Aby przeczytać artykuł kliknij „czytaj dalej”

Największe PPV w roku już za 12 godzin a ja przygotowałem dla Was artykuł o 10 najlepszych moim zdaniem stage’ach WrestleManii.

#10 WrestleMania 22 (XXII)
Stage zbudowany z mnóstwa minitronów i jednego titantrona nad którym było logo WrestleManii 22. Stage ulepszają zdjęcia zawodników i zawodniczek wokół areny.
#9 WrestleMania IX (9)
Cała arena została zrobiona na wzór rzymskiego Koloseum jednak tutaj nie oceniamy całej areny. Stage wyglądał gustowne niczym wejście dla cesarza dlatego WrestleMania 9 ląduje na 9 miejscu.

#8 WrestleMania XX (20)
Mały stage i podłoga która była minitronem. Wejście za nim było wykonane na zwór Nowego Jorku bo właśnie tam odbywała się 20 rocznia WrestleManii. Oprócz tego wszystkiego na stage’u były jeszcze trzy titantrony.
#7 WrestleMania XV (21)
Ten stage był jednym z ostatnich mniejszych stage’ów WrestleManii. Obok stage’u był wielki napis – WrestleMania Goes Hollywood jednak sama gala odbywała się w Kalifornii.
#6 WrestleMania XXVIII (28)
Napis WrestleMania na długim minitronie. To wszystko w nocy oraz z dodaniem fajerwerków i popu fanów może przyprawić nas o dreszcze.
#5 WrestleMania XXVI (26)
Arena w kształcie piramidy jednak z wieloma tronami które potwierdziły iż to największa gala w roku.
#4 WrestleMania XXIII (23)
Coś w stage’u przypominało mi WrestleManie 19 ale w końcu mieliśmy już rok 2007 więc WWE dodało o wiele więcej tronów i wyglądało to wspaniale. Jak dla mnie ta WMka jak najbardziej zasługuje na czwartą pozycje.
#3 WrestleMania XXIV (24)
Stage zbudowany w stylu schodów do nieba. Noc, kilka palm i pyro to czego trzeba aby ten stage wylądował na 3 miejscu tego artykułu.
#2 WrestleMania XXVII (27)
Wi
elki napis nad stage’m WRESTLEMANIA. Nad ringiem mnóstwo świateł wraz z konstrukcją przypominającą niczym nogi pająka aż czuje się ten klimat … klimat WRESTLEMANII.
#1 WrestleMania XXV (25)
25 rocznica WrestleManii i to właśnie ta arena wpadła mi najbardziej do gustu. Wielka gwiazda wisząca nad stage’m a za nią 5 wielkich tronów/szyb/lamp. Dodać do tego jeszcze pyro i mamy najlepszy stage WrestleManii!
By być na bieżąco polub nasz fanpage
(Pamiętaj także o wybraniu tych ustawień na fanpage’u
najedź na „Lubisz To” -> Ustawienia.. -> Wszystkie wydarzenia)