Aby przeczytać opis kliknij ”czytaj więcej”


1 kwietnia 2012  – WrestleMania 28
Sun Life Stadium w Miami, Florida

Hell in a Cell match – Shawn Michaels jako special guest referee
The Undertaker vs. Triple H

Dlaczego walczyli?: Pomimo tego, iż Undertaker wygrał poprzednią walkę czuł się jak przegrany, ponieważ nie mógł opuścić areny o własnych siłach dlatego postanowił poprosić Triple H’a o rewanż. Hunter początkowo na walkę się nie zgodził, ponieważ wiedział, że zakończy streak a to nie byłoby dobre dla biznesu. Po kilku podstępnych słowach Deadmana HHH jednak uległ. Tym razem zawalczyli w środku Hell in a Cell a sędzią specjalnym walki był Shawn Michaels. Pojedynek został nazwany jako „End Of An Era” match.

Walka: To była najbrutalniejsza walka Deadmana ze wszystkich na WrestleManii. Podczas pojedynku Triple H wymierzył kilkanaście chair shotów w plecy Undertakera. Pomimo użycia krzesełka, schodków, sledgehammeru oraz wykonania combo Sweet Chin Music + Pedigree Undertaker nie został pokonany. Deadman wykonał ostatecznie Tombstone i podwyższył swój streak do 20-0.

Jakie skutki przyniosła walka?: Po walce cała trójka stanęła na stage’u żegnając się z fanami. Deadman pojawił się jeszcze w tym samym roku na tysięcznym epizodzie RAW. Poniżej krótki materiał z zaplecza po tym jak HBK, HHH i Taker zeszli z areny po tej walce.

Numer walki w karcie: piąta (na osiem)

Czas trwania walki – 30:50

Ocena walki według Dave’a Meltzera: ****?

Odwzorowanie w grze WWE 2K14: https://www.youtube.com/watch?v=sludtmhkhsw


<div class=”separator” style=”clear: both;”>Chcesz być na bieżąco? Obserwuj – Dodaj do list zainteresowań – Włącz powiadomienia

Komentuj – Lajkuj – Udostępniaj