Aby przeczytać artykuł kliknij „czytaj dalej”


Największe PPV w roku już za 1 dzień i 11 godzin a ja przygotowałem dla was artykuł o 10 największych wejściach na tej właśnie gali. Zrewanżuje się także za brak raportu z SmackDown 😛 a więc zaczynamy.

#10 WrestleMania Ring Carts, WrestleMania III & VI
Zaprojektowane zostało o na mini-ring wraz z linami aby bezpiecznie utrzymały gwiazdy. Wózki te prowadziły gwiazdy do ringu. Niektóre jechały ze stoickim spokojem np. The Orient Express a inne jak u np. The Rockers w miarę szybko a przy okazji WWE Universe przybijali piątki z swoimi fanami.
#9 Triple H, WrestleMania 22
Fani WWE przyzwyczajeni byli do Triple H ubranego w garnitur i drogie buty ale gdy The Game przybył na WrestleManie 22 był ubrany w coś czego nie znajdziecie na półce w Men?s Wearhouse. HHH siedział na tronie z czaszkami oraz z koroną na głowie. Król Królów miał na sobie futro z dziwnej bestii którą najprawdopodobniej zdjął gołymi rękami. Urządzony jak postać od Roberta E. Triple H nie wyglądał jak gotowy na John’a Cene – wyglądał jak gotowy do podbicia świata.
#8 Rhythm & Blues WrestleMania VI
Spacery do ringu zostały potępione. Greg Valentine & The Honky Tonk Man z towarzyszącym ?The Mouth of the South? do kwadratowego pierścienia wjechali po królewsku z różowym Kadilakiem który kierował Diamond Dallas Page!. Na ringu Rhythm & Blues wykonali swoją złotą piosenkę – „Honk-a Honk-a Honkey Love” choć niestety rytm został zniszczony przez Bushwhackers’ów.
#7 John Cena, 25 rocznica WrestleManii
Co jest lepsze od widzącego John’a Ceny na WrestleManii? 200 John’ów Cen’ów (xD) w jednej z najbardziej angażujących wejściach na WrestleManii do tej pory. Rampa nie posiadała czerwonego dywanu ale była wyłożona po obu stronach klonami John’a Ceny pozdrawiając The Champ’a z jego ?You Can?t See Me?. Cena wygrał pas World Heavyweight w Triple Threat Matchu.
#6 Edge, WrestleMania XXIV
WrestleMania XXIV odbyła się w Orlando na Florydzie. The Ultimate Opportunist miał luksusowe i najbardziej szalone pyro tej nocy. Edge wyszedł w Citrus Bowl w oparach dymu z diabelskich rogów. Po daniu pocałunku Vickie Guerrero The Rated R-Superstar musiał stawić czoła w historycznej walce o pas World Heavyweight z Undertaker’em.
#5 Undertaker, WrestleMania XX
WWE Universe nie widzieli w akcji Undertaker’a od Buried Alive Match’u na Survivor Series ale to nie powstrzymało Deadman’a od dalszego kontynuowania streaku. Undertaker wyszedł na ring wraz z Paul’em Bearer’em. To wejście było fantastyczne – urna i purpurowe światło  druidzi. To było surrealistyczne, fantastyczne. To był epicki powrót Phenom’a który pokonał swojego brata Kane?a.
 

#4 Shawn Michaels, WrestleMania XII
Superstar wyzwał Bret’a ?Hit Man’a? Hart’a o pas WWE w Iron Man Matchu. Można by pomyśleć iż walka przez pełną godzinę z największym technicznym wrestlerem do łatwych nie należy ale Shawn Michaels nie był typem zawodnika który zrobił by coś co było oczekiwane. Przelecenie nad WWE Universe w Anaheim?s Arrowhead Pond na linie – HBK ukradł tym show zanim jeszcze wszedł na ring. Kiedy zadzwonił gong zrobił to ponownie.
#3 Triple H, WrestleMania XXVII
Obrazy z spalonej i
zdeptanej ziemi oraz błysk po Titantron, pług pancerny wojowników oraz tarcze montowane w bojowym szyku. Przy muzyce Metalliki – For Whom the Bell Tolls wojsko ujawniło króla. Stojąc samotnie w jednym centrum uwagi Triple H w masce czaszki zaprojektowanej przez Tom’a Savini. To wejście jest najbardziej metalowym wejściem do dnia dzisiejszego.
#2 Shawn Michaels, 25 rocznica WrestleManii
Stage został ustawiony w oślepiającą biel w kontraście z czarną peleryną Undertaker’a. Anielskie oświetlenie wraz z mnóstwem dymu, Shawn Michaels otworzył ramiona do nieba i wstąpił na stage. To był moment prawie religijny ale nagle w całej arenie zabrzmiało „Sexy Boy” i prawdziwe oblicze Heartbreak Kid’a objawiło się.
#1 John Cena, WrestleMania 23
WWE Universe nie miało pojęcia czego się spodziewać. Czarny Mustang z białymi wyścigowymi paskami jechał po ulicach Motor City aż do areny Ford Field. Nagle samochód przyjechał z piskiem rozbijając szkło, które zostaje rozrzucone wszędzie. W arenie rozbrzmiało theme The Champ’a a Cena zakończył tą noc w wielkiej walce z Shawn’em Michaels’em.
By być na bieżąco polub nasz fanpage
(Pamiętaj także o wybraniu tych ustawień na fanpage’u
najedź na „Lubisz To” -> Ustawienia.. -> Wszystkie wydarzenia)