18 sierpnia 2013 – SummerSlam 2013
Staples Center w Los Angeles, California
No Disqualification Match
Brock Lesnar (w/Paul Heyman) vs. CM Punk
Numer walki w karcie: szósta (na dziewięć)
Ocena walki według Dave’a Meltzera: ****?

CM Punk rozpoczyna atakując Lesnara, on jednak go wynosi i obija w narożniku. Brooksowi udaje się wydostać i częstuje kopnięciami Brocka. „Bestia” w pewnym momencie kontruje i ponownie obija Saviora. Punk wykonuje High Knee na przeciwniku i kopnięciem żegna go z ringiem. Po chwili wykonuje Suicide Dive! Mr. Straight Edge chce wziąć schody, przeszkadza mu Brock. Wynosi on po chwili Punka, biegnie na narożnik, jednak sam się na niego nadziewa. Brooks wspina się na narożnik i skacze z niego na Lesnara. Phil na stole komentatorskim, Clothseline z wyskoku na rywalu. Straight Edge Warrior podchodzi do Paula Heymana, od tyłu atakuje go klient managera. Lesnar wrzuca Second City Sainta w stół komentatorski. Belly to Belly. W ringu Punk obija kopnięciami Brocka, który po chwili powala go na matę uderzeniem. The Beast próbuje poddać Saviora ściskając go, The Best się wydostaje, dzięki paru ciosów łokciem. Ponownie widzimy poprzednią sytuację, czyli sumbission i wydostanie się z niego Brooksa. Punk na narożniku, skacze, w locie przejmuje go Lesnar i wykonuje Fallaway Slam. Lesnar wykonuje kolejne akcje, przypina: 1, 2 i kick out! Widownia chantuje „CM Punk!”. Seria kopnięć od Punka, teraz uderzeń. „Najlepszy” na narożniku, atakuje kolanem z wyskoku.

High Knee w narożniku, po raz drugi, po raz trzeci High Knee? Nie! Wyniesienie pod F5, Savior częstuje rywala High Kickiem, wspina się na narożnik i Flying Elbow z 3 liny! Próba G.T.S., kontra i próba F5, także nie, i High Kick! Punk wynosi Lesnara ponownie pod G.T.S., w locie przeciwnik łapie rękę Brooksa i zapina Kimurę! Punk przechodzi w Trangle Hold, Brock wykonuje Powerbomb, ale to nie powstrzymuje Straight Edge Superstar, który nadal trzyma dźwignię. Po raz kolejny widzimy Powerbomb, tym razem już nie ma kontynuacji sumbissionu. Brock przypina, otrzymuje jednak 2 county. Wzrastają chanty „CM Punk”. Suplex od Lesnara, po raz drugi i po raz trzeci! Przypięcie: 1, 2 i kick out! Lesnar wychodzi z kwadratowego pierścienia po krzesło, Brooks następnie obija nim go. W ringu ponownie próbuje uderzyć krzesłem Brocka, on je przechwytuje i widzimy Lowblow na Lesnarze! Punk wspina się na narożnik z krzesłem i wykonuje z jego wykonaniem Flying Elbow! Przypina: 1, 2 i kick out! „The Voice of the Voiceless” ponownie obija krzesłem rywala, gdy unosi je do góry, zza lin zabiera mu je Heyman, który odwraca uwagę Brooksa. Brock wynosi go pod F5, Phil chwyta się krawatu Heymana, po chwili widzimy G.T.S.! W ringu Lesnar chce wykonać F5, ale kontra w postaci DDT. Punk zapina Anacondę Vise, do ringu wchodzi Heyman z krzesłem, Punk nokautuje go i zapina na nim Anacondę Vise, przerywa Brock uderzając go kilkakrotnie krzesłem. F5 na krzesło! Lesnar przypina: 1, 2 i 3!


Zwycięzca: Brock Lesnar (Czas trwania walki – 29:06)

Po walce CM Punk nie jest zadowolony, jednak chyba wszyscy wiedzą, kto się pokazał jako terminator w tej walce! Gra Theme Song CM Punka, który opuszcza arenę.