20 listopada 2011 – Survivor Series 2011
Madison Square Garden w Nowym Jorku
Singles match o WWE Championship
CM Punk vs. Alberto Del Rio (c)
Numer walki w karcie: szósta (na siedem)
Ocena walki według Dave’a Meltzera: ***?


http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2011/11/SUS11_Photo_119.jpg
Podczas SummerSlam 2011, po walce CM Punk vs. John Cena, Brooksa zaatakował Kevin Nash, następnie wszedł Alberto Del Rio, który wykorzystał walizkę Money in the Bank na Saviorze zostając nowym WWE Champion’em. „Najlepszy na świecie” ma szansę odzyskać tytuł w Madison Square Garden w Nowym Jorku! CM Punka do walki zapowiedział WWE Hall of Famer Howard Finkel!

http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2011/11/SUS11_Photo_127.jpg
Czas na pojedynek – Shoulder Block od Punka, po paru akcjach widzimy tę akcję w wykonaniu Alberto Del Rio, odbicie od lin, kontra w postaci Arm Drag’u. Del Rio po paru akcjach wychodzi z ringu, gdy wraca Brooks częstuje go kopnięciami w narożniku, Irish Whip i przerzut. 

http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2011/11/SUS11_Photo_133.jpg

Arystokrata ponownie opuszcza kwadratowy pierścień, jednak tym razem Mr. Straight Edge wykonuje Suicide Dive. Akcja z wyskoku z narożnika jednak sędzia wylicza tylko 2 county. Punk przy linach, sędzia odsuwa od niego Del Rio ale Saviora atakuje Ricardo Rodriguez. Phil goni go, ale wyskakuje na niego nagle Alberto, który atakuje z narożnika w ringu. 
http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2011/11/SUS11_Photo_141.jpg

Próba High Knee, jednak nie, wyniesienie pod G.T.S., kontra i atak na rękę, co daje 2 county. Tilt-A-Whirl Backbreaker od Alberto, przypina: 1, 2 i kick out! Ponowny atak z narożnika od Del Rio, próba uderzenia przy linach, Brooks się odsuwa i przeciwnik ląduje poza ringiem, jednak po chwili wraca i otrzymuje Clothesline. Wymiana uderzeń, między dwoma zawodnikami, kopnięcia od „The Voice of the Voiceless”, następnie Clotsheline i Necakbreaker, przypina: 1, 2 i kick out! High Knee w narożniku i Running Bulldog, nadal 2 county. Springboard Clothseline, to jednak nadal za mało na zakończenie tego pojedynku! 
http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2011/11/SUS11_Photo_138.jpg
Wyniesienie pod G.T.S., jednak Double Knee Backbreaker! 2 county! Przejście w przypięcie od Savior’a, jednak nic z tego, próba High Knee, jednak nie i Enziguiri w narożniku, to nadal nie jest koniec! Double Knee Armbreaker od Arystokraty, przypięcie: 1, 2 i kick out! Alberto próbuje wykonać akcję z narożnika, po paru wymianach ciosów Del Rio przeszkadza w ataku z liny, próba Spear’u w narożniku, ale nie i Flying Elbow! 
http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2011/11/SUS11_Photo_140.jpg

Punk uderza nogą o matę i pokazuje, że czas na G.T.S., wynosi, kontra, Cross Arm Breaker, ponowna kontra, High Kick też nie ma miejsce i w końcu Alberto zapina Cross Arm Breaker! Brooks łapie się lin, wyniesienie pod G.T.S., Del Rio wydostaje się i popycha Mr. Straight Edge’a na Ricardo Rodrigueza, który jest przy linach i otrzymuje Big Bo
ot! Próba uderzenia od Alberto ale Punk wykonuje High Kick, przypina: 1, 2 i kick out! Zapina Anacondę Vise, Alberto odklepuje! NEW WWE CHAMPION CM PUNK!

Zwycięzca: CM Punk (Czas trwania walki – 17:17)

http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2011/11/SUS11_Photo_144.jpg

Po walce CM Punk skoczył w tłum i następnie opuścił arenę jako WWE Champion, którym był przez następne 434 dni!

http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2011/11/SUS11_Photo_146.jpg

Paczka poprzednich gal Survivor Series
Ciekawostki o SS

Inne artykuły, wyniki, raporty związane z SS:

Survivor Series 2014 odbędzie się z 23 na 24 listopada, zacznie się o godzinie 2:00 (1:00 – kick-off) czasu polskiego i potrwa do ok. 5 rano. Gale obejrzycie na beat-down.pl, powtórka znajdzie się na fight-poland.com.


Posty z Facebooka nie zawsze docierają do Was, dlatego jeżeli chcecie być na bieżąco po polubieniu:
– włączcie powiadomienia nowych postów (screen jak to zrobić – http://bit.ly/1qmZR9J)
– zainstalujcie wtyczkę do przeglądarki (Chrome bądź Firefox), znajdziecie ją pod tym linkiem http://bit.ly/WWEPfeed