Znalezione obrazy dla zapytania WrestleMania 29 poster

Event: WrestleMania 29
Lokalizacja: MetLife Stadium, East Rutherford, New Jersey
Data: 7 kwietnia 2013
Widzów na arenie: 80,676
Tagline: „Once in a Lifetime”
Theme songi: „Coming Home” – Diddy ? Dirty Money ft. Skylar Grey
„Bones” – Young Guns
„Letters from the Sky” – Civil Twilight

Streszczenie: WrestleMania 29 była jak za pewnie się domyślacie 29 odsłoną WrestleManii. WMka odbyła się po raz piąty w nowojorskim obszarze metropolitalnym, wcześniej miało to miejsce w Madison Square Garden (I,X oraz XX) oraz w Nassau Coliseum (WrestleMania 2). Podczas eventu wystąpił Sean „Diddy” Combs, który zaśpiewał theme song gali oraz Living Colour, którzy wykonali utwór w drodze na ring CM Punkowi.

Highlight: W main evencie mistrz WWE The Rock zmierzył się z Johnem Ceną. Podczas gali Undertaker pokonał CM Punka i kontynuował swój streak, warto dodać, że był to najlepszy pojedynek z całej gali. Triple H natomiast pokonał Brocka Lesnara związku, z czym nie zakończył swojej kariery.

Najnudniejsza rzecz: Ryback vs. Mark Henry – Walka ze względu na wielkość zawodników nie była emocjonująca. Prawdę mówiąc, większość gali była średnia, wyróżnia się z pewnością pojedynek Undertakera z CM Punkiem.

Warte zapamiętania: Końcówka gali, gdy The Rock podniósł rękę Johna Ceny, wyglądało to, jak oficjalne podanie „pałeczki” dalej.

Ciekawostki: Pojedynek Big E’go oraz Fandango był pierwszym w głównym rosterze w TV. The Rock nabawił się kontuzjo podczas pierwszego Attitude Adjustment.

Pełna karta WrestleManii:
https://en.wikipedia.org/wiki/WrestleMania_29#Results

Zdjęcia z WrestleManii 29:
http://www.wwe.com/shows/wrestlemania/29

Highlighty z gali: