Aby przeczytać opis kliknij ”czytaj więcej


14 marca 2004  – WrestleMania 20
Madison Square Garden w New York City, New York

Singles match
The Undertaker (w/Paul Bearer) vs Kane

Dlaczego walczyli?: Na Survivor Series 2003, Kane ingerował w Buried Alive Match pomiędzy Vince’m McMahonem i Undertakerem co przesądziło o porażce Deadmana. Kane twierdził, iż pogrzebał brata który umarł i nie wróci jednak na Royal Rumble znów rozbrzmiał gong, przez który Monster został wyeliminowany z walki. Przez kilka następnych tygodni Undertaker grał w umysłowe gierki z Kane’m jednak nie był przy tym osobiście obecny.

Walka: Powrót Undertakera oznaczał również powrót do jego gimmicku Deadmana oraz ponowne połączenie sił z Paulem Bearerem, który nie był widziany od kilku lat. Tak samo jak kilka WrestleManii wstecz Undertaker wygrał ze swoim bratem poprzez Tombstone.

Jakie skutki przyniosła walka?: Kilka miesięcy później Paul Heyman porwał Paula Bearera, aby Undertaker wykonywał jego polecenia. Deadman odmówił i pogrzebał Bearera w betonowej krypcie po to, aby nie mieć słabości, które ktoś może wykorzystać. Feud z Kane’m od tej akcji został uśpiony ponieważ Big Red Monster był na RAW a Undertaker na Smackdown.

Numer walki w karcie: jedenasta (na dwanaście)

Czas trwania walki – 7:47Chcesz być na bieżąco? Obserwuj – Dodaj do list zainteresowań – Włącz powiadomienia
Komentuj – Lajkuj – Udostępniaj