Aby przeczytać opis kliknij ”czytaj więcej”


1 kwietnia 2007  – WrestleMania 23
Ford Field w Detroit, Michigan

Singles match o World Heavyweight Championship
The Undertaker vs Batista

Dlaczego walczyli?: The Undertaker wygrał Royal Rumble match i postanowił zawalczyć o pas World Heavyweight Championship, który był w posiadaniu Batisty.

Walka: Pomimo wykonania Batista Bomb Animal nie był w stanie pokonać Undertakera oraz zakończyć streaku. Undertaker wygrał pojedynek oraz został mistrzem Wagi Ciężkiej poprzez Tombstone. W wyniku tego zwycięstwa Deadman stał się pierwszym człowiekiem, który zdobył zarówno pas WWE jak i Wagi Ciężkiej na WrestleManii, jego zwycięstwo doprowadziło również do tego, iż miał w statystykach WrestleManii pokonanego każdego członka grupy Evolution. Co warto dodać Batista pokazał się w tej walce z bardzo dobrej strony i pojedynek można uznać za bardzo udany.

Jakie skutki przyniosła walka?: W ciągu kilku następnych miesięcy Undertaker był w stanie zachować tytuł po remisach w Last Man Standing matchu na Backlash 2007 oraz Steel Cage Matchu na Smackdown, jednakże po tym drugim pojedynku wkroczył Edge, który wykorzystał walizkę Money in the Bank i przejął tytuł po krótkiej walce z Deadmanem.

Numer walki w karcie: czwarta (na osiem)

Czas trwania walki – 15:48

Ocena walki według Dave’a Meltzera: ****
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj – Dodaj do list zainteresowań – Włącz powiadomienia
Komentuj – Lajkuj – Udostępniaj