Aby przeczytać opis kliknij ”czytaj dalej”


29 marca 1998  – WrestleMania 14
FleetCenter w Boston, Massachusetts

Singles match
The Undertaker vs. Kane (w/Paul Bearer)

Dlaczego walczyli?: Brat Undertakera, Kane, wszedł do federacji poprzez ingerencje w Hell in a Cell matchu Undertakera z Shawnem Michaelsem na Badd Blood 1997. Pomimo tego, iż kosztowało to go przegraną, Deadman nie zgodził się na walkę z bratem. W końcu bracia pojawili się, aby zamazać problemy między sobą jednak to był podstęp. Taker przez Kane’a stracił szanse na pas WWF w Casket Matchu z Shawnem Michaelsem na Royal Rumble. Po walce Kane ustawił trumnę z Undertakerem w środku ognia. Sytuacja ta doprowadziła do akceptacji przez Takera walki z Kanem na WrestleManii.

Walka: Przed rozpoczęciem walki Pete Rose wyśmiewał się z fanów w Bostonie i otrzymał Tombstone z rąk Kane’a. Undertaker wygrał pojedynek po wykonaniu trzech Tombstone’ów wykonując pomiędzy nimi kilka innych akcji. Pomimo porażki Kane po walce wykonał Tombstone na Deadmanie prosto w krzesełko. Był to pierwszy z dwóch pojedynków Takera z Kanem na WrestleManii.

Jakie skutki przyniosła walka?: Saga pomiędzy Brothers of Destruction odgrywała się ponad dziesieć lat. Ludzie, którzy feudowali ze sobą wielokrotnie, następnie zakładając team i znów przystępując do feudu.

Numer walki w karcie: siódma (na osiem)

Czas trwania walki – 16:48


Chcesz być na bieżąco? Obserwuj – Dodaj do list zainteresowań – Włącz powiadomienia
Komentuj – Lajkuj – Udostępniaj