Oto lista 10 wrestlerów kojarzonych przez prawie każdego fana, którzy nigdy nie wygrali Royal Rumble Matchu:


WWE.com</div>
10. Mick Foley
Mick Foley to zdecydowanie jedna z najbardziej ikonicznych gwiazd uwielbianej przez wielu Attitude Ery. W 1999 roku Royal Rumble wygrał Vince McMahon, ale oczywiście i tak skończyło się na Austin vs. The Rock na WrestleManii. Kto wie czy to nie było te Royal Rumble, gdzie Mankind mógł odnieść zwycięstwo.

WWE.com
9. Chris Jericho
Y2J w 2010 był bardzo blisko zwycięstwa w RR Matchu, jednak dokonał tego Edge. Ostatecznie obaj zmierzyli się o World Heavyweight Championship na WrestleManii 26. Co prawda przez większość kariery Chris może i był mid-cardem, ale miał dużo momentów, kiedy wcielał się w main eventową postać. Kariera Y2J’a dobiega końca, więc prawdopodobnie nie zwycięży już tej walki.

Copyright: WWE Royal Rumble 2014 Blu-ray
8. CM Punk
CM Punk nie miał zbyt łatwo w Royal Rumble Matchach. Wchodził bowiem dwukrotnie z numerem pierwszym, w tym jeden raz w 40-man RR Matchu, więc jego szanse jeszcze bardziej zmalały. W 2014 „The Voice of the Voiceless” był bardzo bliski wyjścia z tarczą z tego starcia, ale ostatecznie wyrzucił go Kane. Kto wie czy Punk nie przymierzy się jeszcze kiedyś do wygrania RR. Co prawda, dobrze wiemy, że obecnie jest zawodnikiem UFC i nie zamierza „nigdy” wracać do WWE. Mój ulubiony zawodnik, więc wiadomo, że ja osobiście nic przeciw takiemu powrotowi nie miał. :v Na razie Punk jest Fighterem UFC , ale jego zwycięstwo w takiej walce w przyszłości nie jest jeszcze totalnie niemożliwe.

WWE.com
7. Macho Man Randy Savage
Randy Savage był najbliżej zwycięstwa w 1993 roku. Ostatecznie został wyeliminowany jako ostatni przez Yokozunę. Macho Man nie zawalczył nawet w tym roku na WrestleManii, ponieważ został komentatorem.

WWE.com
6. Ted DiBiase Sr.
W 1989 Million Dollar Man wszedł z numerem 30. Walki nie wygrał, a za rok w 30-osobowej walce dostał numer 1. Uważa się, że w drugim RR Matchu w historii to właśnie Ted DiBiase Sr. mógł wygrać.

WWE.com
5. Eddie Guerrero
Dla wielu może być zaskoczeniem, że Eddie walczył w RR Matchach zaledwie dwa razy – w roku 2003 i 2005. Czemu tak mało? W 2001 Eddie miał kontuzję, w 2002 został zwolniony, w 2004 walczył ze swoim bratankiem, Chavo. Na No Way Out w tym roku odebrał on jednak pas Brockowi Lesnarowi i znalazł się w jednym z main eventów WM 20.
4. Daniel Bryan
W 2014 masa fanów liczyła chociaż na występ Danielsona w RR Matchu? Ale czy wystąpił? Nope. Co prawda,
dzięki fanom ostatecznie wygrał pas w Main Evencie WrestleManii, ale to w żadnym stopniu nie wyklucza zwyciężenia przez niego 30-osobowej walki chociażby w tym roku, gdzie jest jednym z głównych faworytów obok Romana Reignsa.
WWE.com
3. Andre The Giant
Andre The Giant wygrał routine battle royal w 1990, kiedy to ten rodzaj walki było o wiele powszechniejszy. Andre, jako największego zawodnika w rosterze, rzadko wyrzucano nad górną liną. Często używaną strategią na niego było połączenie sił i próba eliminacji, jednak on był zbyt duży i silny, aby zawsze się to udawało. Zwycięzca Royal Rumble czy nie, Andre jest legendą WWE i ma wystarczająco dużo wygranych battle royal.

http://pic.shuaijiao.com/images/001/1/20121010100846408020.jpg
2. Kane
Royal Rumble Match w 2001 zdecydowanie należał do Big Red Monstera. Nie dość, że wyeliminował on 11 zawodników, co było przez długi czas rekordem, to znalazł się w ostatniej dwójce Co prawda nie wygrał on, bo zrobił to Stone Cold, ale Kane był naprawdę blisko.

WWE.com
1. Kurt Angle
Złoty medal olimpijski? Osiągnął. King of the Ring? Osiągnął. Main Event WrestleManii? Osiągnął. Royal Rumble? Osiągn… nie. Mimo siedmiu występów z rzędu na PPV, Kurt nie wygrał tej walki, w której miał okazję walczyć 3 razy – w 2002, 2004 i 2005. W 2002 znalazł się w finałowej dwójce, ale został wyeliminowany przez Triple H’a za pośrednictwem Clothesline’u. W 2004 został wyeliminowany przez Big Showa, a w 2005 przez Shawna Michaelsa po Superkicku. Na HBK’u się zemścił, wracając i nielegalnie eliminując go z walki. Przy tym ile razy Kurt walczył o pas, niewiarygodnym wydaje się, że był bliski zwycięstwa Royal Rumble Matchu tylko jeden raz. Szansy na to już prawie nie ma, w końcu nadal walczy w TNA.

Artykuł częściowo oparty na: http://whatculture.com/wwe/10-wwe-legends-won-royal-rumble-never.php

Posty z Facebooka nie zawsze docierają do Was, dlatego jeżeli chcecie być na bieżąco po polubieniu:
– włączcie powiadomienia nowych postów (screen jak to zrobić – http://bit.ly/1qmZR9J)
– zainstalujcie wtyczkę do przeglądarki (Chrome bądź Firefox), znajdziecie ją pod tym linkiem http://bit.ly/WWEPfeed