Aby przeczytać przewidywania kliknij „czytaj dalej”


Na początek przypomnimy, iż są to przewidywania autora, więc nie każdy musi się z nimi zgadzać, oczywiście zachęcamy do komentowania posta gdzie możecie zamieścić własne prognozy gali1. Singles Match

Dolph Ziggler vs Damien Sandow


Ahh. Jeszcze nie tak dawno to Dolph posiadał tą walizkę i wykorzystał ją na pierwszym Raw po Wrestlemanii. Chyba jest różnica między pasem Wagi Ciężkiej a Pre-Showem. Kolejny raz powtarzam, że niestety, ale Dolph jest szmacony. Damien również, bo moim zdaniem Mr. Money in the Bank powinien walczyć w głównej karcie gali. Walka może być ciekawa. Kibicuję obu panom i chciałbym żeby wygrał i ten i ten, ale jednak serce podpowiada mi, że starcie wygra Dolph, ponieważ jest bardziej doświadczony i to na niego stawiam w tym pojedynku.


Mój typ: Dolph Ziggler
Procentowo:
Dolph Ziggler ? 55%
Damien Sandow ? 45%

2. Divas Championship Match

AJ Lee vs Brie Bella

Starcie moim zdaniem powstało, aby wypromować lekko Total Divas. AJ posiada już ten pas dość długo a więc może czas na zmianę. Wszyscy myśleli, że obejrzymy walkę AJ vs Natalya a tu jednak zmiana i zamiast Kanadyjki mamy jedną z sióstr Bella. Bardzo chciałbym, aby walkę tą wygrała Brie z tego powodu, iż AJ posiada ten pas już jakiś czas i po prostu już mnie to nudzi. A więc ?


Mój typ: Brie Bella
Procentowo:
Brie Bella ? 57%
AJ Lee ? 43%

3. Intercontinental Singles Match

Curtis Axel vs R Truth


Podczas ostatniego Raw R Truth pokonał Curtisa Axela po tym jak mistrza I.C rozproszył Theme Song CM Punka. Na SmackDown R Truth przegrał z Rybackiem a po walce zaatakował go Curtis Axel, co doprowadziło do ich walki na Battleground o pas Interkontynentalny. Feud nie był zbyt długi i dobry, więc myślę, że będzie to niedługa i przeciętna walka by tylko zapchać galę. Moim zdaniem wygra Curtis, ponieważ jest teraz na fali a Truth raczej tego pasa nie zdobędzie ze względu na to, że nie jest chyba jeszcze na to gotowy. Ten zawodnik jest na plakacie Hell in a Cell, więc kto wie może jakiś push dla niego na następną gale.


Mój typ: Curtis Axel
Procentowo:
Curtis Axel – 55%
R-Truth – 45%


4. Grunge Match

CM Punk vs Ryback


Podczas Night of Champions w końcówce walki pomiędzy Brooksem a Heymanem wdarł się Ryback, który wrzucił Punka w stół, po czym Heyman przypiął rywala i wygrał starcie. Podczas Raw w Chicago Punk powrócił do WWE po swojej tygodniowej przerwie jednak przy swojej rodzinnej publiczności dostał łomot od Rybacka, który znów wrzucił go w stół. Jednak już w tym tygodniu na Raw to Punk sprytnie zasymulował kontuzję, po czym uderzył kijem kendo Heymana oraz Rybacka a chwilę później wykonał Go to Sleep Crutisowi Axelowi. Ryback najprawdopodobniej stał się już nowym Paul Heyman Guyem. Brooks ten rok nie może zaliczyć do udanych, bo przegrywa prawie każdą walkę na PPV, ale myślę, że w niedzielę nadejdzie przełamanie i pokona Rybacka i w końcu w 100% dopadnie Heymana.


Mój typ: CM Punk
Procentowo:
CM Punk ? 60%
Ryback ? 40%

5. Tag Team Match

Cody Rhodes & Goldust vs Seth Rollins & Roman Reigns


Na pewnym Raw Cody Rhodes zmierzył się w walce z Randym Ortonem. Cody walkę przegrał I przez to został zwolniony z WWE. Kilkadziesiąt dni później Goldust zawalczył z Randym i również przegrał, co oznaczało, że Cody nadal jest zawieszony. Na Raw tydzień temu Cody i Goldust zaatakowali The Shield, które zmierzało do ringu przed swoją walką. Na ostatnim Raw Triple H oraz Stephanie McMahon ustalili walkę Cody Rhodes & Goldust vs Seth Rollins & Roman Reigns, jeżeli faceowie przegrają to zostaną zwolnieni z WWE wraz ze swoim ojcem. Po tym segmencie Tarcza zaatakowała całą familię Rhodesów. Moim zdaniem po świetnej walce wygrają face?owie dzięki czemu pozostaną w WWE.


Mój typ: Cody Rhodes & Goldust
Procentowo:
Cody Rhodes & Goldust ? 51%
Seth Rollins & Roman Reigns ? 49%

6. Battleground Hardcore Rules Match o World Heavyweight Championship

Alberto Del Rio vs Rob Van Dam


Na Night of Champions Alberto Del Rio przegrał z Robem walkę o pas WH jednak poprzez DQ, więc pasa nie stracił. Po walce zły Rob zaatakował rywala i po brawlu wzniósł pas Wagi Ciężkiej do góry w geście triumfu. Na każdej z tygodniówek panowie atakowali się nawzajem wykonując sobie swoje finishery. Walka będzie moim zdaniem świetna, ponieważ jest to dawno nieużywany w WWE Hardcore Match jednak nie cieszmy się za wcześnie, bo np. taki I Quit Match na Extreme Rules 2013 nas zawiódł, więc nie przesądzajmy emocji w walce. Moim zdaniem jednak walka będzie długa ciekawa, wygra Rob Van Dam stając się nowym mistrzem.


Mój typ: Rob Van Dam
Procentowo:
Rob Van Dam ? 53%
Alberto Del Rio ? 47%

7. WWE Championship Singles Match

Daniel Bryan vs Randy Orton

Na Night of Champions Daniel Bryan pokonał Randy?ego Ortona i stał się nowym mistrzem WWE. Jednak na RAW Triple H zabrał pas mistrzowski Danielowi, ponieważ sędzia walki Scott Armstrong zbyt szybko odliczył pin kończący walkę. Obecnie nikt nie posiada pasa WWE jednak na Battleground się okaże, kto wyjdzie cało z tej bójki. Przez cały feud żmija okazywał się straszliwie niebezpiecznym zawodnikiem demolując choćby The Miza w jego rodzinnym mieście. Na ostatnim Raw Randy Orton zaatakował Daniela Bryana i wykonał mu RKO na stół komentatorski. Kto wygra to starcie? Kto wyjdzie cało i zdobędzie pas? Tego dowiemy się już w dzisiejszą noc.


Mój typ: Randy Orton
Procentowo:
Randy Orton ? 52%
Daniel Bryan ? 48%

By być na bieżąco polub nasz fanpage