Aby przeczytać całość kliknij ::Czytaj więcej::


Podstawowe informacje:
Imię i nazwisko: Celeste Beryl Bonin.
Ring Name w WWE: Kaitlyn. 
Wzrost/waga: 168cm/61kg.
Data urodzenia: 7 Październik 1986.
Debiut w WWE: 22 Sierpnia 2010.
Data odejścia:
17 Lipca 2014.

Kariera fitness.
Kaitlyn zadebiutowała w branży fitness w 2006 roku, w wieku 19 lat. W 2007 roku wygrała „National Physique Committee (NPC)” (Narodowy Komitet budowy ciała) ,oraz „John Sherman Classic Bodybuilding Figure and Fitness Championship” do tego, zajęła piąte miejsce w „Arnold Classic in the NPC Figure Class D”. Była również w pierwszej piątce na  Musclemania Superbody w 2007 roku. W 2008, była nazwaną panną listopada i pojawiła się w kalendarzu – Hardfitness. W 2009 roku Bonin pojawiła się w magazynie Flex.

Rozwojówki WWE (2010-2012).
W lipcu  2010 roku, WWE podpisało kontrakt z z Bonin. Miała ona rozwijać się w Florida Championship Wrestling. Zadebiutowała pod nazwą Celeste, w konkursie bikini na Live Evencie FCW. Później zmieniła nazwę na Ricki Vaughn. Kaitlyn zaliczyła swój telewizyjny debiut 22 Sierpnia na epizodzie FCW, była wtedy jedną z drwalek podczas starcia AJ Lee z Naomi Knight. Pierwszą walkę, Kaitlyn stoczyła 7 Listopada, wówczas w Tag Teamie z Naomi, pokonały AJ i Aksane.

NXT (2010)
7 Września 2010 roku, ogłoszono , że Celeste Bonin dołączy do trzeciego sezonu NXT pod nazwą Kaitlyn z Vickie Guerrero jako zawodowiec. Kaitlyn zastąpiła oryginalnego/początkowego, debiutanta Vickie – Aloisia’e, którą Guerrero storyline’owo zwolniła. W pierwszym tygodniu zbytnio się Kaitlyn nie powodziło. Wzięła udział w konkursie tanecznym, gdzie zaprezentowała taniec robota, oraz w zawodach zwanych „Uchwycić Flagę”. W następnym tygodniu 14 Września, Kaitlyn stoczyła swoją pierwszą walkę na NXT. Debiutantka wspierana przez chłopaka Vickie – Dolpha Zigglera, pokonała AJ Lee wraz z Primo w Mixed Tag Team Matchu. Tego samego wieczoru wygrała wyzwanie toru przeszkód. Kaitlyn pojawiła się także na PPV – Night of Champions, lecz nie walczyła , tylko wraz z Vickie, towarzyszyła Dolphowi Zigglerowi, podczas jego walki z tytułem Interkontynentalnym na szali. W pewnym momencie Guerrero rozkazała udać się jej na backstage. Na NXT 21 Września Kaitlyn wraz z LayCool zmierzyła się z Kelly Kelly, Noami i Jamie. Drużyna Kaitlyn przegrała, po tym jak przypięła ją Naomi. Po walce Layla i Michelle zaatakowały debiutantkę, natomiast Vickie skrytykowała ją.

 

W tym samym tygodniu, na Smackdown, Kaitlyn wraz z Vickie Guerero towarzyszyły Dolphowi Zigglerowi w walce. Tak samo jak na Night of Champions, Vickie w pewnym momencie wyrzuciła swoją debiutantkę na backstage. Tym razem Kaitlyn odepchnęła mentorkę przed opuszczeniem areny. Na NXT 28 Września Kaitlyn wygrała wyścig, ale uległa w drugim konkursie zwanym „Diss Diva”. To wyzwanie doprowadziło do tego, że Kaitlyn zaczęła obrażać Vickie a ta weszła do pierścienia. Guerrero zostało rzucone wyzwanie na walkę..całą tę rozmowę zakończyliśmy brawlem debiutantki z zawodowcem!

W następnym tygodniu odbył się konkurs jazdy na byku, ale Kaitlyn nie osiągnęła zbyt wiele. Wygrała ona jednak wyzwanie na rysowanie obraźliwego obrazka – narysowała oczywiście Vickie. Tego samego wieczoru w Main Evencie, Kaitlyn odniosła pierwsze singlowe zwycięstwo, pokonując właśnie Vickie.

Na NXT 12 października, Kaitlyn nie osiągnęła nic wielkiego w konkursach – „Jaka to melodia” oraz „Power to the Punch” W następnym tygodniu, przegrała z Maxine w  „Czyje to ciało”, oraz w konkursie limbo. 26 października odbyło się NXT z motywami Halloween. Kaitlyn wygrała konkurs na najlepszy kostium, wcielając się w postać Vickie. Tego samego wieczoru nie odniosła sukcesu w  jedzeniu cukierków , z powodu lekkiego zadławienia, w ostateczności, Kaitlyn wypluła cukierek na Vickie.2 Listopada, Ziggler i Kaitlyn zostali przyłapani za ścianą jak się całują. Vickie nie wytrzymała i rzuciła w swoją zawodniczkę ciastem, które było przeznaczone na ślub Aksany z Goldustem. 5 Listopada na Smackdown Vickie zmierzyła się z Kaitlyn i tym razem wygrała..ale nie czysto, bo kiedy przypinała debiutantkę, położyła nogi na linie i było jej łatwiej.

9 Listopada Kaitlyn wygrała konkurs w siłowaniu na rękę, a w późniejszym czasie wdała się w brawl z Vickie na backstageu. W następnym tygodniu Kaitlyn została pokonana przez Naomi, i miała pewność, że nie odpadnie. 30 Listopada odbył się finał 3 sezonu NXT. Kaitlyn pokonała Naomi w rewanżu a w późniejszym czasie została ogłoszona jako zwyciężczyni całego cyklu.

The Chickbusters; NXT Redemption (2010?2012)
3 Grudnia 2010 roku , Kaitlyn pojawiła się za kulisami Smackdown z Vickie Guerrero i Dolphem Zigglerem, ogłaszając, że generalny menadżer Theodore Long, podpisał z nią kontrakt, po zwycięstwie w NXT i będzie występować ,w brandzie Smackdown. Pierwszą walkę stoczyła na SD 28 Stycznia 2011 roku, był to Tag Team Match, w którym wraz z Kelly Kelly uległy LayCool. 27 Maja na Smackdown, Kaitlyn utworzyła Team z AJ, zwany jako Chickbusters. Wspierane przez Natalye, zmierzyły się a Alicią Fox i Taminą Snuką, walkę jednak przegrały. Tydzień później ponownie zobaczyliśmy taką walkę z takim samym rezultatem. 13 Czerwca Kaitlyn po raz pierwszy udało się zwyciężyć na Smackdown, uczyniła to w 14-sto, osobowym Tag Team Matchu, gdzie w drużynie z AJ, Natalyą, Beth Phoenix, Eve Torres, Kelly Kelly i Gail Kim pokonały Alicie Fox, Tamine Snuke , Rose Mendes, Meline, Maryse i Bella Twins. Kaitlyn uzyskała zwycięskie przypięcie na Rosie. The Chickbusters i Natalya , kontynuowały feud z Fox i Taminą , do których w pewnym momencie dołączyła Rosa. 23 czerwca, na epizodzie Superstars , zobaczyliśmy Six Diva Tag Team Match, pomiędzy tymi zawodniczkami i face’owy team wygrał, natomiast ostateczny pin  uzyskała AJ na Fox. Na Smackdown 5 Sierpnia, AJ Lee przegrała singlowy pojedynek z Nattie, w dodatku Kanadyjka zaatakowała ją po walce, co było wstępem do Heel Turnu. Natalya połączyła siły z Beth Phoenix, team był zwany Divas of Doom. Tydzień później AJ i Kaitlyn zmierzyły się z Beth i Nattie, ale walkę przegrały. Po walce DoD zaatakowały przeciwniczki. Przez następne kilka miesięcy April i Kaitlyn, kontynuowały feud z Diva of Doom, przegrywając zarówno w walkach Tag Teamowych , jak i singlowych. W listopadzie zaczęły pojawiać się gorsze chwile teamu The Chickbusters, Kaitlyn była zdenerwowana za wszystkie poniesione porażki z Beth i Nattie. 

Na NXT Redemption 1 Lutego 2012 , Kaitlyn rozpoczęła swój kolejny feud, tym razem z Maxine. Diva oskarżała , że Kaitlyn potajemnie podkochuje się w jej chłopaku Derrick‚u Bateman’ie. W pierwszej walce tych Div, zwyciężczynią okazała się Maxine. Po tygodniach feudu, 29 Lutego na NXT Kaitlyn przyznała się do swoich uczuć dotyczących Batemana w segmencie , w którym uczestniczyli także Justin Gabriel i Alicia Fox. W ostateczności Kaitlyn pocałowała Batemana. Maxine zaatakowała zwyciężczynię 3 sezonu NXT a w main evencie odbyła się walka. Kaitlyn wygrała. 14 Marca na NXT Kaitlyn wraz z Derrickiem pokonała Maxine i Johnnego Curtisa w Mixed Tag Team Matchu. Po walce Bateman pocałował Kaitlyn. 21 Marca Kaitlyn wraz z nowym chłopakiem, rozmawiali na backstageu z Taminą, o nowych stosunkach Batemana. Później pojawili się Curtis i Maxine, którzy oskarżyli nowa parę o tajemnicze zniknięcie Matta Strikera. 4 Kwietnia, Kaitlyn została pokonana przez swoją byłą mentorkę Natalye, której przy stole komentatorskim towarzyszył Tyson Kidd. Bateman i Kaitlyn znaleźli Matta Strikera w szafie, pilnowali go Curt Hawkins i Tyler Reks, miało to miejsce 11 Kwietnia na NXT.  25 Kwietnia Kaitlyn rozmawiała na backstage’u z Tysonem Kiddem i Percy Watsonem. W pewnym momencie pojawiła się Natalya, która oskarżyła Kaitlyn o to, że flirtuje z Kiddem. Ta sytuacja doprowadziła do walki Tag Teamowej. Kaitlyn wraz z Taminą pokonały Maxine i Natalye, decydujący pin uzyskała Snuka na Maxine. W kwietniu 2012 roku,  Kaitlyn powróciła na Smackdown i chciała pocieszyć byłą partnerkę z teamu – AJ, ale została dwukrotnie przez nią zaatakowana. To doprowadziło do walki pomiędzy nimi , a miała ona miejsce na Smackdown 11 Maja. April po krótkim pojedynku, zdołała pokonać byłą partnerkę, po Shinning Wizard. Dwa dni później, na twitterze Kaitlyn napisała, że to oficjalny koniec Chickbusters.

Feud z Eve Torres (2012-2013)
Kaitlyn stoczyła swoją pierwszą walkę na PPV, podczas Money in the Bank. Wraz z Mistrzynią Divas Laylą i Taminą Snuką pokonały Eve Torres, Natalye & Beth Phoenix. W sierpniu 2012 roku, Kaitlyn zapytała Bookera T, czy może zostać jego asystentką na Smackdown. Eve nie była z tego faktu zadowolona, i także chciała to stanowisko. Booker nie miał wyjścia i ustalił walkę pomiędzy nimi, a zwyciężczyni dostanie prace. Tydzień później odbyła się zapowiedziana walka i Eve ją wygrała. Trzy dni później na RAW , Kaitlyn wygrała Battle Royal o miano pretendentki do tytułu Divas. Na RAW – 3 Września, Kaitlyn została pokonana przez Eve Torres a za stołem komentatorskim znalazła się Layla. W następnym tygodniu, 10 Września Kaitlyn połączyła siły z Laylą i Eve Torres i panie pokonały Beth Phoenix, Natalye i Alicie Fox w 6 Divas Tag Team Matchu. Po walce Eve przytuliła obie partnerki i uniosła im ręce. Na Night of Champions , zwyciężczyni trzeciego sezonu NXT, miała się zmierzyć z Laylą o pas , ale złapała kontuzję (storyline). Jej miejsce zastąpiła Eve i zdobyła po raz trzeci w swojej karierze pas Divas. Kaitlyn później stwierdziła, że osoba która ją zaatakowała , była blondynką..pierwsze podejrzenia padło na Beth Phoenix. 8 października na RAW , Kaitlyn zmierzyła się o tytuł Divas z Eve, ale przegrała. Po pojedynku Mistrzyni atakowała pretendentkę, ale uratowała ją Layla. Dwa tygodnie później, Kaitlyn przekazała , że osobą która ją zaatakowała była Aksana nasłana przez Eve. Zakończyło się to wszystko brawlem, także z udziałem Layly. To doprowadził do walki Tag Teamowej 26 października na Smackdown. Kaitlyn i Layla przegrały z Eve i Aksana, po tym jak Layla przypadkowo kopnęła swoją partnerkę. Kaitlyn dostała kolejnego title shota na pas, podczas Hell in a Cell. Do pojedynku doszła także Layla. Pomimo trudniejszego zadania, mistrzyni zdołała zachować złoto. Na RAW 6 listopada, Kaitlyn ponownie połączyła siły z Laylą i pokonały one z Eve i Aksane. Decydujący pin uzyskała, Kaitlyn na Mistrzyni. W następnym tygodniu, odbyła się walka o miano pretendentki do tytułu Divas. Kaitlyn wówczas pokonała Layle i miała się zmierzyć z Eve na Survivor Series. W tym samym tygodniu na Smackdown 16 listopada, Kaitlyn wzięła udział w 6 Divas Tag Team Matchu, gdzie wraz z Laylą i Nattie, pokonały Eve Torres, Aksane i Alicie Fox, na której Kaitlyn uzyskała decydujące przypięcie. Na Survivor Series przed pojedynkiem , o pas Divas, Kaitlyn ponownie została zaatakowana przez Aksane, ale nie skończyło się to tak źle jak na NoC. Eve jeszcze podeszła do rywalki i zapytała czy wszystko okej , ale została odepchnięta. W oficjalnym starciu Kaitlyn nie dała rady Eve i przegrała po Snap Swinning Neckbreakerze. Na RAW po PPV Kaitlyn zmierzyła się jeden na jeden z Aksaną i wygrała starcie. Tak samo stało się na Smackdown. Na TLC w Pre-Show, gali odbył się Battle Royal Divas a zwyciężczyni, miała sie zmierzyć z Eve na tej gali o tytuł. Kaitlyn była blisko wygranej, ale przeszkodziła jej siedząca przy stole komentatorskim, Eve Torres i starcie wygrała Naomi. Mistrzyni później bez większych problemów zachowałą tytuł. 17 Grudnia na RAW Kaitlyn pokonała Eve w non-title matchu. Następnej nocy na Smackdown Kaitlyn pokonała Eve w walce o tytuł, ale Go nie zdobyła bo wygrała przez dyskwalifikację. Na RAW 7 Stycznia Kaitlyn dostała kolejną szansę na zdobycie pasa, ale ponownie nie udało się jej tego wykorzystać bo wygrała przez Count-out. 14 Stycznia na RAW, byliśmy świadkami 20 lecia tej tygodniówki, odbywało się ono w rodzinnym mieście Kaitlyn. Dostała ona kolejną szansę na złoto, tym razem jednak był warunek, że jeżeli Eve zostanie wyliczona , lub zdyskwalifikowana utraci tytuł. Kaitlyn ku uciesze swoich fanów zdobyła tytuł, przypinając Mistrzynię po Spearze. Dodam , że Kaitlyn została pierwszą Divą z NXT , która zdobyła pas. Po tym pojedynku, Eve opuściła federację…;/

Title reign i feud z AJ Lee (2013-2014)
Pierwszą pretendentką do tytułu, została Tamina Snuka. Panie zmierzyły się na Elimination Chamber a Kaitlyn zachowała pas. W lutym Kaitlyn miała love story z Codym Rhodesem. Wszystko się zakończyło po tym jak, Kaitlyn zobaczyła Rhodesa z The Bella twins. Na RAW 25 Marca, Kaitlyn rozpoczęła feud z AJ. Panie wdały się w brawl na backstage’u i zobaczyliśmy ich walkę. Kaitlyn przegrała przez count-out. Na NXT 27 Marca, Kaitlyn z powodzeniem obroniła pas w walce z Natalya.W tym samym tygodniu, na Smackdown 29 Marca, Kaitlyn dostała szanse aby zemścić się na AJ. Zwyciężczyni 3 sezonu NXT połączyła siły z Danielem Bryanem i pokonali oni AJ i Dolpha Zigglera , w Mixed TT Matchu. Kaitlyn uzyskała ostateczne przypięcie na byłej przyjaciółce. Później AJ zdołała zostać pretendentką do tytułu Divas. Walka odbyła się 24 Kwietnia na NXT, Kaitlyn zachowała złoto. W późniejszym czasie, Kaitlyn zaczęła dostawać prezenty od tajemniczego wielbiciela, który został ujawniony 10 czerwca na RAW , i okazało się, że to Big E. To były jednak tylko gierki umysłowe AJ..Kaitlyn na tym samym RAW zaatakowała April. Do walki o tytuł, pomiędzy nimi doszło na Payback. Kaitlyn została pokonana , przez swojego byłego najlepszego przyjaciela kończąc swoje panowanie na 153 dniach. Feud pomiędzy nimi trwał […] 13 Lipca na epizodzie Smackdown, doszło do pierwszego w historii podpisania kontraktu na walkę o tytuł Divas. Wszystko to zakończyło się brawlem.

AJ i Kaitlyn kolejną walkę o tytuł stoczyły na Money in the Bank, April zdołała wygrać starcie poddając byłą przyjaciółkę po Black Widow. Warto dodać, że Kaitlyn walczyła z kontuzją łokcia. Kaitlyn powróciła na Smackdown 26 Lipca i zaatakowała Spearem AJ. To doprowadziło do walki na RAW 29 lipca, którą Kaitlyn wygrała. Dzięki tej wygranej Kaitlyn otrzymała title shota na pas w swoim rodzinnym mieście Houston. Na Smackdown 2 sierpnia, Kaitlyn nie zdobyła tytułu gdyż Layla odwróciła się do niej i Lee zdołała zachować złoto. 5 sierpnia na RAW , Kaitlyn zmierzyła się z Laylą w singles matchu, ale przegrała po tym jak AJ odwróciła jej uwagę. Tej samej nocy Kaitlyn zaatakowała April kiedy ta stała przy ringu , podczas starcia Langstona z Zigglerem. Ta sytuacja spowodowała porażkę Big E. Na SummerSlam, odbył się Mixed Tag Team Match, w którym Kaitlyn wraz z Dolphem Zigglerem pokonała Big E oraz AJ , ostatecznie kończąc feud. Na Survivor Series Kaitlyn pojawiła się w walce 7 on 7 – Total Divas vs. True Divas. Przed swoją eliminacją, zdołała wyeliminować dwie Divy z przeciwnego teamu. Ostatecznie Team TD wygrał walkę. W dniu 8 stycznia 2014 roku, Kaitlyn podjęła decyzję o rozwiązaniu kontraktu z WWE. Ostatnią walkę na antenie, odbyła na Main Event , w której uległa byłej przyjaciółce AJ Lee. W swoim końcowym przemówieniu , stwierdziła, że wróci do branży fitness. Kaitlyn już 17 Lipca zapowiedziała, że chce odejść z federacji aby skupić się organizacji małżeństwa i linii odzieżowej.

Inne Media.
Bonin czasami pracuje dla Hardbodynews.com, gdzie udziela wywiadów, i dodaje wpisy na  bloga. W październiku 2013 roku Bonin zadebiutowała w grze wideo w WWE 2K14 jako grywalna postać

Biznes.
W dniu 25 czerwca 2014 roku, Bonin rotworzyła własną firmę odzieżową  o nazwie „Celestial Bodiez„. Bonin jest również rzecznikiem dla „Prime Nutrition”. 

Życie osobiste.
Bonin obecnie mieszka w Boca Raton na Florydzie z mężem PJ Braun’em, którego poślubiła 20 czerwca 2014. Jej najlepszą przyjaciółką jest AJ Lee. W listopadzie 2012, Bonin została aresztowana za niezapłacenie mandatu przyznanego za przekroczenie prędkości, ale wyszła po zapłaceniu kaucji w wysokości 315 dolarów. Jej ulubionym zawodnikiem jest Goldberg.

Akcje rozpoznawcze:

 • Lotus Lock, czasami poprzedzony Full Nelson Bombem.
 • Fireman’s carry gutbuster – 2013-2014.
 • Inverted DDT – 2013-2014.
 • Spear – 2013-2014.
 • Backbreaker
 • Leaping shoulder block
 • Lifting wrist-lock.
 • Flapjack
 • Running Crossbody
 • Bodyscissors
 • Snap Suplex

Menadżerowie:

 • Vickie Guerrero
 • Layla
 • Natalya

Pseudonimy:

 • The Girl Next Door
 • The Powerhouse Diva
 • The Hybrid Diva

Theme Songi:

 • „Let’s Go” od Hollywood Records (od 11 Marzec 2011 do 29 Luty 2012)
 • „Spin the Bottle” od Ashley Jana (od 4 Kwiecień 2012 do 23 Luty 2013)
 • „Higher” , wykonane przez Nicole Tranquillo i skomponowane przez Jim’a Johnston’a (od 8 Marca 2013 do 8 Stycznia 2014)

Osiągnięcia:

1.Fitness: 

 • Narodowy komitet budowy ciała:
 1. John Sherman Classic Bodybuilding Figure and Fitness Championship.
 2. Arnold Classic NPC Figure Class D Competition (pierwsze miejsce).

2.Wrestling:

 • Pro Wrestling Illustrated:
 1. Ranking PWI , uplasował ją na trzecim miejscu spośród 50 walczących kobiet w 2013 roku.
 • Wrestling Observer Newsletter
 1. Najgorsza walka roku – z Maxine na NXT – 19 października 2010.
 2. Najgorsza walka roku – Kaitlyn, AJ Lee, Aksana , Rosa Mendes, Alicia Fox, Summer Rae, Tamina Snuka vs. Natalya, Cameron, The Bella Twins, JoJo, Eva Marie, Naomi – Survivor Series 2013.
   <li>

WWE

 1. Zwyciężczyni 3 sezonu NXT.
 2. Mistrzyni Divas – 1 raz.