Aby przeczytać opis kliknij ”czytaj dalej”


5 kwietnia 1992 – WrestleMania VIII
Hoosier Dome w Indianapolis, Indiana
Singles match

The Undertaker (w/ Paul Bearer) vs Jake Roberts

Dlaczego walczyli?: Jake i Undertaker byli sprzymierzeńcami, gdy Ultimate Warrior został zwabiony do pokoju pełnego węży. Jednak zawsze zespoły się rozpadają, to nie trwało długo. Po tym jak Ultimate Warrior odszedł z federacji Jake upatrzył sobie Macho Mana i Miss Elizabeth. Jake chciał zaatakować ich krzesełkiem, ale Jake’a powstrzymał Undertaker. Kilka tygodni później na The Funeral Parlor Jake zaatakował Undertakera przytrzaskując jego rękę trumną a potem wykonując DDT na Paulu Bearerze. Następnie Jake dołożył jeszcze kilka ataków krzesłem w Undertakera.

Walka: W walce Jake pokazał co najlepsze a Undertaker pokazał wytrwałość po tym jak przetrwał dwa DDT. Gdy Jake zaatakował Paula Bearera Deadman wykonał Tombstone Piledriver Snake’owi poza ring a potem wrzucił rywala do kwadratowego pierścienia i uzyskał drugie zwycięstwo na WrestleManii.

Co zwycięstwo mu dało?: Była to jedna z lepszych walk ze streaku Undertakera i równiez jeden z lepszych feudów Deadmana. To był ostatni występ Jake’a na cztery lata przerwy od WWE. Po pokonaniu Złego Snake man’a Undertaker został jedną z najbardziej znanych gwiazd w federacji. Dead Man potem miał feud z Kamalą, który doprowadził do walki casket match, czyli aby wygrać trzeba zamknąć trumnę z rywalem w środku.

Numer walki w karcie: druga

Czas trwania walki – 6:36
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj – Dodaj do list zainteresowań – Włącz powiadomienia
Komentuj – Lajkuj – Udostępniaj