Aby przeczytać opis kliknij ”czytaj więcej


3 kwietnia 2005  – WrestleMania 21
Staples Center w Los Angeles, California

Singles match
The Undertaker vs Randy Orton (w/Bob Orton)

Dlaczego walczyli?: Pomimo bycia byłym World Heavyweight Championem Randy Orton nie był zadowolony z tego, w jakim kierunku zmierza jego kariera. Po poradzie od Billy’ego Grahama, aby zrobił coś, czego nikt inny nie dokonał ustalił sobie cel. Jego celem stał się Undertaker, którego wyzwał na walkę. Pojedynek zapowiadano jako „Legend vs Legend Killer match”.

Walka: Przy ringu znalazł się ojciec Randy’ego – ?Cowboy? Bob Orton Jr. Pomimo jego pomocy Deadman był w stanie odwrócić próbę Tombstone Piledrivera Randy’ego Ortona na wykonanie tej akcji przez siebie i powiększenie streaku do 13-stu. Co warto przypomnieć Legend Killer pod koniec walki wykonał ładne przejście z Chokeslamu do RKO. Był to jeden z niewielu pojedynków, w którym fani wierzyli, iż streak może być przerwany.

Jakie skutki przyniosła walka?: Ponieważ oboje byli w różnych rosterach każdy zaczął swój feud. Undertaker rozpoczął feud z Muhammadem Hassanem, który zakończył się przedwcześnie, ponieważ UPN nie spodobał się gimmick Muhammada i wycofano tę postać ze Smackdown. Przed SummerSlam, feud z Randallem został wznowiony i na największej gali lata Orton zdobył zwycięstwo w walce z Takerem. Kilka miesięcy później Orton znów pokonał Deadmana, tym razem w 2-on-1 Handicap Casket Matchu a po walce podpalił trumnę. Ich ostateczny pojedynek w tym feudzie odbył się na gali Armageddon gdzie Undertaker pokonał Randy’ego w Hell in a Cell matchu.

Numer walki w karcie: trzecia (na osiem)

Czas trwania walki – 14:14

Ocena walki według Dave’a Meltzera: ***?


Chcesz być na bieżąco? Obserwuj – Dodaj do list zainteresowań – Włącz powiadomienia
Komentuj – Lajkuj – Udostępniaj