rocka Bottom, nieudana. Próba Stunnera także nieudana… Rock popycha rywala na liny, wyprowadza kopnięcie. Następnie próba akcji ale, SCSA zachował się czujnie i wyrzucił oponenta po za ring. Teksański Grzechotnik, także wychodzi z pierścienia i częstuje rywala punchami. Akcja przenosi się w publiczność, przewagę uzyskuje Rock wyprowadza serię ciosów i wyrzuca oponenta z powrotem w okolice ringu. Great One, uderza głową rywala w stół komentatorski, po czym chce wbić rywala Irish Whipem w schodki, ale ten nie daje się i w ostateczności wyprowadza Clotheslinem z naciągnięcia. Akcja wraca do ringu. Austin wyprowadza kopniaki, po czym poddusza na linach. Peoples Champion ?leży? na drugiej linie a Steve naskakuje na niego i przypina 1?2?Kick Out. W stójce, Autsin ustawia Rocka na narożniku i sam także wchodzi. Mamy SuperPlexa dla The Rocka! Pin 1?2?Kick Out! Widzimy, że Stone Cold zdejmuje ochraniacz z narożnika, i wraca do Rocka. Niespodziewanie Great White przejmuje kontrolę wyprowadza prawe i Irish Whip, Stone Cold odwraca akcję, chybi Clotheslinem a The Rock wykonuje Jumping Clothesline! Następnie mamy Hiptosa i przypięcie 1?2?Kick Out. Rock na fali! Widzimy Clothesline po za ring dla pretendenta. Great White kontynuuje ataki po za pierścieniem, wbija rywala w stół komentatorski, po czym uderza jego głową o gong. Sędzia przeszkadza Rockowi, a ten zaczyna z nim dyskusję… kiedy się odwraca otrzymuje cios z gongu prosto w głowę!  Sędzia także ma pretensję do Austina. SCSA porozmawiał trochę z arbitrem i przeszedł do akcji, wyprowadza ciosy, po czym wbija w schodki i w stół komentatorski. Akcja wraca do ringu, Teksański Grzechotnik, wyprowadza mocne punche w stójce, po czym w podłożu na leżącym Rocku. Pretendent, próbuje wbić rywala w narożnik bez ochrony, ale Great One nie pozwala na to i wychodzi z punchami… Irish Whip… próba Back Body Dropa, ale kontra w postaci Swinning Neckbreakera! Pin?2 count. Widać, że głowa Rocka, zaczęła krwawić, Steve w pełni to wykorzystuje wyprowadza serie ciosów w podłożu, po czym przechodzi do kopniaków w narożniku.


Stone Cold przechodzi do podduszania… sędzia odsuwa go a Austin ma do niego pretensje. The Texas Rattlesnake, po krótkiej rozmowie z sędzią odwraca się a The Rock, zaskakuje go mocnym Clotheslinem!  W stójce, ponownie widzimy Clothesline. Rock podnosi rywala, ale otrzymuje mocny atak z kolana w brzuch… Great One pomimo zainkasowania przejmuje kontrolę, wyprowadza serię prawych, po czym wbija w narożnik bez ochrony! Peoples Champion wychodzi po za ring i wnosi do niego gong. Great White czeka aż rywal wstanie, kiedy tylko to uczynił częstuje go uderzeniem prosto w głowę! Pin 1?2?KICK OUT! Głowa Austina także zaczęła krwawić!  W stójce seria prawych od Rocka. Akcja przenosi się po za ring, Great One próbuje wbić rywala w barierki, lecz ten blokuje i wyprowadza cios w brzuch, po czym całą serie ciosów. Następnie wyniesienie i rzut brzuchem na barykady. Stone Cold łapie nogi oponenta i wykonuje katapultę w Steal Post. Teksański Grzechotnik sięga po monitor i uderza Rocka prosto w twarz! W pierścieniu, przypięcie 1?2?Kick Out. Stone Cold wstaje i czeka aż to zrobi oponenta, kiedy to uczynił pokazuje mu Fuck You i próba Stunnera, ale Rock, łapie nogę rywala powala i zapina Sharpshootera!! Stone Cold nie poddaje się, jest bliski lin, ale Rock odciąga go! Po dłuższej chwili pretendent łapie dolnej liny. Great One ponownie próbuje zapiąć Sharpshootera, ale SCSA nie daje się tym razem, i powala Rocka i teraz on zapina Sharpshootera! Po chwili The Brahma Bull wydostaje się z dźwigni. The Texas Rattlesnake kontynuuje ataki, a po chwili ponownie zapina Sharpshootera! Rockowi udaje się złapać liny. W stójce SCSA zapina Cobra Cluth! Widać, że Dwayne gaśnie, sędzia sprawdza świadomość unosząc rękę 1?spada, 2?spada… 3 Rock jest w stanie walczyć! The Great One sprytnie wydostaje się, ale otrzymuje punche w stójce… Irish Whip, Rock kontruje akcję i wykonuje Stunnera!!!!


Przypięcie 1?2?KICK OUT! Nagle widzimy, że po rampie zmierza Vince McMahon! Panowie powoli podnoszą się… Rock wyprowadza prawe i odbija się od lin a Steve zaskakuje go mocnym Spinebusterem! Pin 1?2?Kick Out. Austin jest wściekły, że nie udało mu się uzyskać 3 countów. Teksański Grzechotnik wykonuje Irish Whipa, Rock odwraca akcję, po czym wykonuje Spinebustera! Następnie mamy Peoples Elbow!! Pin 1?2?Vince wchodzi do ringu i zdejmuje Rocka z leżącego Austina! Great One wychodzi po za ring i goni Vince?a! Po chwili wracają do ringu a Stone Cold przechwytuje Rocka i wykonuje jego finishera! Mamy Rock Bottom!! Przypięcie 1?2?KICK OUT!! Pretendent do tytułu podnosi rywala… próba Stunnera, Rock jednak odpycha Austina a ten uderza w sędziego!  Great
One chce atakować, ale Steve zaskakuje go Low Blow! Austin pokazuje Chairmanowi żeby wszedł do ringu z krzesełkiem. Vince wchodzi a Austin trzyma oponenta, natomiast McMahon uderza Mistrza Publiczności prosto w głowę!


SCSA przypina… ale nie ma, kto odliczać… Vince wrzuca sędziego do ringu i mamy odliczanie! 1?2?KICK OUT!!! The Texas Rattlesnake sięga po krzesełko chce uderzyć Rocka a ten niespodziewanie wykonuje Rock Bottom!! 


Vince wchodzi na krawędź ringu i zagaduje sędziego… Rock wstaje i podchodzi do Vince?a po czym wrzuca go do ringu!  Mamy serie prawych dla Chairmana! Peoples Champion odwraca się a tam Stone Cold wykonuje mu Stunnera!! Pin 1?2?KICK OUT!!! Teksański Grzechotnik, zabiera krzesło od McMahona, czeka aż Rock wstanie, kiedy to uczynił częstuje go ciosem prosto w twarz!


Pin 1?2?Kick Out!! Stone Cold sięga po krzesłko i wyprowadza serię Chair Shotów w brzuch, po czym w plecy! Pin 1?2?3!!

Zwycięzca: Steve Austin (Czas trwania walki – 28:07)

Po walce, Austin poczekał aż Rock wstanie, a kiedy ten tylko to uczynił Steve poczęstował go ciosem z pasa prosto w twarz.


Chcesz być na bieżąco? Obserwuj – Dodaj do list zainteresowań – Włącz powiadomienia
Komentuj – Lajkuj – Udostępniaj