CM Punk
Na oficjalnej stronie WWE pojawił się artykuł na temat 5 sposobów, którymi CM Punk może pokonać Brocka Lesnara podczas SummerSlam 2013.
Brock Lesnar zdominował UFC, złamał kości zawodnikom w WWE, przeważa nad CM Punkiem blisko 50 kilogramami. Wygląda na to, iż Brooks nie ma szans przeciwko takiemu potworowi jednak, gdy zajrzy się głębiej można znaleźć na pewno sposoby na to, aby „Najlepszy na świecie” pokonał „Bestię” na SummerSlam 2013. Oto pięć z nich:
1. Paul Heyman
Spójrzmy prawdzie w oczy. Jednym z zadań Brocka Lesnara jest pilnowanie swojego szefa – Paula Heymana. Punk już dawno stanowczo wyraził się, że chce dorwać Paula, czyli swojego dawnego przyjaciela. Savior był już blisko tego na RAW 29 lipca, 2013, manager dał radę jednak uciec. Mr. Straight Edge stwierdził, że nie potrzebuje pomocy Heymana oraz jego obecności przy narożniku, takich słów nie usłyszeliśmy z ust Brocka Lesnara. Jeśli Punk będzie w stanie wyeliminować Paula Heymana – przed lub w trakcie SummerSlam – może to być kluczową rzeczą do pokonania „Bestii”.
CM Punk
2. Przetrwanie Lesnara
Panowanie z pasem przez 434 dni – najdłuższe podczas ostatnich 25 lat – CM Punk wie coś na ten temat. Brooks być może ma idealną budowę ciała, aby być zawodnikiem w WWE. Poświęca on dużo czasu szybkości i zręczności w ringu. Nie ulega wątpliwości, że „The Voice of the Voiceless” jest wytrzymały, w długich walkach po jakimś czasie jego przeciwnicy są zmęczeni. Jeśli Punk będzie unikać ciosów Brocka wystarczająco długo będzie miał dobrą okazję, aby zmęczyć Lesnara i zdobyć przewagę w walce.
CM Punk vs. Randy Orton
3. Widownia
Odkąd Punk wygłosił w lecie 2011 „Pipe Bomb” wobec pozycji WWE i rodziny McMahanów zdobył rzesze wiernych fanów, którzy dopingowali podczas jego gorszych i lepszych momentów. Byli z nim podczas zdobycia pasa WWE Championship oraz za panowania i bicia rekordów w posiadaniu tego tytułu. Bez względu na to jaki jest, Straight Edge Warrior jest lubiany i fani stoją za nim. Jeśli widownia w Staples Center będzie za Brooksem może się to stać pojedynek dwa-na-jeden.
CM Punk
4. Obicie Lesnara
Zwykle Lesnar powoduje ból. Jego niszczycielska Kimura złamała ręki Triple H’owi i Shawnowi Michalesowi oraz zraniła rękę Johna Ceny. Nie ma wątpliwości, co do tego, że The Second City Saint zmierzy się z jedną najbardziej niebezpiecznych gwiazd WWE w historii, ale co jeśli Punkowi uda się pokonać Lesnara w jego własnej grze i już obić go na początku walki? Brock oczekiwałby, że taka duża gwiazda jak Triple H lub John Cena mogą wymierzyć osłabiający cios, ale nie Phil. Jeżeli Brooksowi uda się wcześniej wykonać G.T.S. może umieścić Lesnara w pozycji, do której nie jest przyzwyczajony – w defensywie.
CM Punk vs. Undertaker
 
5. Udowodnienie bycia „najlepszym”
CM Punk stanowczo myśli, że jest najlepszy na świecie. Jego ostatnie panowanie z pasem WWE Championship z pewnością udowodniło, do czego Brooks jest zdolny. Teraz bez pasa na biodrach Savior chce ponownie wrócić na szczyt. Czy jest lepszy sposób, niż pokonanie „Bestii” podczas jednej z największych gal PPV w roku? Jeśli Mr. Straight Edge będzie w stanie uniknąć urazów może pokonać Lesnara, ma umiejętności i wytrwałość, aby wygrać. Pokonanie Lesnara oznaczałoby dla Brooksa coś wielkiego. Może to być motywacja dla Punka, aby wygrać.
CM Punk
 
Zapraszamy także na http://cmpunk-fani.blogspot.com/

 

By być na bieżąco polub nasz fanpage
(Pamiętaj także o wybraniu tych ustawień na fanpage’u
najedź na „Lubisz To” -> Ustawienia.. -> Wszystkie wydarzenia)