Aby przeczytać opis kliknij ”czytaj dalej”

Autorzy: Patrix (Opis feudu) & Hustle (Opis walki)

Feud między Randym Ortonem a Wadem Barrettem nie trwał tak długo jak inne feudy w WWE, bo tylko bodajże niecałe dwa miesiące. Czwartego października 2010 roku Wade Barrett wygrał 20 osobowy Battle Royal, którego zwycięzca miał zmierzyć się z Randym Ortonem o pas WWE na Bragging Rights. Wade Barrett oczywiście wygrał ten Battle Royal z pomocą partnera ze stajni Nexus – Johna Ceny. Tej samej nocy po wygraniu Battle Royal przez Barretta do ringu wszedł Randy Orton, który wzniósł pas WWE w geście, iż to on tu rządzi. 

Na Bragging Rights Wade Barrett odniósł zwycięstwo po dyskwalifikacji, doszło do małego zamieszania, ponieważ Wade Barrett pchnął Vipera na sędziego, co jak oczywiście skończyło się dyskwalifikacją. Po walce Wade Barrett wymierzył Ortonowi potężnego Clothesline’a. John Cena, który był przy ringu chciał pomóc Ortonowi. Wade Barrett spojrzał się na Cenę, ale za plecami stał już Viper, który pchnął Barretta na Cenę, a potem wymierzył Beckbreaker Anglikowi. Po tej akcji do ringu wbiegła cała stajnia ”Nexus”, która zaatakowała Randy’ego Ortona. Później Nexus otoczył Vipera i zaczął się nad nim pastwić, John Cena odnalazł w sobie ducha walki i rzucił się na jednego z członków Nexusa. Randy Orton ocknął się i wymierzył RKO na Slaterze, zaś w ringu pozostał już tylko Barrett, Orton oraz John Cena. Wade Barrett wykonał Big Boot na Ortonie. Następnie doszło do kłótni między Wadem oraz Ceną. Randy Orton zaś odwrócił Barretta i wykonał na nim Powerslam, wszystko skończyło się na Attitude Adjudsment na Angliku. Gdy Cena chciał wręczyć tytuł Ortonowi, ten wykonał mu RKO. 

Na Raw po Bragging Rights, Wade Barrett mówił, że skoro wygrał na Bragging Rights, a nie jest mistrzem, to należy mu się rewanż. Barrett mówi o tym, że Main Event Raw będzie pojedynkiem John Cena vs. Randy Orton, jeśli wygra Cena będzie on specjalnym sędzią pojedynku Randy Orton vs. Wade Barrett na Survivor Series o pas WWE. I tak też się stało, John Cena wygrywa. Randy Orton chciał wymierzyć brutalny Punt Kick na Liderze Cenation, zaś Wade Barrett złapał Cenę za nogi i wyrzucił go z ringu, gdzie potem wymierzył mu potężnego Clothesline’a i Cena wygrał poprzez DQ. Randy Orton nie wytrzymał nerwowo i zaatakował Wade’a Barretta. Jak zwykle z pomocą przyszła grupa ”Nexus”, która zaatakowała mistrza WWE. Wade Barrett kazał im już przestać, na koniec Raw Lider Nexusa dodał, że jeśli wygra Cena jest wolny i nie będzie już członkiem Nexus, zaś jeśli wygra Randy Orton… John Cena zostaje zwolniony z WWE. 

21 listopada 2010 (Survivor Series 2010)
American Airlines Arena, Miami, Florida
Singles match (zwycięstwo tylko po pinfallu lub submissionie) o WWE Championship
John Cena jako special guest referee

Barrett wygrywa Cena jest wolny od Nexusa, Orton wygrywa Cena jest zwolniony
Randy Orton vs Wade Barrett

Po gongu obaj spojrzeli na sędziego Johna Cene i przeszli do zwarcia. Orton przepycha oponenta do narożnika jednak nie atakuje go tylko odchodzi. Żmija zapina headlock, Wade pcha go na liny i natychmiast zostaje powalony shoulder blockiem. Randy spojrzał na Johna, po czym na Wade?a. W stójce kolejny headlock od Vipera, po chwili ta akcja kontynuowana w podłożu. Zaraz wstają, Randy nadal utrzymuje chwyt a Wade pcha go na liny i ponownie zostaje powalony shoulder blockiem, panowie znowu spojrzeli na siebie i kolejny headlock od Randalla. Barrett przepycha go do narożnika i wyprowadza cios w brzuch, po czym dokłada kilka kopnięć. Apex Predator zdołał skontrować i wyprowadził kilka ciosów i mamy Irish Whip? odwrócony, Viper odbija się od narożnika i wyprowadza clothesline. Drapieżnik częstuje rywala podbródkowym i serią punchów obija w narożniku, sędzia musiał interweniować odsuwając Ortona, ten ma jednak do Johna pretensje, nieuwagę Żmii wykorzystuje Wade, który wprowadza Big Boota. Anglik poczęstował rywala serią ciosów w podłożu, po czym podduszał na dolnej linie. Legend Killer jest obijany w narożniku kopnięciami do czasu, kiedy John odsuwa go?Barrett rozmawia z Ceną a Orton wyprowadza Drop Kick. Seria ciosów w parterze od Żmii. Akcja przeniosła się poza ring, Randy podchodzi do Anglika a ten wyprowadza Kick w brzuch, oraz wbija w schodki, barierkę i krawędź ringu. W kwadratowy pierścieniu mamy przypięcie – 1,2? Kick Out. W stójce Wade wyprowadza dwa lewe proste a na koniec prawy sierpowy – Pin- 2 count. Pretendent Irish Whipem wbija oponenta w narożnik, po czym poddusza nogą – Pin 1 count. Widzimy headlock… Orton zdołał się wydostać, wyprowadził ciosy w brzuch, mamy Irish Whip odwrócony i Anglik atakuje kolanem. Kolejna blokada ramieniem pretendenta? po dość długim utrzymywaniu Orton wyprowadził Back Suplex. W stójce wymiana ciosów, lepiej wyszedł na tym Orton… Irish Whip odwrócony próba Back Body Dropa zakończona Kickiem w twarz. Żmija dorzuca jeszcze dwa clothesliny i błyskawiczny Power Slam. Barrett słania się na linach a Randy wykonuje clothesline po za ring. Wade popchnął tam rywala w metalowy narożnik, ale gdy wchodził do ringu Randy zatrzymał go sobie na drugiej linie. Lider Nexusa jednak sobie poradził, chybił clotheslinem a Viper wykonał Inverted Headlock Backbreaker – 2 count. Widzimy Irish Whip i próba Splasha w narożniku, ale Barrett nastawia nogę a po tym dorzuca clothesline, wchodzi na narożnik i wykonuje Flying Elbow – 2 count. Anglik podnosi rywala i mamy Pumphandle Slam – Pin 1,2, Kick Out. Barrett wynosi rywala pod Wasteland, ten się wydostaje odbija od lin, ale trafia pod Spinning Side Slam – 2 count
. Wade powiedział kilka słów Johnowi? podszedł do Ortona a ten skontrował, ustawił Wade?a na drugiej linie i wykonał Hangman DDT. Sygnalizacja RKO jednak rywal wychodzi z ringu a Orton idzie za nim, tam wyprowadza clothesline i wrzuca do ring, chce wejść do ringu, ale Barrett wyprowadza mu mocnego Kicka, wynosi i wykonuje Wasteland! – 1,2?Orton kładzie rękę na linie i Cena przerywa liczenie. Wade ma pretensję do Johna, że mógł to ominąć i odliczyć do trzech, w końcu Wade popycha Johna a ten odpłaca tym samym w dodatku mamy RKO! ? Pin -1..2??????????3 !! CENA ZWOLNIONY!!


Zwycięzca: Randy Orton (15:15)

Po walce pojawiło się Nexus, Orton i Cena sobie z nimi poradzili. Po tym Cena poszedł po pas i oddał go w ręce Ortona a ten świętował na narożniku. Kiedy Viper opuścił arenę John zdjął frotki zasalutował w każdą ze stron publiczności i opuścił arenę.


Autorzy: Patrix (Opis feudu) & Hustle (Opis walki)

By być na bieżąco polub nasz fanpage
(Pamiętaj także o wybraniu tych ustawień na fanpage’u
najedź na „Lubisz To” -> Ustawienia.. -> Wszystkie wydarzenia)