Aby przeczytać opis kliknij ”czytaj dalej”


2 kwietnia 1995  – WrestleMania XI
Hartford Civic Center w Hartford, Connecticut
Singles match – special guest referee: Larry Young

The Undertaker (w/Paul Bearer) vs. King Kong Bundy (w/Ted DiBiase)

Dlaczego walczyli?: Undertaker był nieobecny na WrestleManii X gdyż zaginął po dziwacznym incydencie na Royal Rumble 1994. Ted DiBiase przywrócił Undertakera, którym jednak była podróbka Dead Mana. Prawdziwy Taker pokonał swoją podróbkę, ale to nie powstrzymało Teda DiBiasiego i jego Million Dollar Corporation od próby zniszczenia Undertakera. Na Royal Rumble 1995 King Kong Bundy zaatakował Undertakera po walce z I.R.S.em czym pomógł Corporation które zabrało urnę Undertakera.

Walka: Sędzią tego pojedynku był sędzia American League Larry Young. Najciekawsze fragmenty walki odbyły się poza ringiem. Podczas walki Undertaker wziął urnę z powrotem od Teda, która później w walce została ukradziona przez Kame. Undertaker zakończył walkę wykonując Body Slam oraz Clothesline.

Co zwycięstwo mu dało?: Undertaker odzyskał kontrole nad swoją urną która podczas tej samej walki została jeszcze zabrana a następnie przetopiona na złoty łańcuch. Undertaker zakończył feud z Million Dollar Corporation na SummerSlam w Casket Match gdzie pokonał Kame.

Numer walki w karcie: trzecia (na siedem)

Czas trwania walki – 6:36


Chcesz być na bieżąco? Obserwuj – Dodaj do list zainteresowań – Włącz powiadomienia
Komentuj – Lajkuj – Udostępniaj