Aby przeczytać opis kliknij ”czytaj dalej”


30 marca 2003  – WrestleMania 19
Safeco Field w Seattle, Washington<br />

Handicap match
The Undertaker vs. Big Show & A-Train

Dlaczego walczyli?: Undertaker rozpoczął feud z Big Show’em pod koniec 2002-go roku. Zaraz po zwycięstwie z Showem na No Way Out, Taker został pobity przez A-Traina. Przy kolejnych atakach tego teamu Deadmanowi z pomocą przychodził nowicjusz oraz jego protegowany – Nathan Jones.

Walka: To miał być tag team match, w którym partnerem Takera byłby Nathan Jones jednak na Sunday Night Heat tuż przed WMką Nathan został zaatakowany w szatni przez obu rywali, co wykluczyło go z walki pozostawiając Deadmana w 2-on 1 Handicap matchu. Walkę Takera rozpoczęło wykonanie jego theme songu Rollin’ na żywo przez Limp Bizkit, Deadman do pojedynku wyjechał na swoim motocyklu. Podczas trwania walki pojawił się Jones, który zaatakował Big Showa oraz A-Traina co pozwoliło Undertakerowi wykonać Tombstone oraz zdobyć kolejne zwycięstwo.

Jakie skutki przyniosła walka?: Undertaker kilka miesięcy później wygrał z A-Trainem na SummerSlam. Następne Deadman rozpoczął feud z Brockiem Lesnarem, który przegrał przez ingerencje Vince’a McMahona. Doprowadziło to do ich Buried Alive Matchu na Survivor Series.

Numer walki w karcie: druga (na dziewięć)

Czas trwania walki – 9:42Chcesz być na bieżąco? Obserwuj – Dodaj do list zainteresowań – Włącz powiadomienia
Komentuj – Lajkuj – Udostępniaj