Aby przeczytać opis kliknij na tytuł lub obrazek

<div style=”text-align: left;”>| Autorzy: Hustle & ShowOff Punk

14 lipca 2013  – Money in the Bank 2013
Wells Fargo Center, Philadelphia, Pennsylvania

Money in the Bank ladder match o walizkę z kontraktem na walkę o pas World Heavyweight
Damien Sandow vs. Wade Barrett vs. Cody Rhodes vs. Dean Ambrose vs. Fandango (w/Summer Rae) vs. Jack Swagger (w/Zeb Colter) vs. Antonio Cesaro (w/Zeb Colter)
Numer walki w karcie: pierwsza (na siedem) [nie wliczając pre-showu]
Ocena walki według Dave’a Meltzera: ***?
Na samym początku Fandango wyszedł na środek ringu i zaczął tańczyć, jako pierwszy na niego ruszył Wade Barrett, ale nie trafił Clotheslinem i tancerz zdominował go punchami. Pozostali zawodnicy na początku patrzyli, ale po chwili sami zaczęli się obijać. Widzimy jak Swagger atakuje Deana z kolanka w brzuch, po czym seria punchów. Ambrose wypada a w ringu pozostają Prawdziwi Amerykanie-Cesaro i Swagger. Kamera pokazała nam, co się dzieje po za ringiem a tam Sandow i Cody przyłożyli Deanowi z drabiny. Po drugiej stronie, Cesaro i Swagger wspólnymi siłami powalili drabiną Barretta jak i Fandango. W kwadratowym pierścieniu – Cesaro z Swaggerem oraz Cody z Sandowem. Każda dwójka trzyma drabinę? panowie spoglądają na siebie i po chwili Amerykanie rzucają drabiną w rywali.

Jack obrał sobie za cel Damiena a Cesaro Rhodesa. Jack ustawia drabinę w narożniku, a Cesaro łapie Rhodesa i wykonuje Gutwrench Suplex na tą drabinę! Swagger w dalszym ciągu obija Damiena a po chwili rzuca go na drabinę w narożniku! Słyszymy ?We The People? po czym Swagger sięga po drabinę, tak samo Cesaro. Amerykanie chcieli równocześnie uderzyć Cody?ego, ale ten zdołał się schylić i Szwajcar oraz Jack zderzyli się drabinami! Rhodes wymierza teraz Disaster Kicka Cesaro. Rhodes wstaje a Jack uderza go drabiną! Swagger rozkłada drabinę i zaczyna wspinaczkę, ale dopada go Ambrose i zrzuca. Dean zaczyna obijać rywala punchami w narożniku. Następnie próba uderzenia drabiną, ale Jack unika tego. Swagger chciał wykonać Splasha będącemu na drabinie Deanowi, ale ten także się odsunął! Ambrose dorzuca jeszcze Forearm i wyrzuca Swaggera z ringu. Członek The Shield, chciał wspiąć się na drabinę, ale przerwał mu Barrett. Anglik ma Deana w środku drabiny i zaczyna wyprowadzać ataki z kolana w głowę. Na zakończenie rozpęd i Big Boot! Anglik złapał wiatr w żagle. Sięga po drabinę i uderza nią Cesaro oraz Swaggera. Próba ciosu dla Fandango, ale kontra w postaci Enzuigiri! Barrett leży pod drabiną a tancerz wymierza mu Springboard Leg Dropa!

Fandango wspina się po drabinie, ale chwyta go Sandow. Widzimy, że na narożniku jest już Cody, ale pojawia się Dean i uderza go drabiną. Sandow atakuje Fandango a Ambrose kolejnym ciosem z drabiny pozbywa się Rhodesa z ringu. Członek Tarczy zostawia drabinę w narożniku, a nagle Barrett niespodziewanie wyciąga do z pierścienia. W ringu widzimy kilka zwrotów akcji, w ostateczności Sandow ciska tancerzem w stojącą drabinę! Damien podchodzi z rywalem do narożnika i wykonuje Suplexa na będącą tam drabinę! Widzimy, że Barrett urwał szczebel z drabiny i wrócił do ringu. Anglik uderza wspinającego się na drabinę Damiena! Wade nie poprzestaje na jednym ciosie? widzimy całą serię uderzeń! Wade wchodzi na drabinę… jest już na szczycie, ale dołącza do niego Dean Ambrose. Widzimy wymianę ciosów i nagle pojawiają się Prawdziwi Amerykanie! Swagger zrzuca Barretta a Cesaro częstuje go potężnym Uppercutem w powietrzu! Jack próbuje zrzucić Deana, ale ten dobrze się trzyma i nawet odkopuje Cesaro. Ambrose spada z drabiny, ale świetnie złapał rywala pod DDT! Szwajcar wchodzi na drabinę, Dean także? widzimy wymianę ciosów. Dean przejmuje kontrolę i wymierza jeszcze kilka Headbuttów. Ambrose szykował się do mocniejszego ciosu, ale Cesaro zrobił unik i zapiął Headlocka! Członek The Shield ?zgasł? więc Szwajcar puścił chwyt a Ambrose padł na matę. Szwajcar jest już bardzo bliski zdobycia walizki, ale przerywa mu Cody! Cesaro kilka razy odpychał rywala, ale ten w końcu spiął się i wyniósł oponenta, po czym wymierzył Muscle Bustera na drabinę! W kwadratowym pierścieniu Cody nie trafia Clotheslinem w Wade?a, a ten odpowiada Back Kickiem. Następnie Snap DDT! Do ringu z drabiną, próbował wejść Swagger, ale przeszkodził mu Wade. Barrett wykorzystał to, że drabina po części znajduje się w ringu. Wymierza Codiemu Scoop Slama! Poza ringiem, Jack łapie nogi Damiena i katapultą posyła go w drabinę! Anglik zaczyna wspinaczkę, ale z drugiej strony dołącza Swagger. Na szczycie mamy wymianę ciosów? Swagger przejmuje kontrolę i po kilki mocniejszych puncha
ch, pozbywa się Anglika z drabiny. Widzimy, że Barrett przygotowuje się do Bull Hammera. Wade wchodzi na drabinę i potężny atak z łokcia dla Prawdziwego Amerykanina! Barrett przed ogromną szansą! Anglika w ostatniej chwili dopada Fandango! Panowie wymieniają się ciosami? tancerz przejął kontrolę, po czym wymierzył SUNSET FLIP POWER BOMBA!! Summer Rea w siódmym niebie…Fandango po chwili odpoczynku zaczyna wspinać się na drabinę. Wszystko dobrze idzie do czasu, kiedy Dean dopada tancerza. Ambrose wymierza kilka ciosów, po czym HEADLOCK DRIVER z drabiny!! Dean zaczyna wspinać się, ale pojawia się Cesaro i zaczyna składać drabinę! Jack chce pomóc Tag Partnerowi, ale zostaje poczęstowany atakiem z łokcia. Cesaro inkasuje cios z drabiny. Dean zamiata teraz Prawdziwymi Amerykanami! Ambrose trzymał drabinę w taki sposób, że głowę miał między szczeblami. Prawdziwi Amerykanie dostrzegli to i wspólnymi siłami podnieśli członka Shield!! Ambrose sprytnie wydostał się i wszedł na poziomo trzymającą drabinę przez Amerykanów!! Dean próbował dosięgnąć walizki, ale nic z tego..Cesaro i Jack wyrzucili Ambrosea z pierścienia! 

Podopieczni Coltera świetnie współpracują wymierzają cios z drabiny Barrettowi. Następnie rzucają w niego tą drabiną, kiedy podniósł się poza ringiem. Amerykanie zostali w sami w ringu czy będą się atakować? NIE!  Cesaro staje nogami na barkach Swaggera i Szwajcar jest bliski zgarnięcia walizki!! Wszystko przerywa Cody Rhodes który wymierza Springboard Drop Kicka w Swaggera!! Fani zaczynają skandować ?This is Awesome?!

Akcja na chwilę poprzestała. Po jakimś czasie Cody jak i Swagger podnieśli się…ten drugi chce atakować, ale otrzymuje Back Body Drop poza ring! Do kwadratowego pierścienia wchodzi Fandango, próbuje atakować Rhodesa, ale mamy kontrę i CrossRhodes! Do ringu wchodzi także Barrett! Próba Wasteland, jednak wydostanie iiii CrossRhodes! Cody wychodzi po za ring i wnosi do pierścienia drabinę! Cody wchodzi..ale z drugiej strony dołącza do niego Dean Ambrose! Mamy wymianę ciosów, raz jeden raz drugi..po chwili Rhodes zdobył znaczniejszą przewagę i zrzucił Deana. Cody bardzo blisko wygranej..ale, ale co to?! Seth Rollins i Roman Reigns wbiegają do ringu! Obaj próbują zrzucić Codiego, ale zostają odkopani! Członkowie The Shield jednak szybko doszli do siebie i w końcu zrzucili Rhodesa. Do ringu próbował wejść Barrett, ale otrzymał Enzuigiri od Setha. Fandango chciał zaatakować, ale otrzymał potężnego Speara! Seth i Roman pomagają Deanowi w zdjęciu kontraktu a tu nagle pojawiają się bracia USO! Jey i Jimmy rzucają się na Romana i Setha! Poza ringiem nawet Cesaro i Swagger zaczęli atakować członków Shield! W pierścieniu Ambrose wspina się po drabinie..ale Cody doszedł do siebie i zepchnął drabinę a Ambrose wypadł poza ring na obijających się poza ringiem rywali! Rhodes przed wielką szansą!! Cody wspina się…ale pojawia się Damien Sandow! Damien zrzuca Rhodesa i zdejmuje walizkę!!

Zwycięzca: Damien Sandow (Czas trwania walki – 16:25)


All-Stars Money in the Bank ladder match o walizkę z kontraktem na walkę o pas WWE

Kane vs. Randy Orton vs. Rob Van Dam vs. CM Punk vs. Daniel Bryan vs. Sheamus vs. Christian
Numer walki w karcie: siódma (na siedem) [nie wliczając pre-showu]
Ocena walki według Dave’a Meltzera: ****?

Wszyscy zawodnicy na początku atakują Rob Van Dam’a, po tym jak wyrzucili go z ringu zaczynają się atakować, wyrzucają Sheaums’a, Punk walczy z Christian’em, Orton z Bryan’em. W ringu zostają Punk i Bryan, atakują wchodzącego RVD’ego. Widzimy wymianę kopnięć, między Broooks’em, a Bryan’em. G.T.S? Jednak nie i próba LebellLock’u, wchodzi Sheamus z drabiną , DropKick od Orton’a, Rob Van Dam wykonuje Drop Kick z wyskoku z narożnika. RVD jest na fali! Próba KillSwitch, ale Van Dam wynosi Christian’a i rzuca go na drabinę. Randall wyrzuca z kwadratowego pierścienia RVD’ego, on wraca, chce wykonać akcję z 3 liny, Frog Splash, ale przerywa Kapitan Charyzma uderzając go drabiną, atakuje on też Sheamus’a, w ringu częstuje też uderzeniem mniejszą drabiną The Viper’a.

Christian rozstawia sobie drabinę, wspina się, ale przerywa mu Celtycki Wojownik, ShoulderBlock w narożniku, sam się wspina po walizkę, ponownie Christian, czyżby Celtic Cross? Nie, Christian się wydostaje, Sheamus uderza go drabiną i ponownie! Rozstawia ją, wchodzi Rob Van Dam i przewraca ją. Knee Lift od Great White’a dla RVD’iego, Green Bay Plunge na drabinę!

Danielson próbuje wyciągnąć Sheamus’a, ten kontruje i obija go o stół komentatorski, rozstawia drabinę, chce wykonać Celtic Cross, Bryan kontruje popycha go i wykonuje DropKick! Mr. Straight Edge w ringu, rozstawia drabinę, Orton zdejmuje go, sam wchodzi, Christian przeszkadza i się wspina, Punk ponownie się wspina, Bryan rozstawia drugą drabinę. Wszyscy na dwóch drabinach na szczycie, czerwona walizka RAW się kiwa, wszyscy próbują ją zdjąć, jednak spadają. Sheamus ustawia drabinę w narożniku, Irlandczyk na fali! Irish Curse między innymi dla CM Punk’a! White Noise dla Christian’a na drabinę, po tym na matę! Celtycki Wojownik rozstawia drabinę, wspina się po walizkę, chce przeszkodzić Rob Van Dam, jednak otrzymuje on Brogue Kick od Sheamus’a!


Celtic Warrior się wspina, Bryan też, wymieniają się uderzeniami, widzimy jak na szczycie drabiny Sheamus, wykonuje „Beats of the Bodhran”, czyli obija klatkę piersiową rywala, Bryan spada, Sheamus chce wygrać, Punk przeszkadza jednak mu zdjąć walizkę, Sheamus się jeszcze jej trzyma, ale po chwili spada. Savior obija rywala w narożniku, teraz robi to Sheamus z Brooks’em, High Knee na drabinie w narożniku! „The Voice of the Voiceless” skacze z drabiny i ląduje ona na Sheamus’ie. Wymiana uderzeń, między Punk’iem, a Randalle’m, Suplex na drabinę rozstawianą między linami w ringu od The Legend Killer’a, po chwili widzimy DDT z lin. Punk ląduje poza ringiem. nagle widzimy Spear dla Orton’a od Christian’a! Wyrzuca on też z kwadratowego pierścienia Bryan’a. Kapitan Charyzma wspina się po kontrakt, przeszkadza mu jednak RVD i zrzuca go! Rozstawia on drabinę, Christian przesuwa drabinę i stoi koło narożnika, obija Van Dam’a i rozstawia drugą, wspina się, RVD też się wspina, wymieniają się uderzeniami, drabina się przewraca, Rob Van Dam łapie się tej ustawionej przy narożniku, wchodzi na jej szczyt i wykonuje Frog Splash z niej na Christian’ie! Wchodzi po walizkę, wchodzi też Sheamus, RVD go zrzuca, ale Great White wywraca drabinę! Bryan częstuje obu tych zawodników kopnięciami, krzycząc „YES!”. Uderza drabiną Orton’a w narożniku ustawia ją i wykonuje Drop Kick.

Punk z drabiną koło ringu, Danielson wykonuje na nim Suicide Dive. Drop Kick dla Sheamus’a oraz Rob Van Dam’a. Bryan atakuje jeszcze drabiną, ustawia ją, wchodzi po walizkę, jednak wchodzi Curtis Axel w krzesłem i atakuje go! G.T.S. dla Intercontinental Champion’a! 

Heyman wchodzi i krzyczy na Axel’a, Punk wchodzi do ringu i wchodzi na drabinę, Heyman go dopinguje. Słyszymy chanty „CM Punk!”. Punk się wspina, ale przeszkadza mu Heyman uderzając go drabiną! Paul Heyman po tym opuszcza arenę. Punk krwawi! RVD wchodzi po kontrakt, jednak otrzymuje RKO od Randy’ego Orton’a! Randy Orton wspina się po walizkę i zdejmuje ją! Mr. Money in the Bank zostaje Randy Orton!


Zwycięzca: Randy Orton (Czas trwania walki – 28:48)

Autorzy: Hustle & ShowOff Punk

Opisy innych walk z gali Money in the Bank oraz innych Ladder Matchy o walizkę:
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj – Dodaj do list zainteresowań – Włącz powiadomienia
Komentuj – Lajkuj – Udostępniaj