Aby przeczytać opis kliknij ”czytaj więcej”


3 kwiecień 2011  – WrestleMania 27
Georgia Dome w Atlanta, Georgia

No Holds Barred match
The Undertaker vs. Triple H

Dlaczego walczyli?: The Undertaker po tygodniach filmików coś zapowiadających, powrócił 21 lutego 2011. W trakcie jego wejścia pojawił się również długo nieobecny Triple H. Jedynie przy użyciu języka ciała walka została ustalona. Triple H przez następne tygodnie wysyłał wiadomości Deadmanowi za pomocą Pedigree na innych gwiazdach WWE w tym m.in. na Sheamusie prosto w stół komentatorski. Na tydzień przed pojedynkiem odbyło się spotkanie twarzą w twarz Takera oraz HHHa, pojawił się wtedy również HBK Shawn Michaels. Triple H powiedział, dlaczego Shawn Michaels nie mógł pokonać Phenoma, tym powodem było to, że Shawn kierował się emocjami jednak Hunter stwierdził, iż jest innym człowiekiem który może zakończyć streak Deadmana. Ustalono również, iż będzie to No Holds Barred Match.

Walka: The Undertaker finalnie zmusił Triple H’a do poddania poprzez Hells Gate jednak była to dla niego jedna z najbardziej wykańczających walk na WrestleManii. Deadman przetrwał trzykrotne Pedigree, Tombstone, kilka chairshotów, rozwalenie stołu komentatorskiego oraz małej kabiny Michaela Cole’a.

Jakie skutki przyniosła walka?: The Undertaker został wyprowadzony z areny przez personel medyczny na noszach na zmotoryzowanym nośniku. Deadmana nie było prawie rok.

Numer walki w karcie: szósta (na osiem)

Czas trwania walki – 29:32

Ocena walki według Dave’a Meltzera: ****?
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj – Dodaj do list zainteresowań – Włącz powiadomienia
Komentuj – Lajkuj – Udostępniaj