18 grudnia 2011 – TLC: Tables, Ladders & Chairs 2011
1st Mariner Arena w Baltimore, Maryland
Triple threat Tables, Ladders & Chairs match o WWE Championship
CM Punk (c) vs. The Miz vs. Alberto Del Rio (w/Ricardo Rodriguez)
Numer walki w karcie: dziesiąta (na dziesięć)
Ocena walki według Dave’a Meltzera: ****?

18 grudnia 2011 – to tego dnia odbyła się gala TLC: Tables, Ladders & Chairs 2011. Około miesiąc wcześniej CM Punk zdobył pas WWE pokonując Alberto del Rio na Survivor Series. Podczas rewanżu na RAW Punk podołał wzywaniu i obronił tytuł ale czy tak samo będzie i tym razem, gdy pas zawieszony będzie nad ringiem , a rywali, którzy też chcą mieć to złoto, jest dwóch? Za chwilę zobaczymy Triple Threat TLC match o pas WWE! Zwycięzca musi wspiąć się po drabinie i zdjąć pas, dozwolone są stoły, drabiny i krzesła. W tym starciu nie ma czegoś takiego jak dyskwalifikacja.Na arenę jako ostatni wchodzi Mr. Straight Edge, jednak bez swojego tytułu, gdyż jest on już zawieszony nad kwadratowym pierścieniem. Publiczność jest zdecydowanie za Savior’em. Alberto oraz The Miz ruszają na mistrza WWE jednak Brooks panuje nad sytuacją. Nie trwa to zbyt długo, gdyż widać współpracę między Arystokratą a Mike’m. Po obiciu WWE Champion’a wychodzą poza ring po drabinę, lecz Del Rio chwyta krzesło i uderza parokrotnie Miza. Meksykanin idzie z drabiną, jednak Punk wylatuje na niego z ringu. 

Punk miota drabiną w Del Rio, Miza wrzuca do ringu, a sam bierze krzesło, jednak The Miz szybko odpowiada atakiem. Próba ataku w narożniku, jednak kontra i High Knee oraz bulldog od Punka na krzesło, tuż przed wykończeniem ataku kontra i to Mizanin wynosi Mr. Straight Edge, który ląduje na krześle. Następnie poza ringiem próba Skull Crushing Finally na Alberto prosto w drabinę, lecz Meksykanin kontruje i to Mr. Money in the Bank z 2010 roku ląduje na tym przedmiocie. Po tych zdarzeniach Straight Edge Superstar obija Arystokratę poza ringiem. Suplex na stół, jednak kontra i German Suplex od Del Rio, kolejna kontra i Punk wymierza zwykłe backbreaker. Podczas gdy Del Rio leży, Punk krzesłem obija The Miz’a po czym wykonuje mu High Knee na barierkach a Awesome One ląduje w widowni. Savior bierze drabinę i wspina się na niej po pas, jednak Ricardo Rodriguez wchodzi na ring i przykuwa Punka kajdankami właśnie do drabiny, po czym potężne kopnięcie od ADR. Gdy ten próbuje zdjąć pas Savior wywraca drabinę i wydostaje się z przykucia. Tym razem to Mike próbuje zdjąć tytuł, jednak Punk na to nie pozwala, nieudana próba GTS, kolejna próba, jednak teraz próba Suplexa na stół, kontra, mamy Enzuigiri i to Brooks ląduje na stole. Następnie to Alberto przejmuje przewagę, najpierw zajmuje się The Miz’em, a następnie Cross Armbreaker na mistrzu. Po zyskaniu przewagi, Meksykanin wspina się na drabinę, jednak dwaj inni uczestnicy tego starcia wywracają ją. Ricardo próbuje swoich sił i próbuje zdjąć pas, jednak drabina ponownie zostaje wywrócona, a sam manager ADR ląduje na stole umiejscowionym poza ringiem. 

GTS, jednak nie wymiana prób Skull Crushing Finally i High Knee jednak ostatecznie Miz się odsuwa i przykuwa kajdanki z Punkiem do narożnika. Gdy Mike wyśmiewa przykutego mistrza, otrzymuje High Kick. Savior sobie próbuje radzić z uwięzieniem i odkręca jedną z lin w ringu. Wspina się szybko na drabinę i atakuje walczących na szczycie drugiej. Zrzuca The Miz’a i wchodzi na jego miejsce po czym High Kick dla Alberto i Meksykanin spada. Punk bliski zdobycia tytułu ale Mizanin nie pozwala na zdjęcie pasa przez Brooks’a. Miz ostatecznie otrzymuje Go to Sleep! Po tej akcji CM Punk ponownie wspina się na szczyt drabiny i zdejmuje pas. Słyszymy Theme Song Punka i tak oto kończymy TLC 2011!


Zwycięzca: CM Punk (Czas trwania walki – 18:25)

Posty z Facebooka nie zawsze docierają do Was, dlatego jeżeli chcecie być na bieżąco po polubieniu:
– włączcie powiadomienia nowych postów (screen jak to zrobić – http://bit.ly/1qmZR9J)
– zainstalujcie wtyczkę do przeglądarki (Chrome bądź Firefox), znajdziecie ją pod tym linkiem http://bit.ly/WWEPfeed