Aby przeczytać opis kliknij ”czytaj dalej”


1 kwietnia 2001  – WrestleMania 17
Reliant Astrodome w Houston, Texas

Singles match
The Undertaker vs Triple H

Dlaczego walczyli?: Problemy pomiędzy nimi zaczęły się, gdy Triple H przechwalał się tym, iż pokonał wszystkich i sam jest nie do pokonania. Niestety zapomniał, iż nigdy nie pokonał Undertakera, który był wyjątkiem tych uwag. Po wszystkich przykrościach, jakie sobie wyrządzali, Hunter przechytrzył Undertakera umieszczając Stephanie w ochronie przed Deadmanem. Jednakże Kane porwał Stephanie i zagroził, że rzuci ją z balkonu, jeżeli William Regal nie da Undertakerowi walki z Hunterem.

Walka: Motörhead wykonało theme song „The Game” Triple H’a na żywo. Undertaker oczywiście wyjechał na motocyklu. Walkę tę można zapamiętać po tym, iż sędzia po otrzymaniu ciosu leżał najdłużej w historii. Po jego znokautowaniu walka przeszła w tłum gdzie Taker wykonał chokeslam Hunterowi. Po powrocie na ring sędzia wciąż był nieprzytomny a wtedy Undertaker wykonał Triple H’owi Tombstone. Kiedy Deadman złapał Triple H?a na Last Ride ten sięgnął po sledge hammer i uderzył nim głowę Takera rozcinając ją. Hunter następnie zaczął atakować rywala w narożniku, stanął na drugiej linie i dalej wykonywał punche aż do momentu, gdy Undertaker złapał jego nogi i wykonał Last Ride. Jedna z najwspanialszych walk Undertakera, był to również czas, w którym coraz więcej ludzi zaczęło zwracać uwagę na niepokonany streak Takera.

Jakie skutki przyniosła walka?: Triple H i Steve Austin połączyli siły w team Two Man Power Trip i zaczęli feud z Brothers of Destruction. Feud zakończył się kilka miesięcy później, gdy Triple H złapał kontuzje nogi. Undertaker następnie przeszedł do feud z Diamond Dallas Page’m, który prześladował żonę Deadmana Sare podczas angle z Inwazją WCW.

Numer walki w karcie: dziesiąta (na jedenaście)

Czas trwania walki – 18:57
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj – Dodaj do list zainteresowań – Włącz powiadomienia
Komentuj – Lajkuj – Udostępniaj