Aby przeczytać opis kliknij ”czytaj dalej”

Promo


Walka

17 marca 2002  – WrestleMania 18
SkyDome w Toronto, Ontario

No Holds Barred match (No Disqualification Match)
The Undertaker vs. Ric Flair

Dlaczego walczyli?: Ric Flair w tym momencie był współwłaścicielem federacji wraz z Vincem McMahonem. Flairowi nie podobało się zachowanie Undertaker w tym czasie. Na No Way Out Undertaker chciał użyć do ataku, w walce z The Rockiem, metalowej rurki, co powstrzymał Ric Flair, który sam wykorzystał przedmiot uderzając Deadmana. Skłoniło to Undertakera do wyzwania Flaira na pojedynek na WrestleManie. Kiedy Ric odmówił, Taker zaczął atakować bliskie mu osoby, m.in. jego przyjaciela Arna Andersona oraz syna Davida Flaira. Deadman groził również atakiem na córkę Flaira, co zmusiło go do zmiany zdania. Flair podczas brawlu przypadkowo uderzył fana i został aresztowany. Oliwy do ognia dolał Vince McMahon, który został tymczasowym głównym właścicielem i ustalił walkę Flaira z Takerem, jako No Disqualification Match.

Walka: Drugi rok z rzędu Undertaker wjeżdżał na swoim motocyklu. Podczas walki Arn Anderson pojawił, aby pomóc swojemu przyjacielowi oraz zemścić się na Undertakerze. Pomimo jego ingerencji Undertaker był w stanie wykonać Tombstone oraz przedłużyć streak do dziesięciu zwycięstw. Po walce Deadman znokautował sędziego oraz pokazał na palcach liczbę dziesięć co można zaliczać do początków mówienia przez WWE o streaku.

Jakie skutki przyniosła walka?: Po tej walce doszło do kolejnych tarć pomiędzy współwłaścicielami – Vincem McMahonem oraz Ric?iem Flairem. Rada dyrektorów WWE postanowiła podzielić federacje na dwa brandy – RAW zarządzał Ric Flair natomiast Smackdown Vince McMahon. Pomimo pogardy dla Undertakera, Ric Flair wybrał go, jako pierwszego do swojego rosteru. Flair utracił swoją pozycje dla Chairmana kilka miesięcy później.

Numer walki w karcie: piąta (na jedenaście)

Czas trwania walki – 18:47

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj – Dodaj do list zainteresowań – Włącz powiadomienia
Komentuj – Lajkuj – Udostępniaj