Aby przeczytać „topke” kliknij „czytaj dalej”

Autor: Patrix


Miejsce 10: Jeff Hardy
Charyzmatyczny Enigma rozstał się z World Wrestling Entertainment po porażce z CM Punkiem. Savior pokonał Jeffa o pas World Heavyweight, gdy na szali była kariera Jeffa. Odbyło się to na SmackDown po SummerSlam 2009. Moim zdaniem, jeśli Jeff Hardy miałby wrócić to byłby gotowy na CM Punka. Jeff Hardy to mój ulubiony wrestler i czekam na jego powrót odkąd odszedł, czyli od 2009 roku. To będzie już moje czwarte Royal Rumble, które będę oglądał z nadzieją, ze Hardy wróci i wygra. W obecnej chwili jest to mało możliwe i daję zaledwie 15%.
Miejsce 9: Evan Bourne
Około dwa lata nie pojawiał się na RAW i SmackDown (wystąpił na tapingach NXT 28 marca, 2013, na których pokonał Ramiego Sebeia). Były już spekulacje o powrocie Evana od jakiegoś czasu. Więc – dlaczego nie teraz? Podobno Bourne jest już gotowy do powrotu, co może oznaczać, że powrót będzie miał miejsce właśnie na Royal Rumble 2014. Warto dodać, że Evan dodał tweet, w którym wspomniał o powrocie: „Moim ulubionym PPV zawsze było WWE Royal Rumble. Chwila, Chwila, to dało mi pewien pomysł…”. Osobiście ucieszyłbym się z powrotu Evana, gdyż jest to jeden z moich ulubionych zawodników z WWE. Szanse to około 70%. Możliwe, że WWE nie da mu powrotu na RR, właśnie z powodu tweetu.

Opis od ShowOff Punka
Miejsce 8: Shelton Benjamin
Nazywany przeze mnie Złotym Chłopcem, opuścił World Wrestling Entertainment 22 kwietnia 2010 roku, nie tyle opuścił, co został zwolniony. Shelton dawał dobre popisy w Ladder Matchach na WrestleManii, moim zdaniem jest on doświadczonym Wrestlerem w ringu, osiągnął w WWE dużo tytułów, lecz wszystkie podchodziły tylko pod Mid-Card. Moim zdaniem, jeśli miałby wrócić w tym roku na Royal Rumble to raczej nie wygrałby go, lecz byłby w stanie wyeliminować 5-6 zawodników. W skali procentowej 1-100 dam… 40% na powrót Sheltona, co prawda występuje obecnie w federacji Ring of Honor, ale mógłby wrócić chociażby na jedno show.
Miejsce 7: Diamond Dallas Page
DDP powrócił na Raw 02/07/2012r. Zaatakował on wtedy Heatha Slatera, który co tydzień stawiał Open Challenge, od tamtej pory w WWE pojawia się bardzo często. Moim zdaniem powrót DDP jest bardzo możliwy, skoro pojawił się w 2012 to czemu nie miałby się pojawić w 2014 roku. W skali procentowej od 1 do 100 daję 45%.
Miejsce 6: Montel Vontavious Porter
Zawodnik chyba bardziej Wam znany niż Shelton Benjamin, choć zależy jakimi fanami jesteście. MVP opuścił federację 02 grudnia 2010 roku, by przejść do NJPW (New Japan Pro Wrestling). Sam poprosił o rozstanie się z federacją, nie wiem jaki był tego powód, ale zawsze lubiłem jego słynne ,,Ballin” – myślę iż Wam też się podobało. Jeśli chodzi o osiągnięcia to podobnie jak Shetlon Benjamin walczył o pasy Mid-Cardowe. Również występował w wielu Ladder Matchach o walizkę… W skali procentowej 1-100 daję 50% na powrót.
Miejsce 5: John Morrison
Oooo tak! Shaman of Sexy, John Morrison pochodzący z Los Angeles jest zawodnikiem, który posiada w swoim arsenale niezwykłe umiejętności, można by tak nazwać ,,Nie z tej Ziemi”. Johnny Nitro niedawno pożegnał się z World Wrestling Entertainment, 30 listopada 2011 rok był jego ostatnim dniem w tej federacji. Wiemy, że na Royal Rumble 2011 dał niezły popis! Morrison być może jest w stanie podpisać ponownie kontrakt z WWE, wcześniej nie chciał tego robić, ale może szykował się na Royal Rumble 2014! Moim zdaniem musimy zobaczyć go 26 stycznia w Pittsburgh Pennsylvania. Kto wie może skoczek znów pokaże nam jakąś sztuczkę. Moim zdaniem powrót bardzo prawdopodobny i dam tutaj 55%.
Miejsce 4: Rob Van Dam
Rob Van Dam! RVD wrócił na Money in the Bank 2013, lecz nie poszło mu to za dobrze, miał w 2013 roku nawet potyczki o World Heavyweight Title. Jest to człowiek ECW i jego akcje są fenomenalne. Rob Van Dam raczej wróci n
a Royal Rumble, kto wie czy nie wygra, moim zdaniem jest jednym z faworytów. Jak zawsze w skali procentowej od 1 do 100 daję 60%.
Miejsce 3: Goldberg
Goldberg to zawodnik, który ma opanowanego Speara w jednym paluszku, a ta akcja w jego wykonaniu wygląda bardzo efektownie. Prawdopodobnie zawalczy z Rybackiem na WrestleManii XXX, wiec czemu nie mielibyśmy zaszczytu obejrzeć jego powrotu w Royal Rumble Matchu? Moim zdaniem ten powrót jest jednym z najbardziej pewnych i w skali 1-100 daję 65%.
Miejsce 2: Hulk Hogan
Sześciokrotny mistrz WWF prawdopodobnie wróci na Royal Rumble. Choć dla Was to tylko moje gdybania to wydaje mi się, iż Hulk wróci na RR by zacząć prowadzić feud z jakimś zawodnikiem. Nie mam pojęcia, kim może być ten ktoś, jednak wszystko może skończyć się walką na WrestleManii. Hulk zapewne nie wygra jednak może wyeliminować kilka innych gwiazd. Daje 70% na to, iż Hulk powróci na Royal Rumble match.

Miejsce 1: Sheamus
Celtycki Wojownik w 2013 roku nałapał się kontuzji i był dawno niewidziany w WWE. Nie wiem czy Vince McMahon i Triple H chcą widzieć Great White’a nadal w ekipie main eventowych zawodników, czy raczej nie są już nim zainteresowani. Moim zdaniem raczej pewna jest ta pierwsza opcja i powrót Sheamus’a jest pewny na Royal Rumble. Celtycki Wojownik wygrał Royal Rumble Match w 2012 roku i moim zdaniem to się powtórzy i raczej postawię na niego, a powrót w skali od 1 do 100? Pewne 90%.
Autor: Patrix

Jeżeli lajkujesz nas na fb to pamiętaj o tych ustawieniach na fanpage’u aby być na bieżąco
-> najedź na „Lubisz To” -> Ustawienia… -> Wszystkie wydarzenia