Aby przeczytać opis kliknij ”czytaj więcej”


2 kwietnia 2006  – WrestleMania 22
Allstate Arena w Rosemont, Illinois

Casket match
The Undertaker vs. Mark Henry

Dlaczego walczyli?: Podczas walki o pas World Heavyweight Championship, na jedynym z marcowych Smackdown pomiędzy Kurtem Anglem i Undertakerem, wtrącił się Mark Henry, który wrzucił Takera na stół komentatorski i wykonał na nim splash. Mark następnie wyzwał Deadmana na Casket match i przysiągł zakończyć streak. Managerem Henry’ego w tym czasie był Daivari, który wcześniej towarzyszył Muhammadowi Hassanowi. Na Saturday Night’s Main Event doszło do konfrontacji Henry?ego oraz Deadmana, gdzie na koniec Taker kontuzjował Daivariego wykonujac mu Tombstone na trumnie. Walkę promowano jako pierwszy casket match w historii WrestleManii.

Walka: Undertaker wykonał Henry’emu Tombstone a następnie wrzucił go do trumny i wygrał pojedynek. Był to ostatni Casket Match w którym użyto trumnę sześciokątną. Po walce na trumnę spadły sztuczne ognie.

Jakie skutki przyniosła walka?: Rewanż pomiędzy nimi odbył się w następnym tygodniu na Smackdown, tym razem w pojedynek wtrącił się Great Khali, który także zniszczył Undertakera. Managerem Khali’ego również był Daivari. Feud miał zakończyć się w Punjabi Prison Matchu jednak Khali musiał zostać wycofany z show przez poziom enzymów. Feud z Khalim zakończył się podczas Last Man Standing Matchu na Smackdown.

Numer walki w karcie: siódma (na jedenaście)

Czas trwania walki – 9:28

Ocena walki według Dave’a Meltzera: *?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj – Dodaj do list zainteresowań – Włącz powiadomienia
Komentuj – Lajkuj – Udostępniaj