18 listopada 2012 – Survivor Series 2012
Bankers Life Fieldhouse w Indianapolis, Indiana
Triple threat match o WWE Championship
CM Punk (c) (w/Paul Heyman) vs. John Cena vs. Ryback
Numer walki w karcie: siódma (na siedem)
Ocena walki według Dave’a Meltzera: ***


364 dni później po Survivor Series 2011… Survivor Series 2012! CM Punk nadal Mistrzem WWE, tym razem zmierzył się w Main Evencie gali o pas z Johnem Ceną i Rybackiem w Triple Threat Matchu.

http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2012/11/SUR13_Photo_137.jpg
CM Punk ucieka na początku walki z ringu, goni go John Cena, a potem Ryback. Lider Cenation zaczyna obijać Phila w narożniku, Mr. Feed Me More odpycha Cenę i to on teraz okłada Mr. Straight Edge’a. Sprzeczka pomiędzy Ceną a Rybackiem, Punk ją wykorzystuje atakując obydwóch rywali. Mistrz WWE próbuje zaatakować z rozbiegu, ale otrzymuje Big Boot. Ryback wynosi Punka, ale on się wydostaje i po chwili otrzymuje Running Bulldog od Johna. „The Big Guy” wyrzuca Clotheslinem Punk z ringu, w którym zostają on i Cena. Shoulderblock od Mr. P i wyniesienie pod Attitude Adjustment, Ryback kontruje i wyrzuca rywala z kwadratowego pierścienia. Punk nie zwleka i wbiega do ringu, atakuje opponenta i częstuje go Snap Suplexem. The Second City Saint tauntuje, ale nie zauważa stojącego za nim Rybacka, który go wynosi i wykonuje Fallaway Slam. Side belly-to-belly Suplex od Johna dla Mr. Feed Me More – 1 count. 
http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2012/11/SUR13_Photo_143.jpg

Diving Double Axe Handle na przeciwnikach od „Najlepszego na świecie”, który po chwili uderza Cenę, przez co ląduje poza ringiem, Diving Double Axe Handle dla Rybacka. 
Phil skacze ponownie z narożnika, tym razem rywal przechwytuje go w locie i miota o narożnik, Mr. Feed Me More biegnie, ale otrzymuje Dropkick od Straight Edge Warriora. 
Nagle widzimy roll-up od Ceny: 1, 2 i kick out! John wynosi Punka pod AA, ale on daję radę skontrować i wykonać DDT, przypina: 1, 2 i kick out! Mr. Straight Edge zapina dźwignię, jednak Ryback ją przerywa wynosząc go i wykonując Running Powerslam. Wyniesienie od Lidera Cenation, Five Knuckle Shuffle? Nie! Ryback szybko wstaje, wymiana uderzeń, Running Shoulderblock od Ceny, próba drugiego, ale Punk go wyrzuca z ringu i posyła w metalowe schodki. Springboard Clothesline od „The Voice of the Voiceless”, po chwili jednak Back Body Drop od Mr. Feed Me More. Running Clothesline, wyniesienie pod Shell Shocked, jednak Cena podcina Rybacka i zapina STF! Punk wchodzi na 3 linę i wykonuje Flying Elbow, tym samym przerywając sumbission! „Najlepszy na świecie” pokazuje, że czas położyć kogoś do snu.
http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2012/11/SUR13_Photo_145.jpg

Wymiana ciosów między Punkiem a Ceną, chanty „Yeah” dla Punka i „Boo” dla Ceny. Ryback przerywa wymianę podwójnym Clotheslinem, a następnie wyrzuca ich obu z ringu i mówi „Finish it”. Mr. Feed Me More próbuje wynieść Punka i Cenę pod podwójny Shell Shocked, ale nic z tego, gdyż oni się wydostają i częstują go paroma ciosami. „The Voice of the Voiceless” i Lider Cenation wykonują podwójny Suplex na Rybacku na stół komentatorski, który się łamie! Shoulder tackle od Ceny, wyniesienie, „You Can’t See Me” i Five Knuckle Shuffle. Attitude Adjustment, jednak nie i G.T.S.! Punk przypina: 1, 2 i kick out! Po chwili Cena wykonuje Attitude Adjustment, pin: 1, 2 i kick out! Punk i Cena wstają, kopnięcia od Straight Edge Warriora, „The Prototype” próbuje zapiąć STF, ale nic z tego, Cena w narożniku i Running High Knee, Cena kontruje akcję z rozbiegu i tym razem zapina STF z powodzeniem! Ryback wyciąga za nogę Cenę z ringu. Mr. Feed Me More wykonuje Running Clothesline na Punku, a następnie Shell Shocked! Przypięcie: 1, 2 i Cena przerywa! John próbuje Attitude Adjustment, ale Ryback kontruje i wykonuje kolejne Shell Shocked! Wchodzą zawodnicy z NXT – Dean Ambrose, Seth Rollins i Roman Reigns! Atakują Rybacka! Najeźdźcy z NXT odgarniają stół komentatorski, a następnie wykonują na Rybacku Triple Powerbomb! Kolejny stół komentatorski się załamuje! W ringu 
widzimy CM Punka, który przypina Johna Cenę: 1, 2 i 3! STILL WWE CHAMPION CM PUNK!

http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2012/11/SUR13_Photo_148.jpg
http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2012/11/SUR13_Photo_153.jpg


Zwycięzca: CM Punk (Czas trwania walki – 17:59)

http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2012/11/SUR13_Photo_152.jpg

Paczka poprzednich gal Survivor Series
Ciekawostki o SS

Survivor Series 2014 odbędzie się z 23 na 24 listopada, zacznie się o godzinie 2:00 (1:00 – kick-off) czasu polskiego i potrwa do ok. 5 rano. Gale obejrzycie na beat-down.pl, powtórka znajdzie się na fight-poland.com.


Posty z Facebooka nie zawsze docierają do Was, dlatego jeżeli chcecie być na bieżąco po polubieniu:
– włączcie powiadomienia nowych postów (screen jak to zrobić – http://bit.ly/1qmZR9J)
– zainstalujcie wtyczkę do przeglądarki (Chrome bądź Firefox), znajdziecie ją pod tym linkiem http://bit.ly/WWEPfeed