Na początek przypomnimy, iż są to oceny autorów, więc nie każdy musi się z nimi zgadzać, oczywiście zachęcamy do komentowania posta gdzie możecie zamieścić własne opinie.

Neville vs. Bad News Barrett

Świetne rozpoczęcie PPV. Fajne porównanie Barretta w swoim promie do brytyjskiej, lepszej, wersji Michaela Jordana, który jest przecież kojarzony właśnie z Chicago Bulls. Zwycięstwo Neville’a jak najbardziej na miejscu. Może się on ubiegać o pas IC, kiedy Bryan wróci lub pas zostanie zwakowany. Dla mnie jedna z lepszych walk na gali. 

***1/2

Ocena Dave’a Meltzera (w ocenę wliczany jest feud, przebieg i atrakcyjność pojedynku oraz aktywność fanów)***?

Dolph Ziggler vs. Sheamus

Walka przeciętna, a ten segment po walce nieco żenujący. Nic specjalnego. 

**1/4

Ocena Dave’a Meltzera***?

KotR wraca – już myślałem, że o tym zapomnieli. Jak dla mnie powinien wygrać Rusev, ew. Ziggler, ktoś wypromowany, ale na razie bez jakiegoś większego story (Rusev i tak jest już skazany na kolejną porażkę z Ceną, więc to mogłoby go jakoś uratować).

Extreme Rules 2015 results

Tyson Kidd & Cesaro vs The New Day

Wielka szkoda, że ci pierwsi stracili pasy. Byłem fanem ich Tag Teamu. New Day (Sucks) nadal nie jest w pełni heelowe, ale jak na razie chyba starają się jeszcze bardziej zniechęcić do nich publikę. Sama walka bardzo mi się podobała i zastanawiam się czy nie była najlepsza na gali (serio). Dywizja Tag Team jakoś się odbudowuje. Jedyny minus tej walki? Wynik. 

**** (nieco zawyżone) – NAJLEPSZA WALKA GALI

Ocena Dave’a Meltzera***?

Dean Ambrose vs. Luke Harper

Panowie zdecydowali skradli show. Bardzo dobry motyw z tą ucieczką chociaż szkoda, że nie pokazano walki właśnie gdzieś na ulicy. Sama walka niestety bez większych spotów itd. To z krzesłami może było jakieś, ale zabrakło tej ekstremalności. Zabrakło też stołów, których chyba każdy oczekiwał. One jednak były potem… Dean wreszcie ma jakieś zwycięstwo na PPV 

***

Ocena Dave’a Meltzera**?


John Cena vs. Rusev

Oczywiście to Lana skradła walkę. Sam pojedynek był przeciętny. Powiedzmy, że końcówka była dosyć dobra, jednak zasady walki zmieniały się z minuty na minutę, gdyż po drugim AA wszystkie światełka powinny zgasnąć.

**1/2

Ocena Dave’a Meltzera**?

Nikki Bella vs Naomi

Dobrze, że Bellaska zachowała złoto, a Naomi w jakiś sposób się zmieniła.

*1/2

Ocena Dave’a Meltzera**?

Roman Reigns vs. Big Show

Momentami przypominało mi walkę z Warszawy. Nic dziwnego, bo pewnie mieli podobny scenariusz. W użyciu było sporo stołów, jakieś tam spoty były (dziwny motyw z notatnikiem na stole komentatorów w którym napisane było, że „Big Show musi schudnąć”), jednak końcówka dosyć banalna – przygniecenie Biga stołem? Bo przecież tylko tak można go pokonać. Oh wait… jeszcze przyklejenie do lin. Końcówka po spearze byłaby ok. Anyway, walka dosyć solidna. 

***1/2 (może wysoka nota, ale panowie jak na siebie dali dużo)

Ocena Dave’a Meltzera****

Ryback poskładał Bo Dallasa i… to by było na tyle. Myślałem, że wbije Wyatt, żeby pomścić swojego brata, ale nic z tego. Nie wiem czemu służył ten segment. 

Cena vs. Rusev na Payback – dobrze chociaż, że w „I quit” matchu. Feud jest już nudny, ale w sumie co mają dać Jasiowi? Pewnie będzie miał te swoje Open Challenge i jakoś pociągnie ten feud. 

Seth Rollins vs. Randy Orton

Warto z
auważyć wyedytowanie przez WWE końcówki z WrestleManii 31, które miało na celu usunięcie Curb Stomp. Walka zleciała dosyć szybko. Kane spełnił swoją rolę jako „The Gatekeeper”. Wracając do pojedynku: nie było to nic niesamowitego, jednak niczego wielkiego nie oczekiwałem. Chyba nadal nie mają pomysłu na nowy finisher Setha, bo „zakończył” walkę po RKO. Randall natomiast pocieszył się Pedigree. Cała ta sytuacja ze zbanowanym dla wszystkich bądź też tylko dla Ortona RKO 
(znowu samo WWE nie jest pewne zasad walk) pewnie ma na celu przedłużenie feudu, co w konsekwencji da Triple Threat na Payback (nie trzeba chyba pisać kto będzie tym trzecim). W samej walce podobał mi się jeszcze ten podział cheeru dla obu panów. Pojedynek nie zaoferował zbyt wielu spotów, a w Steel Cage aż się o to prosi.

***3/4

Ocena Dave’a Meltzera***?

Ocena gali – 6.5/10

Mocny spadek po WM’ce, jednak w porównaniu do PPV przed nią, to jedna z lepszych gal ostatnimi czasy. Walki znośne, niektóre były dość solidne. Zabrakło mi wyjścia w publikę.

WrestleMania 31 – 8/10
Fast Lane – 6/10
Royal Rumble – 5/10

Ocena gali kilka godzin po niej od naszego innego admina (Y2J/VerdePL) w wersji audio: